Zaloguj się, aby obserwować  
Pediator

Gothic - Mroczne Tajemnice

3633 postów w tym temacie

Balaraieth nic Ci nie dał? Dotyk Beliara na niego też nie skutkuje? A może spróbuj po prostu przebiec obok niego? (Sorki ale po stronie Beliara jeszcze nigdy nie grałem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 21:18, Tajemnic napisał:

Balaraieth nic Ci nie dał? Dotyk Beliara na niego też nie skutkuje? A może spróbuj po prostu
przebiec obok niego? (Sorki ale po stronie Beliara jeszcze nigdy nie grałem :))

Cos midał jakiś klucz, przebieglem obok HOGANA, teleportowalem sie do komnaty gdzie zabijamy czarnego rycerza, ale wyjscie jest zasypane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.01.2008 o 21:33, TICOCHONDRIUSS napisał:

> przebiec obok niego? (Sorki ale po stronie Beliara jeszcze nigdy nie grałem :))
Cos midał jakiś klucz, przebieglem obok HOGANA, teleportowalem sie do komnaty gdzie zabijamy
czarnego rycerza, ale wyjscie jest zasypane


Teleportuj się np. o obozu przed kopalnią... to ten teleport który otrzymałeś od tego maga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 22:47, TICOCHONDRIUSS napisał:

Jeszcze jedno pytanie: Grał ktoś po stronie Beliara, gdzie można znaleść Balaraietha w na powierzchni,jak
mi sie uda wydostać to gdzie mam go szukać?


Tam gdzie w G2 jest Diego... Wiesz gdzie to jest ? Alebo inaczej... Wiesz gdzie jest 2strażników pilnujących wejścia na ziemie orków...? TO miń ich i ić potem w lewo i tam będzie rochę psów orkowych i od nich też na lewo... tam będzie stał ork elita :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 22:51, Pan Cienia1993 napisał:

Tam gdzie w G2 jest Diego... Wiesz gdzie to jest ? Alebo inaczej... Wiesz gdzie jest 2strażników
pilnujących wejścia na ziemie orków...? TO miń ich i ić potem w lewo i tam będzie rochę psów
orkowych i od nich też na lewo... tam będzie stał ork elita :)

Aaaa tam jest nisza w skale całkiem z lewej. Dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może coś robie źle: jestem magiem ognia 4kręgu, magnatem w obozie przed kopalnią, mam teleport po Balaraieth_rze, z tym że on jest 5kregu. Jestem juz po zamknięciu SO. I tu pojawia sie mój problem- Saturas nie nie przyjmuje mnie do magów wody i co za tym idzie nie chce mnie nauczyc 5kręgu, jak to jest w podstawce, bo jestem strażnikiem przy kopalni. Coś mi sie wydowo że dodatek jest ino do wojownika. Albo dla maga, który nie przyjmuje sie do strażników przed kopalnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy to jedyna runa która była przy Balaraiethu? Ja grałem wojownikiem i nie miałem problemów z rzuceniem tego czegoś. Po prostu spróbuj to rzucić - mogły Ci się pomylić kręgi z maną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 20:19, Tajemnic napisał:

A czy to jedyna runa która była przy Balaraiethu? Ja grałem wojownikiem i nie miałem problemów
z rzuceniem tego czegoś. Po prostu spróbuj to rzucić - mogły Ci się pomylić kręgi z maną.

Nie pomyliły mi się. Głównie chodzi mi o to że nie mogę dalej uczyć sie kręgów magii. A ta runa się nie aktywuje. Z tego co wyczytałem w dzienniku to przy jego zwłokach mam znaleść odpowiedź gdzie jest jego pan(Uriziel), i znalazłem tylko rune, miecz, wytrychy i chyba kasę. To wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 21:16, Tajemnic napisał:

Jeśli nie chcesz czekać, aż któryś forumowicz coś wymyśli, a chcesz popchnąć fabułę dalej,
to możesz pobawić się kodami...

Właściwie to tak robie. Tylko tak jak napisałem wcześniej: gram magiem i troche jestem załamany, że nie moge go dalej rozwijać. Fakt faktem to gram mage=iem dopiero drógi raz, zawsze grałem wojem... Mam odłorzone punkty na kręgi i nic. A na kodach nie grałem nigdy, bo uważam że to nie zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to abyś grał na kodach. Po prostu wezwij sobie storyhelpera i wyucz się u niego kręgów - kiedy już nabijesz PN. A ja chyba będę musiał jeszcze raz zagrać w MT, tym razem wybierając ścieżkę Beliara.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka! To mój prawie pierwszy post na forum i jakoś nie mogłem znaleźć tematu w którym mam speca, a tu proszę: Gothic:MT. Przejdę do rzeczy. Jestem przy pradawnych i wykonałem dla nich kawał dobrej roboty (droga 7 kroków) i po teleportacji Balaraietha nie mogę z nikim zagadać! Co muszę zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 22:01, Tajemnic napisał:

Nie chodzi o to abyś grał na kodach. Po prostu wezwij sobie storyhelpera i wyucz się u niego
kręgów - kiedy już nabijesz PN. A ja chyba będę musiał jeszcze raz zagrać w MT, tym razem wybierając
ścieżkę Beliara.:)

On się nie nazywa storyhelper tylko characterhelper tak mi się zdaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinno to wyglądać tak, że kiedy już przejdziesz Drogę i oddasz Balaraiethowi fałszywą krew Ognionoścy, to ten pierwszy teleportuje się gdzieś, przekazując Ci klucz. Jeśli mnie pamięć nie myli, to Ken''udz powinien nakazać Ci wybór mistrza. Jeśli nie jesteś w stanie z nim zagadać, to wczytaj grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 22:02, Kerberos napisał:

Co muszę zrobić?

Witam w klubie. Ja niedawno tez wylazłem z tamtąd. Nikt z tobą nie gada bo wybrałes drogę Beliara (jak wykonałeś zadanie dla Balaraietha :zabiłeś ogniośnicę). Jak masz ochote to poszukaj moich postów i odpowiedzi stronę lub dwie wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 22:09, Tajemnic napisał:

Powinno to wyglądać tak, że kiedy już przejdziesz Drogę i oddasz Balaraiethowi fałszywą krew
Ognionoścy, to ten pierwszy teleportuje się gdzieś, przekazując Ci klucz. Jeśli mnie pamięć
nie myli, to Ken''udz powinien nakazać Ci wybór mistrza. Jeśli nie jesteś w stanie z nim zagadać,
to wczytaj grę.

Hmmm...Chyba tak zrobię dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować