Zaloguj się, aby obserwować  
Pediator

Gothic - Mroczne Tajemnice

3633 postów w tym temacie

Witam. Mam problem z MT, mianowicie po zainstalowaniu G1.08, playerkita1.08 i MT2.02 nadal mod nie dziala.W folderze "System" mam kilka ikonek Gothica i zadna nie prowadzi do celu, mozliwe jest tylko granie w zwyklego gothica http://img23.otofotki.pl/kw335_got.png.html nie wiem co zrobilam zle bo sie naprawde na tym nie znam, wiec bylabym wdzieczna gdyby ktos zechcial mi pomoc. Pozdrawiam!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2013 o 13:16, Lakszmi napisał:

Witam. Mam problem z MT, mianowicie po zainstalowaniu G1.08, playerkita1.08 i MT2.02
nadal mod nie dziala.W folderze "System" mam kilka ikonek Gothica i zadna nie prowadzi
do celu, mozliwe jest tylko granie w zwyklego gothica http://img23.otofotki.pl/kw335_got.png.html
nie wiem co zrobilam zle bo sie naprawde na tym nie znam, wiec bylabym wdzieczna gdyby
ktos zechcial mi pomoc. Pozdrawiam!:D


Uruchom jako administrator, też tak miałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2013 o 01:14, Isildur napisał:

Uruchom jako administrator, też tak miałem :)


Jak wspominalam...wgl sie na tym nie znam, wiec jesli moglbys mi wytlumaczyc w jaki sposob sie to robi? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie!:D Pojawil sie pierwszy problem w grze^^ mianowicie nie moge dostac sie bezpiecznie do obozu Quentina. Znam haslo i podaje je Kosie ale mimo to po przekroczniu "progu" obozu Kosa rzuca sie na mnie tak jak reszta obozu. Co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wujek Google zawsze ma jakas rade , ale wole nie uzywac kodow:) tylko juz w calkowitej ostatecznosci. Tym razem udalo sie tego uniknac, wczytalam save przed wzięciem misji od Thangora i poszlam bezposrednio do Kosy. 2 dni grania stracone, trzeba isc jeszcze raz ale warto bylo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i kolejny problem:< Starozytna Arena... po pokonaniu dwoch pierwszych zawodnikow nie mam sciezki dialogowej z trzecim. Stoje w miejscu :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, podczas gry musiałem zresetować komputer, ponieważ gra mi się zaciela. Po ponownym włączeniu, grafika jakby się zresetowała, wszystko było na najniższych ustawieniach, klawisze poruszania postacią tak samo się zmieniły+ nie mogę obracać bezimiennego używając myszy, ktoś wie jak to rozwiązać ? chodzi mi tylko o ostatnia kwestie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypięty post przeszedł gruntowną edycję, jeśli ktoś jest zainteresowany Mrocznymi tajemnicami, znajdzie tam wszystko co potrzebne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2014 o 21:02, Isildur napisał:

Przypięty post przeszedł gruntowną edycję, jeśli ktoś jest zainteresowany Mrocznymi tajemnicami,
znajdzie tam wszystko co potrzebne ;)


Nabrałeś ostatnio chętki na Gothice, że odświeżasz przypięte posty w tematach o nich? :) W każdym razie dzięki - ostatnio miałem chętkę popykania sobie właśnie w MT, ale bałem się że tak jak kiedyś będę musiał godzinami walczyć z grą aby zaczęła jakoś po ludzku działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować