Zaloguj się, aby obserwować  
Pediator

Gothic - Mroczne Tajemnice

3633 postów w tym temacie

Dnia 23.01.2010 o 13:01, Karanthir666 napisał:

Jak napisałem, wy to tylko umiecie narzekać. Ludzie mają także własne życie, a nie siedzenie
przed kompem 24 na dobę.

Z drugiej strony jak już obiecują ,że coś zrobią i podają termin to powinni się zabrać do tego i w końcu to skończyć a nie przekładać premierę 100 razy ... Tak samo robisz z lekcjami? Zrobisz zdanie i przekładasz zrobienie kolejnego na 3 godziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 13:11, mlynar911 napisał:

> Jak napisałem, wy to tylko umiecie narzekać. Ludzie mają także własne życie, a nie
siedzenie
> przed kompem 24 na dobę.
Z drugiej strony jak już obiecują ,że coś zrobią i podają termin to powinni się zabrać
do tego i w końcu to skończyć a nie przekładać premierę 100 razy ... Tak samo robisz
z lekcjami? Zrobisz zdanie i przekładasz zrobienie kolejnego na 3 godziny?

Porównanie naprawdę genialne. Lekcje są obowiązkowe, robienie moda nie. Jak jesteś taki mądry, to może sam spróbujesz zrobić moda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 13:15, Karanthir666 napisał:

Porównanie naprawdę genialne. Lekcje są obowiązkowe, robienie moda nie. Jak jesteś taki
mądry, to może sam spróbujesz zrobić moda?

Nie zrobię bo się na tym nie znam i się nie porywam na to. Ale jak już ktoś się zgłasza do czegoś to może łaskawie się tym zajmie. A nie opieprzanie się. Pamiętam newsy na stronce poziomkaz ,że z jakimś kolesiem nie ma kontaktu który robi coś z silnikiem czy czymś tam... To o czym to świadczy? Nie wymagam ,żeby zrobili tego moda w dzień tak jak to inni potrafią płakać. Ale niech przynajmniej regularnie informują jak prace idą. Info o modzie są jakoś co kilka miesięcy ... Wiec każdy ma prawo w tym momencie do narzekań jeżeli nie wie co się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 13:37, Karanthir666 napisał:

>...
Tego nie skomentuję, bo bym zarwał ostrzeżenie.

Jeżeli wulgaryzmami jedynie umiesz komentować i się posługiwać to powodzenia w dalszym życiu.

Dnia 23.01.2010 o 13:37, Karanthir666 napisał:

Ale napiszę to: Zamknij się i siedź cicho
jeśli chcesz aby mod w ogóle ujrzał światło dzienne.

Coś z Tobą jest nie tak? Nie umiesz argumentować? Gdy braknie pomysłów najlepiej powiedzieć do drugiego "zamknij się" Ale ja jestem od Ciebie o krok jak nie dwa do przodu i nie będę chamsko odpowiadał.

Koniec off topa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 13:50, mlynar911 napisał:

> Tego nie skomentuję, bo bym zarwał ostrzeżenie.
Jeżeli wulgaryzmami jedynie umiesz komentować i się posługiwać to powodzenia w dalszym
życiu.

Dnia 23.01.2010 o 13:50, mlynar911 napisał:

Coś z Tobą jest nie tak? Nie umiesz argumentować? Gdy braknie pomysłów najlepiej powiedzieć
do drugiego "zamknij się" Ale ja jestem od Ciebie o krok jak nie dwa do przodu i nie
będę chamsko odpowiadał.

Koniec off topa

Ze mną jest wszystko w porządku. Ale jak czytam kilkadziesiąt postów lub więcej typu: miał być mod, a go nie ma, co wy robicie lub pytania o datę premiery, to mnie już szlag dawno temu trafił i teraz nie mogę nic spokojnego napisać, jak ktoś ma PRETENSJE o to, że mod nie został wydany. MY go robimy za darmo. Nic nie za niego płaciliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 14:00, Karanthir666 napisał:

Ze mną jest wszystko w porządku. Ale jak czytam kilkadziesiąt postów lub więcej typu:
miał być mod, a go nie ma, co wy robicie lub pytania o datę premiery, to mnie już szlag
dawno temu trafił i teraz nie mogę nic spokojnego napisać, jak ktoś ma PRETENSJE o to,
że mod nie został wydany. MY go robimy za darmo. Nic nie za niego płaciliście.

Ale ja wcale nie płaczę o datę wydania moda. Cierpliwie czekam. Tylko wiesz dużo w necie jest dzieci które płaczą i kozaczą przez neta dlatego trzeba to ignorować. I wydaje mi się ,że częstsze informacje o postępach by to naprawiły.

Czyli Ty jesteś w grupie tworzącej moda tak? Bo napisałeś "MY"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 14:11, Karanthir666 napisał:

> Czyli Ty jesteś w grupie tworzącej moda tak? Bo napisałeś "MY"
Tak. Konkretnie to Bruce. A myślisz, że dlaczego tak szaleję?

Ignoruj te dzieci które ciągle płaczą. Wiem to wkurzające ale to tylko wypowiedź jakiegoś góra 13 latka który jest upierdliwy i noł lajf ma w trybie ON.
Przemyślcie tą sprawę z częstszym informowaniem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mi też o to chodzi o co tobie że podawali kilka razy już datę wydania tego patcha a jak data była blisko to kogoś nie ma .Niech robią zobaczymy co z tego będzie życzę szczęścia i powodzenia .


Karanthir666 Mlynarek ma racje załatwcie sobie jakiegoś community mangera który będzie informował jak idą prace albo coś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 13:02, Karol44 napisał:

Karanthir666 Mlynarek ma racje załatwcie sobie jakiegoś community mangera który będzie
informował jak idą prace albo coś .

Ale teraz to nie ma sensu, prawda? Przecież mod jest prawie skończony. Jak się skończy sesja, to niebawem będzie koniec prac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 13:07, Karol44 napisał:

A czego dokładnie nie ma by mod nie został teraz wydany ?

Jak pisałem wcześniej, trzeba dokończyć dwa nowe światy. I tyle. No i jeszcze szybkie testy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się pytam po co one miał być patch do błędów i dubbing a nie nowe światy a jak sam napisałeś do 1 się nie dostaniemy .


Tylko mnie od noobów nie wyzywajcie chce tylko się dowiedzieć kilka rzeczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 13:12, Karol44 napisał:

A ja się pytam po co one miał być patch do błędów i dubbing a nie.


Tylko mnie od noobów nie wyzywajcie chce tylko się dowiedzieć kilka rzeczy .

Jeden z nich już się ulągł tuż po zrobieniu moda. Tylko nie wiedzieć czemu, dopiero teraz zaczął być robiony. Drugi to żeby urozmaicić jedną nudną i łatwą walkę, która miała być arcytrudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować