Zaloguj się, aby obserwować  
Pediator

Gothic - Mroczne Tajemnice

3633 postów w tym temacie

Cholera, niewiem dlaczego, ale niemoge otworzyć zadnego linka, ani tego z modem, ani z mirrorami, Żadnego! Nie wiecie moze o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 01:08, Unreal11 napisał:

Cholera, niewiem dlaczego, ale niemoge otworzyć zadnego linka, ani tego z modem, ani z mirrorami,
Żadnego! Nie wiecie moze o co chodzi?

jak masz Fire Fox(IE też powinno wystarczyć) to naduś prawym klawiszem myszy na link i wybierz otwórz odnośnik w nowej karcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem. Świetna gra! Od kompa się oderwać nie mogę :P .. A jak mam Gildie wybrać. To chciałbym do przemytników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 07:41, Baal Namib napisał:

Zainstalowałem. Świetna gra! Od kompa się oderwać nie mogę :P .. A jak mam Gildie wybrać. To
chciałbym do przemytników :)

;) po prostu wykonujesz zadania i po jakimś czasie będziesz mógł być jednym z nich ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostał już ktoś nagrodę na tej arenie, gdzie jast kamień prawdy i miecz? Wprawdzie pozabijałem wszystkich, ale widocznie wybrałem złe opcje dialogowe, bo nic z tego nie mam, nie licząc oczywiście zdobytych na przeciwnikach. Aha, i lorda jakośtam na arenie pokonałem dość łatwo, ale gdy próbowałem zrobić to poza areną, ginąłem, bo mnie zamrażał co chwila... Ze trzy razy próbowałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w Mrocznych Tajemnicach , tak samo jak w Gothic1 , żeby nauczyć się posługiwania broniami 2-ręcznymi muszę najpierw opanować 1-ręczne? Czy taka zależność istnieje również pomiędzy łukami i kuszami?No i może pamiętacie nauczycieli siły i zręczności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 13:43, KrzysztofMarek napisał:

Dostał już ktoś nagrodę na tej arenie, gdzie jast kamień prawdy i miecz?


Miecz i to drugie jest przy arenie, moze musisz po prostu to zabrać ze sam, czyli że nikt ci tego sprzętu nie przekazuje..

Dnia 26.03.2007 o 13:43, KrzysztofMarek napisał:

Aha, i lorda jakośtam na arenie pokonałem dość łatwo, ale gdy próbowałem
zrobić to poza areną, ginąłem, bo mnie zamrażał co chwila... Ze trzy razy próbowałem...


Lord Beawulf (chyba tak mu było, nie pamiętam jeszcze wszystkich imion) zamrażał i zamraża mnie zawsze na arenie, Psychola i Bronna pokonałem leciutko, a na lorda widocznie jestem za słaby jeszcze... a jaki masz poziom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh Gothic 3 jest beznadziejny!!!!!! Gdzie wsiunkła ta superfabuła z 1 i 2????
Nie ma rzadnej ciekawej fabuly tylko to ze orkowie przejesli wladze nad ludzmi i Xardas sie z nimi sprzymierzyla
a TY musisz mu odnalezc jakies badziewne pierscienie :/.
W dodatku w 1 i 2 trudzilo sie z smokami a ty za szybko rosnie lvl iubija sie trolle
za 1 i 2 daje 6/6 a za 3 2/6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 13:51, hunter22 napisał:

>/.../> Miecz i to drugie jest przy arenie, moze musisz po prostu to zabrać ze sam,

Tak, tylko nie mogę...Spróbuję jeszcze raz, może uda się zabrać... :-(

Dnia 26.03.2007 o 13:51, hunter22 napisał:

Lord Beawulf (chyba tak mu było, nie pamiętam jeszcze wszystkich imion) zamrażał /.../

Jaki mam poziom, to nie wiem, muszę zobaczyć, około 20 (chyba), nie zwracałem na to uwagi. Pewnie na arenie poszło mi przez przypadek dobrze z tym lordem, zawsze robię sejwy po zakończeniu jakiegoś etapu/zadania i chciałem zobaczyć, co by się stało gdybym ich nie pozabijał na arenie. No i nic się nie stało, zresztą utknąłem już na lordzie. Walki na arenie z lordem nie będę powtarzał, bo mogę nie mieć szczęścia a ork padł zamrożony mieczem lorda, więc poszło łatwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

orkowie przejesli wladze nad ludzmi i Xardas sie z nimi sprzymierzyla


popierwsze to to jest facet...po drugie temat dotyczy moda do Gothica a nie twojej oceny na temat 3. Są tematy o 3 i idź tam ją oceniaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 13:59, KrzysztofMarek napisał:

Jaki mam poziom, to nie wiem, muszę zobaczyć, około 20 (chyba), nie zwracałem na to uwagi.


Ja mam dopiero 19 poziom i jakoś mi lordem nie idzie... wzmocnie się i spróbuję ponownie...

Dnia 26.03.2007 o 13:59, KrzysztofMarek napisał:

(...)


I pewnie mieczyk lorda to najlepsza broń jednoręczna w grze 9przynajmniej na tym etapie)?


A do jakiej nowej gildii dołączyłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie zacząłem grać w "noc kruka" i nie mogę przejść momentu który może wydawać się najłatwiejszy (bo taki jest) awięc gdzie jest to walnięte wejście do polrtalu na początku 2 rozdiału !!! ale tak poza tym to gra jest spoko szczególnie podobała mi się 2 część


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 14:10, maciek gothic napisał:

właśnie zacząłem grać w "noc kruka" i nie mogę przejść momentu który może wydawać się najłatwiejszy
(bo taki jest) awięc gdzie jest to walnięte wejście do polrtalu na początku 2 rozdiału !!!
ale tak poza tym to gra jest spoko szczególnie podobała mi się 2 część



tam gdzie są takie piramidki i w nich ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę zdobyć 40 sztuk stali (czy ile tam chciał Anghar)? Zwinąłem mu 2-3 sztuki, kupiłem 5 u kowala w SO (ale u tego w zamku jeszcze nie byłem) i 5 u sekciarzy. A reszta? A, gdzie jest obóz fanatyków? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 14:39, Pediator napisał:

Powtarzam moje pytanie: czy grał ktoś magiem w tego moda , chodzi o to czy bł magiem ognia
w SO...


Ja chcę tak zrobić, zostać magiem ognia, ale jeszcze czas, ja powoli zdobywam doświadczenie w pierwszym rozdziale żey potem się zbytnio nie męczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 14:42, tykus napisał:

> Powtarzam moje pytanie: czy grał ktoś magiem w tego moda , chodzi o to czy bł magiem ognia

> w SO...

Ja chcę tak zrobić, zostać magiem ognia, ale jeszcze czas, ja powoli zdobywam doświadczenie
w pierwszym rozdziale żey potem się zbytnio nie męczyć ;)

nom ja mam 11lvl i 50 punktów nauki zostawione na kręgi magii ;) i jeszcze trochę misji zostało do 2 rozdziału ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 22:41, Pediator napisał:

Dnia 23 marca ukażę się mod do gry Gothic pt. "Mroczne Tajemnice".
Mroczne Tajemnice mają przyćmić sławę sławę innych modów.
info: http://modders.dmkhosting.net/gmod/mody/projekty/mrocznetajemnice/info.php
oficjalna strona moda: http://modders.dmkhosting.net/poziomki/nowastrona/

W tym temacie będziemy rozmawiać o tym modzie, oczekiwać, później pomagać sobie i
rozwiązywać problemy.

>podajcie mi adres żebym móg wyprubować tego modaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 14:41, tykus napisał:

Gdzie mogę zdobyć 40 sztuk stali (czy ile tam chciał Anghar)? Zwinąłem mu 2-3 sztuki, kupiłem
5 u kowala w SO (ale u tego w zamku jeszcze nie byłem) i 5 u sekciarzy. A reszta? A, gdzie
jest obóz fanatyków? ;)

w nowym obozie tam gdzie jest topielec spod tamy jest mały obozik i w jednej ze skrzyń jest stal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować