Zaloguj się, aby obserwować  
Pediator

Gothic - Mroczne Tajemnice

3633 postów w tym temacie

Dnia 08.10.2007 o 21:58, Ecko09 napisał:

Niech ktos opisze najważniejsze zmiany w tym modzie względem G1, bo sie nad nim zastanawiam.


Tak w skrócie: doszły nowe obozy, nowe postacie, questy (m. in. głowny wątek fabularny), nowe bestie. Mozna zostać magnatem. Poziom trudności został trochę podniesiony, ale trochę słabo zostało to zbalansowane.

Ogólnie to jest dość dużo zmian, widocznych i nie widocznych... najwięcej widocznych ;)


Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe! Ja mam takie bugi, że grać się odechciewa, przytoczę kilka z nich. No, więc:
Jak miałem jeszcze bardzo słabą postać, dla "wyczajki" wyzwałem Gor Hanisa na pojedynek na arenie w Starym Obozie. No, więc o tej 16.00 (czasu gry, oczywiście) przyszedłem na arenę, rozpoczynam walkę i zonk! Zabił mnie jednym ciosem. Ale to jeszcze nie jest bug. Najlepsze przed wami. Otóż po WIELU loadach położyłem go na ziemię. Ale co się dzieje? Otóż szanowny Gor Hanis cudownie się rozmnożył, i gdy ten prawdziwy leżał na glebie, to zaatakowała mnie jego kopia. Jakaś 3 razy silniejsza kopia. I zabiła przed savem. No, nic następnego dnia wyzwałem jakiegoś Hereka. I co? Na arenę przyszli obaj, Herek i jeden z Gor Hanisów. Jak pokonam jednego Gor Hanisa, to przybiega ten drugi. I nie ma zmiłuj. Dodam jeszcze, że rozmożył się jeszcze jeden gościu, nazywa się Shrat, czy jakoś tak. No, nic. Przypakuję postać i za parę dni po prostu zabiję jednego Gor Hanisa i Shrata. Może to coś pomoże. Screena wrzucę potem, teraz jestem za daleko od Starego Obozu. :P

P.S. Po tym nie mogę już obstawieć pojedynków na arenie. Masakra. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2007 o 14:47, Mściwój napisał:

Hehe! Ja mam takie bugi, że grać się odechciewa, przytoczę kilka z nich. No, więc:
Jak miałem jeszcze bardzo słabą postać, dla "wyczajki" wyzwałem Gor Hanisa na pojedynek
na arenie w Starym Obozie. No, więc o tej 16.00 (czasu gry, oczywiście) przyszedłem na arenę,
rozpoczynam walkę i zonk! Zabił mnie jednym ciosem. Ale to jeszcze nie jest bug. Najlepsze
przed wami. Otóż po WIELU loadach położyłem go na ziemię. Ale co się dzieje? Otóż szanowny
Gor Hanis cudownie się rozmnożył, i gdy ten prawdziwy leżał na glebie, to zaatakowała mnie
jego kopia. Jakaś 3 razy silniejsza kopia. I zabiła przed savem. No, nic następnego dnia wyzwałem
jakiegoś Hereka. I co? Na arenę przyszli obaj, Herek i jeden z Gor Hanisów. Jak pokonam jednego
Gor Hanisa, to przybiega ten drugi. I nie ma zmiłuj. Dodam jeszcze, że rozmożył się jeszcze
jeden gościu, nazywa się Shrat, czy jakoś tak. No, nic. Przypakuję postać i za parę dni po
prostu zabiję jednego Gor Hanisa i Shrata. Może to coś pomoże. Screena wrzucę potem, teraz
jestem za daleko od Starego Obozu. :P

P.S. Po tym nie mogę już obstawieć pojedynków na arenie. Masakra. :/


:D:D dobre...hehehehe
wyglada na to ze się respawnują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh. Mody są spolszczenia też, tylko co do spolszczeń...... Nirda się ich zainstalowac. Szkoda że niema oficjalnych dodatków do g1, gdzie dialogi słychać, a nie wśród npc niewydających dżwięku podczas rozmów.....
Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 14:57, Matias16162 napisał:

heh. Mody są spolszczenia też, tylko co do spolszczeń...... Nirda się ich zainstalowac. Szkoda
że niema oficjalnych dodatków do g1, gdzie dialogi słychać, a nie wśród npc niewydających dżwięku
podczas rozmów.....
Szkoda.


Jest już wersja Mrocznych Tajemnic z dubbingiem, ale rzekomo twórcy moda nie mogą znaleźć odpowiedniego serwera (mod z dubbingiem waży około 1 GB)... no i trzeba sie zadowalać tym co jest...

Co do modów i spolszczeń... chodzi ci tu MT czy inny mod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 15:24, hunter22 napisał:

> heh. Mody są spolszczenia też, tylko co do spolszczeń...... Nirda się ich zainstalowac.
Szkoda
> że niema oficjalnych dodatków do g1, gdzie dialogi słychać, a nie wśród npc niewydających
dżwięku
> podczas rozmów.....
> Szkoda.

Jest już wersja Mrocznych Tajemnic z dubbingiem, ale rzekomo twórcy moda nie mogą znaleźć odpowiedniego
serwera (mod z dubbingiem waży około 1 GB)... no i trzeba sie zadowalać tym co jest...

Co do modów i spolszczeń... chodzi ci tu MT czy inny mod?

Chodzi mi o mody. Taaaa.... Czyli zanim znajda serwer minie rok. Ale o MT właśnie pisze na moim gsie, za 5 minut będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 14:57, Matias16162 napisał:

heh. Mody są spolszczenia też, tylko co do spolszczeń...... Nirda się ich zainstalowac. Szkoda
że niema oficjalnych dodatków do g1, gdzie dialogi słychać, a nie wśród npc niewydających dżwięku
podczas rozmów.....
Szkoda.


Ależ marudzisz, przecież czytać też można w niczym to nie przeszkadza a jeśli Ci tak brakuje lektora w tym to poczekaj aż znajdą odpowiedni serwer i wrzucą moda z dubbingiem wtedy sobie zagrasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 16:27, wdowiakm napisał:

> heh. Mody są spolszczenia też, tylko co do spolszczeń...... Nirda się ich zainstalowac.
Szkoda
> że niema oficjalnych dodatków do g1, gdzie dialogi słychać, a nie wśród npc niewydających
dżwięku
> podczas rozmów.....
> Szkoda.

Ależ marudzisz, przecież czytać też można w niczym to nie przeszkadza a jeśli Ci tak brakuje
lektora w tym to poczekaj aż znajdą odpowiedni serwer i wrzucą moda z dubbingiem wtedy sobie
zagrasz :)


Ja bym zagrał z dubbingiem ale czytać umiem i wytrzymam. I tak długo odkładałem przejście MT. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 17:17, wdowiakm napisał:

Ale wiesz, że głosy będą różne np. Diego będzie mówił dwoma różnymi głosami. Czy na prawdę
tego chcesz? ;)

też mi nowość. Np. Wrzód po pobiciu wstał i pogroził mi nieswoim głosem. W gothic 2 nk Lester nteż ma 2 głosy. Też mi nowość. Właśnie tego chce. Niemów że tego niezauważyłeś i niemiałeś takiego przypadku..........??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 17:28, Matias16162 napisał:

też mi nowość. Np. Wrzód po pobiciu wstał i pogroził mi nieswoim głosem. W gothic 2 nk Lester
nteż ma 2 głosy. Też mi nowość. Właśnie tego chce. Niemów że tego niezauważyłeś i niemiałeś
takiego przypadku..........??????????????????


Owszem jest takie coś w wymienionych przez ciebie grach a ja to uważam za minus i nawet to w pewnym temacie napisałem masz tutaj linka: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=4260#u_424 i poszukaj mojego postu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 17:36, wdowiakm napisał:

> też mi nowość. Np. Wrzód po pobiciu wstał i pogroził mi nieswoim głosem. W gothic 2 nk
Lester
> nteż ma 2 głosy. Też mi nowość. Właśnie tego chce. Niemów że tego niezauważyłeś i niemiałeś

> takiego przypadku..........??????????????????

Owszem jest takie coś w wymienionych przez ciebie grach a ja to uważam za minus i nawet to
w pewnym temacie napisałem masz tutaj linka: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=4260#u_424
i poszukaj mojego postu ;)

ty jak zawsze. Poszukaj se. Poszukam...... Mi tez to niepasowalo, ale lepsze to niz wcale. Heh, a np. Vatras ma 3 glosy w roznych zdaniach i momentach gry. Zalezy kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm..... wlasnie pobieram polskiego dicurica i czas zaplaty. Ciekawe czy fajne. Gral ktos? I pytanie do MT. czemu cavalorn mi uwaga....... lewituje 5m nad ziemia? niestety niemam screena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 18:35, Tajemnic napisał:

Tak samo jak na większość problemów dotyczących Gothica i jego modów, na to można odpowiedzieć
jednym słowem. Bug!

heh. Zebyś ty to widzial. Szkoda ze jeszcze nieleje w powietrzu.......... A najlepszy jest czasami aidian. Codziennie poluje na tego samego wilka. Zabija go, a na drugi dzien on wraca! heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 18:33, Matias16162 napisał:

hm..... wlasnie pobieram polskiego dicurica i czas zaplaty. Ciekawe czy fajne. Gral ktos?

Grałem w to pierwsze. Autorzy zrobili całkiem nowy świat co jest równoznaczne z tym że jest sporo niedoróbek (nie bugów - niedoróbek) ale ogólnie całkiem sympatyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować