Zaloguj się, aby obserwować  
Pediator

Gothic - Mroczne Tajemnice

3633 postów w tym temacie

Dnia 25.03.2007 o 20:49, GrooG napisał:

czemu nagrodą z questa jest zbroja słabsza od tej którą można znaleźć w trakcie?


Bo oni tak chcieli :P?

Btw jak Ci się udło zrobić all Questy i zostać tym Pra .. bo mi się zablokowało po Quescie w podziemiach ( Tzn roslinach) zrobiłem też z piwem walką z mistrzem a także z takim drażliwym magiem .. nie wiem jak przekonać tego ostatniego wojownika i strażnika bramy .,. bo wojownik poźniej chce krew świętej bestii a jak ją zabijem o oddaje krew to mnie wurzucają ;/

Może napiszesz u kogo miałeś Questy i mniej więcej o co w nich chodziło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 21:18, Bartek Dudek napisał:

Zapomniałem dać jeszcze jedno pytanie. :)

Czy to jest tak jak z Nocą Kruka ? Czy trzeba zaczynać grę od nowa ?


Tak, z tym że każdego moda musisz zaczynać od początku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 21:18, Bartek Dudek napisał:

Zapomniałem dać jeszcze jedno pytanie. :)

Czy to jest tak jak z Nocą Kruka ? Czy trzeba zaczynać grę od nowa ?

tak xd wjedź DO MNIE NA GS''A TAM WSZYSTKO JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 21:28, tykus napisał:

Tak, z tym że każdego moda musisz zaczynać od początku ;)


Łeeee ,tak się narobiłem i muszę od nowa zacząć ,może kiedy indziej.

I jeszcze jedno : Dajcie mi bezpośredni link (na wszelki wypadek dajcie ze 3) do tego moda ,bo mi nie działa.

Teraz się dopiero dowiedziałem z tymi modami ;) Ale ja jestem opóźniony :P <żart>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie mi jeszcze :)

Dajcie mi link do ściągnięcia (jakiegoś prostego bez rejestracji i otrzymywania kodów itp.) i nie chce z FileFactory ,bo nie mogę ściągnąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 21:31, Bartek Dudek napisał:

> Tak, z tym że każdego moda musisz zaczynać od początku ;)

Łeeee ,tak się narobiłem i muszę od nowa zacząć ,może kiedy indziej.

I jeszcze jedno : Dajcie mi bezpośredni link (na wszelki wypadek dajcie ze 3) do tego moda
,bo mi nie działa.

Teraz się dopiero dowiedziałem z tymi modami ;) Ale ja jestem opóźniony :P <żart>

są nowe mirrowy na www.poziomkaz.go.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 21:45, Bartek Dudek napisał:

Tylko w tym problem ,że nie mogę z żadnego pobrać tego moda ;( :(

ja próbowałem i się dało a próbowałem przed chwilą xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja nie wiem ,może ja coś mam z kompem. Zobaczę jutro ,jak się nie da to trudna ,będę musiał się obejść bez moda :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 21:28, Łukasz.G napisał:

nie wiem jak przekonać tego ostatniego wojownika i strażnika bramy .,. bo wojownik
poźniej chce krew świętej bestii a jak ją zabijem o oddaje krew to mnie wurzucają ;/


<miniSPOJLER>

bo źle zrobiłeś, miałeś jej nie rozwalać (powiedzieć tej na polanie że on chce tą krew) tylko pójść do sher''garra (czy jakoś tak), on ci powie żebyś zagadał do tego maga, a ten żebyś zagadał do innego żeby dał podróbkę, którą dasz zdrajcy(temu co chciał tą krew), wtedy ten ucieknie i zaliczysz próbę :P a jak dasz mu prawdziwą krew to wtedy pomożesz Urizielowi i widocznie wtedy pradawni przestają cię lubić, a co dalej to nie wiem bo ja dałem fałszywkę. Może spróbuj pójść do niego, tam gdzie mówi zanim zniknie i dał ci klucz może będziesz mógł się do niego przyłączyć czy coś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 21:59, Pediator napisał:

który masz lvl?

28lvl i 70 pktow nie wiem na co dać :P(siły nikt nie uczy, bron jednoręczna mam 120dmg i 70%, zręczności nie potrzebuje, many mam ponad 200 chyba(nie wydając na nią ani 1 punktu nauki :P)
szkoda że nie zostałem magiem u pradawnych... chyba wgram sobie save sprzed wyboru mistrza i naucze sie robić kryształy. Szkoda że oni kręgów nie uczą bo mam jakieś kryształy na 5 i 6 krąg które robią 200 (jak nie więcej) dmg używając 1-5many xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 21:14, Pediator napisał:

> /.../ > trza grać z umiarem tak jak ja 1-3 godziny dziennie . tak aby gra szybko się nie znudziła i
niedosyt nie pozostał ;) /.../

Aha, jedynkę przeszedłem zaledwie 12 czy 13 razy i było to dawno, dzisiaj miałem czas, to grałem. Łatwo mówić, godzinkę dziennie, góra dwie, w porywach do trzech. Jak jest gra i czas, to trzeba grać bo nigdy nie wiadomo, kiedy będzie można grać znów. Mod trzyma klimat, chociaż ktoś na upartego mógłby się do czegoś przyczepić, ale musiałby być bardzo uparty. Ja gram z przyjemnością i niestety ze zbytnim chyba zapałem, bo zdrowo narozrabiałem, pewnie utrudniłem sobie dalszą grę i będę zaczynał od przed-przedostatniego sejwa ;-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 22:12, GrooG napisał:

> który masz lvl?
>
28lvl i 70 pktow nie wiem na co dać :P(siły nikt nie uczy, bron jednoręczna mam 120dmg i 70%,
zręczności nie potrzebuje, many mam ponad 200 chyba(nie wydając na nią ani 1 punktu nauki :P)
szkoda że nie zostałem magiem u pradawnych... chyba wgram sobie save sprzed wyboru mistrza
i naucze sie robić kryształy. Szkoda że oni kręgów nie uczą bo mam jakieś kryształy na 5 i
6 krąg które robią 200 (jak nie więcej) dmg używając 1-5many xD

to naucz się kręgów u innych magów ja właśnie magiem będę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam przyczepiać się nie będę nawet gdyby w grze było by się do czego przyczepić.

jestem okrutny zabiłem puszka okruszka a przemytnicy nawet nie bronili swego pupila . wręcz przeciwnie jeszcze pomagali go dobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować