Zaloguj się, aby obserwować  
Pediator

Gothic - Mroczne Tajemnice

3633 postów w tym temacie

Mam problem - załatwiłem Nyrasa i mam teraz zabrać się za wyłudzenie tego drugiego almanacha od maga w obozie strażników. Jednak w pewnym momencie, dokładnie w połowie drogi prowadzącej do SO, przed chatą cavalorna regularnie zawiesza mi się gra;/ Zna ktoś na to lekarstwo, albo jakiegoś dobrego patcha eliminującego ten błąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 15:57, Maka1992 napisał:

Mam problem - załatwiłem Nyrasa i mam teraz zabrać się za wyłudzenie tego drugiego almanacha
od maga w obozie strażników. Jednak w pewnym momencie, dokładnie w połowie drogi prowadzącej
do SO, przed chatą cavalorna regularnie zawiesza mi się gra;/ Zna ktoś na to lekarstwo,
albo jakiegoś dobrego patcha eliminującego ten błąd?

masz zainstalowanego 1.02? ja mialem i nic mi sie nie wieszalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodzi o to, że (przez brak patchy) zespawnowała się tam ARMIA mobków, i gra nie daje z nią rady. Ściągnij patche (1.3) powinno pomoc, tyle że musiałbyś chyba grac od nowa.
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 16:52, GrooG napisał:

Pewnie chodzi o to, że (przez brak patchy) zespawnowała się tam ARMIA mobków, i gra nie
daje z nią rady. Ściągnij patche (1.3) powinno pomoc, tyle że musiałbyś chyba grac od
nowa.
?

Może... Gra od nowa by mi się nie uśmiechała, może za jakiś czas... Spróbuję, jak nie będę miał innego wyjścia.
@wybrany 4567 - 1.02 mam na pewno, z tego co pamiętam to mam chyba 1.08.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 17:01, Maka1992 napisał:

> Pewnie chodzi o to, że (przez brak patchy) zespawnowała się tam ARMIA mobków, i
gra nie
> daje z nią rady. Ściągnij patche (1.3) powinno pomoc, tyle że musiałbyś chyba grac
od
> nowa.
> ?
Może... Gra od nowa by mi się nie uśmiechała, może za jakiś czas... Spróbuję, jak nie
będę miał innego wyjścia.
@wybrany 4567 - 1.02 mam na pewno, z tego co pamiętam to mam chyba 1.08.

1.08 ?jest taki patch do MT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 17:04, wybrany4567 napisał:

1.08 ?jest taki patch do MT?

Aby nie było - wyjaśnię:) Moda mam właśnie 1.02, pomyliło mi się z PlayerKitem 1.08;] Sprawdziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dalem Argornowi czarna rude, nauczyl mnie wykuwania "osobistej" broni. Do wykucia wlasnego miecza dwurecznego potrzeba 6 ostrzy, 10 pretow i 5000 brylek rudy. Mam ponad dwukrotnie wiecej kazdego skladnika (50 pretow (20 rozgrzanych), 60 ostrzy (15 rozgrzanych). Gdy wybieram opcje "wykuj wlasny miecz dwureczny" nic sie nie dzieje, jedynie zabierane mi sa wszystkie rozgrzane prety, przez co nie moge podejsc ponownie do kowadla. Ocb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też tak miałem. Kowalstwo w MT jest ostro zabugowane - jeszcze nigdy nie udało mi się wykuć niczego poza niewykończonym mieczem... A to i tak tylko dzięki innemu bugowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 13:22, Ł Y D A napisał:

Dalem Argornowi czarna rude, nauczyl mnie wykuwania "osobistej" broni. Do wykucia wlasnego
miecza dwurecznego potrzeba 6 ostrzy, 10 pretow i 5000 brylek rudy. Mam ponad dwukrotnie
wiecej kazdego skladnika (50 pretow (20 rozgrzanych), 60 ostrzy (15 rozgrzanych). Gdy
wybieram opcje "wykuj wlasny miecz dwureczny" nic sie nie dzieje, jedynie zabierane mi
sa wszystkie rozgrzane prety, przez co nie moge podejsc ponownie do kowadla. Ocb?


Prawdopodobnie, bug, miałem też podobny problem że niemogłem wykłuć sobie broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm no coz trudno. Ale skoro juz jestem mistrzem kowalstwa podobno to Argorn wykuje dla mnie smocza zbroje - skad mam wziac smocze luski? Kamiennego Smoka w Podziemnym Swiecie juz zabilem - zostaje ten na wyspie, na ktorej ukrywa sie Uriziel. Ale kto nauczy mnie zdejmowac luski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 14:28, Ł Y D A napisał:

Hmm no coz trudno. Ale skoro juz jestem mistrzem kowalstwa podobno to Argorn wykuje dla
mnie smocza zbroje - skad mam wziac smocze luski? Kamiennego Smoka w Podziemnym Swiecie
juz zabilem - zostaje ten na wyspie, na ktorej ukrywa sie Uriziel. Ale kto nauczy mnie
zdejmowac luski?


Nikt nie uczy zdejmować łusek.. a smoka znajdziesz w zatopionej wieży Xardasa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 13:28, Tajemnic napisał:

Też tak miałem. Kowalstwo w MT jest ostro zabugowane - jeszcze nigdy nie udało mi się
wykuć niczego poza niewykończonym mieczem... A to i tak tylko dzięki innemu bugowi.

Ja wykuwałem nawet miecze jednoręczne z magicznej rudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 15:22, TICOCHONDRIUSS napisał:

Witejcie u nos.
Wie moze ktos, czy taki gostek jak Wierzba ma cos do roboty oprocz grania na
gitarze w tawernie . . .


Nie, oprócz grania nie ma on większego znaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 16:10, Lechu21 napisał:

Nie, oprócz grania nie ma on większego znaczenia :)

No z tego co widac to on tylko gra. Ale przewaznie jak kto ma imie to ma cus do powiedzenia. A on nawet nie ma opcji dialögowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 19:23, TICOCHONDRIUSS napisał:

> Nie, oprócz grania nie ma on większego znaczenia :)
No z tego co widac to on tylko gra. Ale przewaznie jak kto ma imie to ma cus do powiedzenia.
A on nawet nie ma opcji dialögowej.


W Mrocznych tajemnicach nie do końca tak jest, kilku npc''ów nie ma nic do powiedzenia. W karczmie można wziąć questy od Siekacza, Verdona i ewentualnie kupić co od typka za ladą jeśli zostałeś przyjęty do Starego Obozu lub jesteś strażnikiem kopalni. I to by było na tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 19:38, Lechu21 napisał:

> > Nie, oprócz grania nie ma on większego znaczenia :)
> No z tego co widac to on tylko gra. Ale przewaznie jak kto ma imie to ma cus do
powiedzenia.
> A on nawet nie ma opcji dialögowej.

W Mrocznych tajemnicach nie do końca tak jest, kilku npc''ów nie ma nic do powiedzenia.
W karczmie można wziąć questy od Siekacza, Verdona i ewentualnie kupić co od typka za
ladą jeśli zostałeś przyjęty do Starego Obozu lub jesteś strażnikiem kopalni. I to by
było na tyle.

Verdon też zleca jedno zadanie zabicia strażnika ze starego obozu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować