Zaloguj się, aby obserwować  
Pediator

Gothic - Mroczne Tajemnice

3633 postów w tym temacie

Dnia 09.11.2007 o 21:53, Tajemnic napisał:

BTW - dlaczego Uriziel (jako postać) był taki słaby?

Już taki urok Gothica : przez wiele rozdziałów, misji przygotowują cię do walki z bossem, a zwykle okazuje się on nie więcej groźny niż ścierwojad :D przynajmniej mi tak się wydaję
ps ma on zarąbiste zaklęcie - Zamieć, albo Lodowy Deszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema,mam problem.Gdy wybrałem już mistrza wśród Pradawnych to poszedłem do Ken''Udza.On chciał zadać mi kilka pytań,ale ja mu powiedziałem,że nie jestem jeszcze na nie gotowy... wiecie już co dalej.Nie mam już możliwości odpowiadania tych pytań,czyli też nie mam jak popchnąć w przód fabuły Pradawnych... Czy da się to jakoś odwrócić?Ostatni save mam 4 godziny wstecz... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 21:31, dominik713 napisał:

Siema,mam problem.Gdy wybrałem już mistrza wśród Pradawnych to poszedłem do Ken''Udza.On chciał
zadać mi kilka pytań,ale ja mu powiedziałem,że nie jestem jeszcze na nie gotowy... wiecie już
co dalej.Nie mam już możliwości odpowiadania tych pytań,czyli też nie mam jak popchnąć w przód
fabuły Pradawnych... Czy da się to jakoś odwrócić?Ostatni save mam 4 godziny wstecz... ;/

przykro mi to mowic ale musisz powtorzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 21:33, Mateusz9214 napisał:

> Siema,mam problem.Gdy wybrałem już mistrza wśród Pradawnych to poszedłem do Ken''Udza.On
chciał
> zadać mi kilka pytań,ale ja mu powiedziałem,że nie jestem jeszcze na nie gotowy... wiecie
już
> co dalej.Nie mam już możliwości odpowiadania tych pytań,czyli też nie mam jak popchnąć
w przód
> fabuły Pradawnych... Czy da się to jakoś odwrócić?Ostatni save mam 4 godziny wstecz...
;/
przykro mi to mowic ale musisz powtorzyć...


Nie gadaj... Ale bez sensu... Mogli to twórcy moda zrobić jakoś inaczej... jakieś dodatkowe zadanie czy coś... ech.. :( :( ;/ No nic,muszę powtórzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 21:34, dominik713 napisał:

> > Siema,mam problem.Gdy wybrałem już mistrza wśród Pradawnych to poszedłem do Ken''Udza.On

> chciał
> > zadać mi kilka pytań,ale ja mu powiedziałem,że nie jestem jeszcze na nie gotowy...
wiecie
> już
> > co dalej.Nie mam już możliwości odpowiadania tych pytań,czyli też nie mam jak popchnąć

> w przód
> > fabuły Pradawnych... Czy da się to jakoś odwrócić?Ostatni save mam 4 godziny wstecz...

> ;/
> przykro mi to mowic ale musisz powtorzyć...

Nie gadaj... Ale bez sensu... Mogli to twórcy moda zrobić jakoś inaczej... jakieś dodatkowe
zadanie czy coś... ech.. :( :( ;/ No nic,muszę powtórzyć...

wiesz ci tworcy moda i tak odwalili kawal swietnej roboty, ale sa tylko ludzmi wiec popelniaja tez blendy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.11.2007 o 21:35, Mateusz9214 napisał:

wiesz ci tworcy moda i tak odwalili kawal swietnej roboty, ale sa tylko ludzmi wiec popelniaja
tez blendy

Pewnie, ale coś tych błędów za wiele :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 10:10, Matias16162 napisał:

Pewnie, ale coś tych błędów za wiele :):):)

Wiele, wiele. Przeszkadza Ci to w czymś? Czy zrobiłbyś TAKIEGO moda, ale bez żadnych błędów? Gdy na głowie studia, rodzina, dzieci (pomijam kwestie umiejętności i chęci...) Za całkowicie DARMO? No właśnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 10:10, Matias16162 napisał:


> wiesz ci tworcy moda i tak odwalili kawal swietnej roboty, ale sa tylko ludzmi wiec popelniaja

> tez blendy
>
Pewnie, ale coś tych błędów za wiele :):):)

A w G3 jest 100razy wiecej...i brak fabuly jest, a tutaj mamy swietna fabułe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 12:15, Mateusz9214 napisał:

>
> > wiesz ci tworcy moda i tak odwalili kawal swietnej roboty, ale sa tylko ludzmi wiec
popelniaja
>
> > tez blendy
> >
> Pewnie, ale coś tych błędów za wiele :):):)
A w G3 jest 100razy wiecej...i brak fabuly jest, a tutaj mamy swietna fabułe :P

hahhahahahah... W gothic 3 jest wielowątkowa fabuła! Przecież ma aż 3 zakończenia, jest film wprowadzający, główne zadania też.... Gdyby jej nie było nie miałbyś nawet zadań głównych.... hhahaha... napiszę o tej wypowiedzi na gsie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 07:36, Matias16162 napisał:

> >
> > > wiesz ci tworcy moda i tak odwalili kawal swietnej roboty, ale sa tylko ludzmi
wiec
> popelniaja
> >
> > > tez blendy
> > >
> > Pewnie, ale coś tych błędów za wiele :):):)
> A w G3 jest 100razy wiecej...i brak fabuly jest, a tutaj mamy swietna fabułe :P
hahhahahahah... W gothic 3 jest wielowątkowa fabuła! Przecież ma aż 3 zakończenia, jest film
wprowadzający, główne zadania też.... Gdyby jej nie było nie miałbyś nawet zadań głównych....
hhahaha... napiszę o tej wypowiedzi na gsie :))


Owszem jest fabuła, a własciwie jej nedzna namiastka. całość można opowiedzieć w trzech zdaniach. Znajdz xardasa, zdobadz artefakty i opowiedz się po stronie któregoś z bóstw. i tyle. Bo cała reszta to tylko questy poboczne.
Podkreslam, że uwielbiam G3..... ale nie z powodu fabuły.
Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.11.2007 o 07:56, castlerock napisał:

Owszem jest fabuła, a własciwie jej nedzna namiastka. całość można opowiedzieć w trzech zdaniach.
Znajdz xardasa, zdobadz artefakty i opowiedz się po stronie któregoś z bóstw. i tyle. Bo cała
reszta to tylko questy poboczne.
Podkreslam, że uwielbiam G3..... ale nie z powodu fabuły.
Pozdr.

to samo mozna mówic o MT. 3 zdania: Przyłącz sie do którejś grupy, zabij wrgow i wykonaj qesty, zakończ grę. ;p
a gothic 3 ma fabułę całkiem nie złą bo jest możliwość wyboru między dfobrem i złem, ale można też byc neutralnym. Nie jest taka zła. Ale ma piękną grafikę i po pachu 1.5 nie ma prawie wcale bugów! (wiem, bo grałem z tym patchem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 08:57, Matias16162 napisał:

Ale ma piękną grafikę i po pachu 1.5 nie ma prawie wcale
bugów! (wiem, bo grałem z tym patchem).


Prawie robi wielką różnice :P

Ogólnie to wszystkie Gothic''i są najeżone bugami... strona fabularna też nie jest zbyt bogata... jedynie klimat pozwala na satysfakcjonujące, dłuuugie granie.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnośnie MT ... otóż gdy tylko włączam gre wszytsko jest fajne wchodze do NOWA GRA i pasek wczytywania zapelnia się do 3/4 i wtdey wywala mnie do Windowsa .... jak to można naprawić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi za pierwszym razem ( po instalacji MT) tez tak się dzieje.Uruchom grę jeszcze raz i powinno być ok
Jak nie da rady za 2 próbuj do skutku :) ( po 30 odpuść sobie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 20:27, Luzi napisał:

mam pytanie odnośnie MT ... otóż gdy tylko włączam gre wszytsko jest fajne wchodze do NOWA
GRA i pasek wczytywania zapelnia się do 3/4 i wtdey wywala mnie do Windowsa .... jak to można
naprawić ??

A "spaczowałeś" wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować