Zaloguj się, aby obserwować  
Pediator

Gothic - Mroczne Tajemnice

3633 postów w tym temacie

Dnia 09.11.2007 o 14:55, Matias16162 napisał:

Mnie by się chciało, ale nie umiem. Nie traciłbym czasu na robienie takiego g**** jak Mroczne
Tajemnice. Mówie- wiele z modyfikacji jakie wprowadza MT w niemieckiej wersji gothica jest
od początku.
A poza tym.... a zresztą nie ważne. Nie ma klimatu oryginału i wogóle jest nie d*****y. Koniec
tematu, bo widzę że nie którzy z Was wychowali się na grach RPG typu Diablo, więc nie mamy
o czym gadać. Niech ktoś nie szuka w gothicu podobieństwa do Diablo bo w oryginale go nie znajdzie.
MT to daje, ale po co? Ktoś lubi agresje, itp. to niech gra w Diablo, czy inne podobne mu gry,
a nie modyfikuje tak świetną grę jak gothic.

A przeszedłem do końca? Mi sie ten mod podoba bo świat teraz jest pelniejszy, a nazywanie tego shitem, g***** itd. jest nie namiejscu jeśli wedlug ciebie MT sa do d*** to nie wiem jak ocenileś G3 ktory jest prawdziwa kopia Diablo tylko idz i wytnij wioske pelna orkow..., zreszta nie wiem jak jest w wersji niemieckiej bo niegralem ale szczerze watpie w to zeby byla inna niz wersja polska(no chyba tylko jezykiem sie rozni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hahhahahahhahahahhahahhahahahhahahahhahahhahahhahahahhahahhahahahhahqahahahahahhahahah........
No właśnie. Nie grałeś. Jakbyś zagrał odrazu byś zobaczył kolosalną różnice oprócz języka. A w g3 nikt ci nie kaze wycinac wiosek orkow, masz 3 drogi. Więc nie mów bo może się obejść bez kropli nie winnej krwi (prawie bez).
hahhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 16:22, Matias16162 napisał:

hahhahahahhahahahhahahhahahahhahahahhahahhahahhahahahhahahhahahahhahqahahahahahhahahah........
No właśnie. Nie grałeś. Jakbyś zagrał odrazu byś zobaczył kolosalną różnice oprócz języka.
A w g3 nikt ci nie kaze wycinac wiosek orkow, masz 3 drogi. Więc nie mów bo może się obejść
bez kropli nie winnej krwi (prawie bez).
hahhahaha

Ciekawe, dlaczego twój post wydaje mi się pospolitym nabijaczem znaków w poście...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie mody go gothica są fajne. Pierwszy gothic jest najlepszy ze wszystkich trzech wiec zaczynanie go znowu i to z dodatkowymi wątkami, przygodami, ekwipunkiem, postaciami itd. to naprawde świetna sprawa. Pytałem kilka osób na innym forun które tworzyły mody mówiły, że naprawde stwarzanie moda to jeszcze wieksza frajda niż w jego granie. Mroczne Tajemnice może nie są doskonałe ale fajnie sobie zagrać w takie coś niż 10 raz zaczynac zwykłego Gothica xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do ciebie jedno pytanie ...
- PO CO WOGÓLE w temacie o Mrocznych Tajemnicach piszesz 100000 postów mówiący ciągle to samo ??
czyli ze MT to Gó*** shit itp. ??, wyśmiewasz inny forumowiczów i starasz się nam dowiećś że masz racje ...
TY mówiesz że jest do du**- dobra nie graj ... zapomnij
JA mówie że jest dobry i sobie gram ;]

Koniec tematu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 19:01, Luzi napisał:

Mam do ciebie jedno pytanie ...
- PO CO WOGÓLE w temacie o Mrocznych Tajemnicach piszesz 100000 postów mówiący ciągle to samo
??
czyli ze MT to Gó*** shit itp. ??, wyśmiewasz inny forumowiczów i starasz się nam dowiećś że
masz racje ...
TY mówiesz że jest do du**- dobra nie graj ... zapomnij
JA mówie że jest dobry i sobie gram ;]

Koniec tematu ...

o jak grasz mozesz mi pomoc?
Bo znalazlem wszystkie dowody dla "Kena" o magach wody a nie mam odpowiedniej sciezki dialogowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a znalazłeś wszystkie trzy dowody ?? Bo wiesz na wykonanie tego zadania masz tylko bodajrze 3 dni czy tydzień :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 19:10, Luzi napisał:

a znalazłeś wszystkie trzy dowody ?? Bo wiesz na wykonanie tego zadania masz tylko podajrze
3 dni czy tydzień :]

znalazlem i jeszcze jedno co ma zrobic jak juz wczesniej wykorzystalem krysztal z tej areny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

generalnie to wiesz .... nie mam pojęcia ;] Bo ja ten kryształ miałem ale go nie wykorzystałem wcześniej ;) Poszukaj w solucji ( u góry) ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 19:54, Luzi napisał:

generalnie to wiesz .... nie mam pojęcia ;] Bo ja ten kryształ miałem ale go nie wykorzystałem
wcześniej ;) Poszukaj w solucji ( u góry) ;]

hmm moze nie przewidzieli ze ja w to bede gral :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 19:12, Mateusz9214 napisał:

> a znalazłeś wszystkie trzy dowody ?? Bo wiesz na wykonanie tego zadania masz tylko podajrze

> 3 dni czy tydzień :]
znalazlem i jeszcze jedno co ma zrobic jak juz wczesniej wykorzystalem krysztal z tej areny?

To zadanie nie jest obowiązkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 20:22, Tajemnic napisał:

> > a znalazłeś wszystkie trzy dowody ?? Bo wiesz na wykonanie tego zadania masz tylko
podajrze
>
> > 3 dni czy tydzień :]
> znalazlem i jeszcze jedno co ma zrobic jak juz wczesniej wykorzystalem krysztal z tej
areny?
To zadanie nie jest obowiązkowe.

a wiesz dlaczego nie mam opcji dialogowej? w tym zadaniu z dowodami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dowody są trzy - prywatne zapiski Saturasa, pewna księga z biblioteki i zwój z zaklęciem (w "pismach"), który zabieramy martwemu magowi w jaskini niedaleko Wieży Xardasa. Musisz je mieć przy sobie. Znów polecam solucję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 20:32, Tajemnic napisał:

Dowody są trzy - prywatne zapiski Saturasa, pewna księga z biblioteki i zwój z zaklęciem (w
"pismach"), który zabieramy martwemu magowi w jaskini niedaleko Wieży Xardasa. Musisz je mieć
przy sobie. Znów polecam solucję.

Dodam też że po znalezieniu któregokolwiek z dowodów nie wolno podchodzić do Saturasa bo nam to zabierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 21:38, RRohen napisał:

Tak, mi raz zabrał wszystkie trzy rzeczy, to go zarypałem Urizielem :D

To w którym rozdziale ty to robiłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz w szóstym, bo nie byłem pewien czy misje od pradawnych są trudne, ale Saturas padł, i znalazłem przy nim 3 mapy kamieni ogniskujących i 2 kamienie ogniskujące :D resztę kamieni pewnie sprzedał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta. Na Allegro :)
A ja Pradawnych robiłem w... trzecim :) Było trochę problemów ze strażnikiem, ale później poszło jak z płatka. I w żadnym późniejszym momencie nie miałem żadnych problemów.
BTW - dlaczego Uriziel (jako postać) był taki słaby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować