Zaloguj się, aby obserwować  
Pediator

Gothic - Mroczne Tajemnice

3633 postów w tym temacie

Dnia 06.01.2008 o 18:02, Kerberos napisał:

Skąd wyłażą orkowie? Chodzi mi o zadanie które zadał nam Valkir - przywódca Łowców Orków

Idź jak do wieży Xardasa, przed tym wąwem z Golemami jest jaskinia po lewej. Tam widać w wejściu Elitę, który do ciebie zagada. Dowiesz się co i jak, zabijesz kogo trzeba i wracasz do Valkira.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 18:05, paweusz napisał:

> Skąd wyłażą orkowie? Chodzi mi o zadanie które zadał nam Valkir - przywódca Łowców Orków

Idź jak do wieży Xardasa, przed tym wąwem z Golemami jest jaskinia po lewej. Tam widać w wejściu
Elitę, który do ciebie zagada. Dowiesz się co i jak, zabijesz kogo trzeba i wracasz do Valkira.

Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinni uczyć, ale dopiero kiedy się do nich przyłączysz. Tak samo jest z Obozem Sekty. Jest jeszcze Xardziu i - co przydatniejsze - Algirion, który będzie Cię tego uczył, nieważne jaką ścieżkę wybierzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chcąc mieć problemów z kręgami wybrałem drogę wojownika. Jak na razie moją najlepszą bronią jest maczeta. Nie wiecie, gdzie mogę znaleźć coś lepszego? I czy jeśli zostałem Strażnikiem Kopalni, to czy będę mógł należeć, np. do Pradawnych?

I dwa pytania:
- O co chodzi ze specjalizacjami? (2 raz się pytam)
- Skąd wziąć w kolonii WINOGRONA!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, Pradawni, Zabójcy Orków, Przemytnicy i odszczepieńcy, to nie obozy do których się formalnie należy. Dla nich po prostu robi się zadania.
Specjalizacjami? Że co? :) Gdzie to coś się pojawia.
A winogrona możesz chyba kupić od Wilka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiesz co to specjalizacje? Szczerze mówiąc ja też nie :) Ale wiem kiedy je zdobywamy - przykładowo po pokonaniu dużego stada wilków (ok. 12 sztuk) pokazał mi się napis: "Specjalizujesz się w zabijaniu wilków". Nie wiem o co z w tym chodzi - na karcie postaci nic nie ma o specjalizacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 17:50, Mediv napisał:

Nie wiesz co to specjalizacje? Szczerze mówiąc ja też nie :) Ale wiem kiedy je zdobywamy -
przykładowo po pokonaniu dużego stada wilków (ok. 12 sztuk) pokazał mi się napis: "Specjalizujesz
się w zabijaniu wilków". Nie wiem o co z w tym chodzi - na karcie postaci nic nie ma o specjalizacjach.

Ale chyba po zabicia określonej ilosci pwrogów zwiększa się siła o 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 17:58, Asthariel napisał:

Ale chyba po zabicia określonej ilosci pwrogów zwiększa się siła o 1.


To nie o to chodzi. Przy zwiększaniu siły pojawia się całkiem inny komunikat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu będziesz teraz zadawał danemu rodzajowi stworów większe obrażenia, albo masz większą szansę na zadanie "krytyka". I to nie tylko przy wilkach - jest tak samo z np. orkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 18:02, Tajemnic napisał:

I to nie tylko przy wilkach - jest tak samo z np. orkami.


... i z ścierwojadami, krwiopijcami, jaszczurami, pełzaczami i goblinami w moim przypadku.
Jest jeszcze coś - podczas wypełniania questa (pułapka zastawiona przez kumpla Bloodwyna) trochę mnie poniosło i zabiłem też kopacza, który był winny Monkowi z obozu przemytników 500 bryłek. Chyba jedyne wyjście to wpisanie kodu "spawn [imię kopacza]" i mam nadzieję, że to podziała, bo bez tego nie zobaczę się z szefem przemytników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie.. ma pewien problem związany z tym obozem przemytników ... ten ich przywódca kazał mi zebrać jakieś żeczy od tych jogo kolesi ( bo mam 3 dział i szukam kamieni ogniskujących a on jednego z nich ma ) jakieś paczki.... i wziełem od3 ale nie moge znaleźć tego monka czy jak mu tam ... wiecie gdzie on może być ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Psiakrew... idź może tam, gdzie Monk powinienen być - w jaskini za wodospadem. Trzeba tam dopłynąć rzeczką, w lewo od SO. A jeśli go nie będzie... Cóż, bug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 16:08, Tajemnic napisał:

Psiakrew... idź może tam, gdzie Monk powinienen być - w jaskini za wodospadem. Trzeba tam dopłynąć
rzeczką, w lewo od SO. A jeśli go nie będzie... Cóż, bug.


Za wodospadem ??hm.... a gdzie ten wodospad ?? I co to jest SO ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od Starego Obozu... Wchodzisz do rzeczki (od strony "głównego wejścia") i obracasz się w lewo. Popłyń przed siebie. Ten wodospad jest dość niewielki, więc łatwo go przeoczyć - po prostu płyń przed siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 16:12, Tajemnic napisał:

Od Starego Obozu... Wchodzisz do rzeczki (od strony "głównego wejścia") i obracasz się w lewo.
Popłyń przed siebie. Ten wodospad jest dość niewielki, więc łatwo go przeoczyć - po prostu
płyń przed siebie.


oki dzięki :) poszukam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LoL. SO to Stary Oboz. Gdy idziesz do SO ze starej kopalni na przyklad przechodzisz przez most. Most jest nad rzeczka (logiczne) plyn ta rzeczka w kierunku obozu straznikow kopalni. W poblizu tegoz obozu na rzeczce, ktora plyniesz jest wodospad. Wplyn w niego- bedzie tam Monk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile mnie pamięc nie myli, to dialogi sa po niemiecku, a napisy po polsku? I czy te dialogi po niemiecku są tylko w kwestiach mówionych dodanych w MT czy także w tych, które były także w G1 bez MT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować