Zaloguj się, aby obserwować  
Pediator

Gothic - Mroczne Tajemnice

3633 postów w tym temacie

Dnia 13.01.2010 o 17:24, DambialkoX napisał:

To może dziwne, bo jestem wielkim fanem Gothica, ale mało grałem w MT i takie pytanie:
Czy są i jeśli tak to jakie klasy ?

Jest tylko jedna. Strażnik kopalni. Dla reszty robisz zadania, ale nie masz z tego tytułu żadnych nowych klas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2010 o 10:43, Karanthir666 napisał:

Powiem jedno będzie ciekawie. Drugi
świat to będzie taki opcjonalny i obawiam się, że nikt poza poziomkami do niego nie dotrze.

Ciekawe, chyba czas wysłać wiadomość do Poziomek i spytać się jak jest w rzeczywistości... Bo bezsensem by było robienie jakiegoś świata dostępnego jedynie dla Twórców moda...

Dnia 14.01.2010 o 10:43, Karanthir666 napisał:

Wierz w co chcesz. Ja dziękuję za takich "fanów".


Osoba zajmująca się modem w ten sposób by nie napisała... Albo ściemniasz, albo po prostu jest inaczej niż twierdzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2010 o 11:40, Isildur napisał:

> Powiem jedno będzie ciekawie. Drugi
> świat to będzie taki opcjonalny i obawiam się, że nikt poza poziomkami do niego
nie dotrze.
>
Ciekawe, chyba czas wysłać wiadomość do Poziomek i spytać się jak jest w rzeczywistości...
Bo bezsensem by było robienie jakiegoś świata dostępnego jedynie dla Twórców moda...

Chodziło mi o to, że tylko poziomki będą wiedziały jak tam się dostać. Gracz jakimś cudem tam może trafić, ale nie będzie wiedział jak to się stało. Oczywiście będzie mała podpowiedź umiejscowiona "gdzieś" w kolonii.

Dnia 14.01.2010 o 11:40, Isildur napisał:

Osoba zajmująca się modem w ten sposób by nie napisała... Albo ściemniasz, albo po prostu
jest inaczej niż twierdzisz...

Na początku byłem miły. Ale jak co róż widzę jakiś komentarz w stylu: co z tym dubbingiem, kiedy wyjdzie dubbing itd. to już straciłem wszelką cierpliwość. Teraz myślę tylko, jak tutaj "umilić" życie wszystkim czekającym na moda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt się nie zapytał kiedy ten dubing będzie a miły to nie wiem kiedy byłeś ja nie grożę fanom że usunę wszystkie pliki z patchem i zniszczę prace tylu ludzi .Ja spieram się tylko po co nowe światy do cholery najpierw zapowiadali dubing zrobili go później poprawki robią je a po co nowe światy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2010 o 14:06, Karol44 napisał:

Nikt się nie zapytał kiedy ten dubing będzie a miły to nie wiem kiedy byłeś ja nie grożę
fanom że usunę wszystkie pliki z patchem i zniszczę prace tylu ludzi .Ja spieram się
tylko po co nowe światy do cholery najpierw zapowiadali dubing zrobili go później poprawki
robią je a po co nowe światy ?

Te nowe światy są po to aby lepiej się grało?? A poza tym umiecie tylko narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2010 o 14:35, Karanthir666 napisał:

Te nowe światy są po to aby lepiej się grało?? A poza tym umiecie tylko narzekać.


My nie narzekamy, tylko chcemy być informowani w miarę możliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2010 o 16:34, Karol44 napisał:

Ta lepiej grało jak sam powiedziałeś ze 1 świat robią tylko dla siebie .

Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Ten świat będzie dla każdego, ale tylko poziomki wiedzą jak tam się dostać (bo w końcu robimy moda, prawda?). Reszta musi sama wykombinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Drugi świat to będzie taki opcjonalny i obawiam się, że nikt poza poziomkami do niego nie dotrze




To ty pisz sensowniejsze zdania dobra już kończę w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miała być po świętach koniec stycznia i jeszcze nie ma haha oni se chyba żarty z nas robi albo naprawdę dadzą coś super mega hiper wypasionego {ten dubing robi się już rok czy półtora ?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dubbing to poważna sprawa, ale patch naprawdę będzie mega wypasiony, z tego co patrzę. ..
Praca specerem trochę czasu wymaga, a oni niedawno napisali matury, także teraz pewnie są zajęci studiami, pamiętajmy, że ta łatka to nie wszystko co teraz mają do roboty ...
No ale Czas Zapłaty mogliby w końcu wypuścić ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie na początku zapowiadali sam dubing a teraz dodają nowe światy i miecze runiczne pytam się po co to !!! The moders nie obiecywało kiedy wyjdzie mod więc nikt się nie pyta i nie czeka a u poziomek powiedzieli ale cały czas datę zmieniają

chociaż czas zapłaty też owinien już być skończony bo oni dubbingu nie robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na miecz runiczny i super czary to czekam na czas zapłaty w MT czekam tylko na samą łatke bo bez niej gra wygląda jak większa wersja beta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2010 o 22:50, Bezi_113 napisał:

I co w końcu z tą łątką ; >?
Spieszcie się, bo duuużo luda czeka.
Mam ostatnio ochotę na MT ... ;]
Oświecisz mnie ;] ?

Ukazał się news na stronie poziomek. Radzę go przeczytać i nie pytać kiedy wyjdzie MT. To na pewno nie przyspieszy jego wydania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 16:48, Karol44 napisał:

Który to już raz studia są wymówka?

Czlowieku daj spokoj, studia (a zwlaszcza sesja) to nie podstawowka, tu sie trzeba troche przylozyc -.-
Robia ludzie moda za darmo, ich jedyna korzyscia jest mocno jednak niewymierna wdziecznosc fanow i potencjalna perspektywa zlapania roboty przy produkcji gier, a ty sie ciskasz, ze sie wykrecaja studiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytam się który raz a nie że w ogóle się wykręcająneich robią tyle ile mogą

Głównie się pytam o tego który przez miesiąc sie nie odzywał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować