Zaloguj się, aby obserwować  
Pediator

Gothic - Mroczne Tajemnice

3633 postów w tym temacie

Dnia 01.01.2009 o 13:37, SatinKRK napisał:

A ja mam taki problem, chcę dołączyć no NO, i wymagany jest 5 poziom, tylko dlaczego
mając 8 mnie nie przyjmą?:|

Są 2 wyjścia:
- nie zrobiłeś questa z listą Iana (zanieść listę Laresowi, a nie Diego)
- jakiś wredny bug z którym się jeszcze nie spotkałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 10:23, hunter22 napisał:

PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTASZ!!

**************************************************************

FAQ tematu Gothic: Mroczne Tajemnice (wersja uaktualniona)


1. Czym są Mroczne Tajemnice?

Jest to mod do pierwszej części Gothic''a


2. Skąd można ściągnąć Mroczne Tajemnice i patche do tego moda, jak i PlayerKita 1.08k?

http://themodders.org/index.php?showtopic=161 lub http://poziomkaz.pl/index.php?link=download
znajduje sie tam kilka wersji moda, jak i patch''e do niego.

PlayerKit 1.08k dostępny jest na tej stronie http://www.gothic.phx.pl/gothic/download.php?id=001


3. Instalacja moda

- instalujemy PlayerKita 1.08k do folderu z grą, domyślnie C:\Program Files\Piranha Bytes\Gothic.

- instalujemy dany mod (w tym przypadku MT) do folderu z grą, domyślny folder podany
został wyżej.


4. Odpalanie moda

Jeśli wszystko dobrze się zainstalowało, powinno dać się odpalić grę.

Wchodzimy więc domyślnie do C:\Program Files\Piranha Bytes\Gothic\System i wybieramy
którąś z aplikacji "odpalania" Gothic''a, np. GothicMod i po dwukliku na niej powinno
się pokazać okienko widoczne na screenie.

Dwuklik na danej modyfikacji lub po jej zaznaczeniu wybieramy "Play the Game" i... żegnamy
się z światem rzeczywistym na kilka miesięcy, lat :P

5. Dubbing PL do Mrocznych Tajemnic

Prace nadal trwają, na szczęście widać z oddali światełko w tunelu...

By nie zadawać w kółko pytań "kiedy bedzie dubbing", polecam śledzić newsy na tej stronie
http://poziomkaz.pl/index.php?link=news


******************************************************************

Miłego grania życzę :D



skąd ściągnołeś dictiuricc po polsku albo spolszczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... mam kolejny problem, o ile można to nazwać problemem. Otóż jestem już w czwartym rozdziale(dokładniej odbicie kopalni), ale mam wrażenie że czegoś nie zrobiłem. Ponoć aby przejść "oryginalnego" gothica, należy przejść MT. Co należy zrobić aby "doszło do siebie" Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Otóż wcześniej nie instalowałem żadnego moda do żadnej gry, a Mroczne Tajemnice mnie ostatnio zainteresowały. I tu pojawai się moje pytanie. Czy gdy ściagnę MT i je zainstaluje, to dostanę coś ala'' dodatek? Tzn. chodzi mi o to, czy kiedy będę chciał będę mógł zagrać w Mroczne Tajemnice, a kiedy będę chciał będę mógł zagrać w podstawową "czystą" wersję? Czy może mod zmienia całą grę?
Z góry dziękuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 22:50, Robak 007 napisał:

Mam pytanie. Otóż wcześniej nie instalowałem żadnego moda do żadnej gry, a Mroczne Tajemnice
mnie ostatnio zainteresowały. I tu pojawai się moje pytanie. Czy gdy ściagnę MT i je
zainstaluje, to dostanę coś ala'' dodatek? Tzn. chodzi mi o to, czy kiedy będę chciał
będę mógł zagrać w Mroczne Tajemnice, a kiedy będę chciał będę mógł zagrać w podstawową
"czystą" wersję? Czy może mod zmienia całą grę?
Z góry dziękuję ;)


Jeśli zainstalujesz MT to będziesz mógł zmieniać wersje gry i będziesz mógł grać albo W Gothic MT albo w "czystego" Gothica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 22:52, master111 napisał:

Jeśli zainstalujesz MT to będziesz mógł zmieniać wersje gry i będziesz mógł grać albo
W Gothic MT albo w "czystego" Gothica ;)

To fajnie, o to właśnie mi chodziło :) Właśnie nie chciałem całkowicie zmieniać Gothica i nie mieć możliwości zagrania w "czystą" wersję :) Reaczej na pewno ściągnę Mroczne Tajemnice. Jeszcze raz dzieki ;)
I jeszcze jedno pytanie tyczące się modów, zadane tak przy okazji. Czy możliwość gry w "czystą" jak i zmodowaną wersję - do wyboru - znajduje się w większosci modów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 23:24, Robak 007 napisał:

Czy możliwość gry w "czystą" jak i zmodowaną wersję - do wyboru - znajduje się w większosci modów?

Tak - wiekszosc (jesli nie wszystkie... nie spotkalem sie jeszcze z wyjatkiem, co nie znaczy, ze go nie ma - w koncu we wszystkie mody nie gralem ;D) modow do Gothicow odpala sie przez Playerkita (GI) / Gothic Starter (GII), ktore to umozliwiaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 23:24, Robak 007 napisał:

To fajnie, o to właśnie mi chodziło :) Właśnie nie chciałem całkowicie zmieniać Gothica
i nie mieć możliwości zagrania w "czystą" wersję :) Reaczej na pewno ściągnę Mroczne
Tajemnice. Jeszcze raz dzieki ;)
I jeszcze jedno pytanie tyczące się modów, zadane tak przy okazji. Czy możliwość gry
w "czystą" jak i zmodowaną wersję - do wyboru - znajduje się w większosci modów?


W prawie wszystkich tak jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 00:04, master111 napisał:

W prawie wszystkich tak jest ;)

O, to naprawdę bardzo fajnie ^^ Wcześniej bałem isę, że gdy ściagne moda do jakiejś gry zniszcze sobie możliwość zagrania także w "czystą" wersję, jeżeli natomiast tak nie jestm jest naprawdę fajnie ^^ Ale jeszcze jedno, tak dla upewnienia, to się tyczy modów do wszystkicg gier, nie tylko Gothica?
I przepraszam za offtop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 17:01, choper napisał:

Jest jeszcze coś podobnego do MT do GI lub GII? Bo ten mod bardzo mi się spodobał ;)


Jeśli mówiąc "podobne" myślisz "zmieniające grę w podobnym stopniu", to są jeszcze Diccuric jeden i chyba dwa. I podobno też bardzo dobre. Dlaczego "chyba" i "podobno"? Bo nie grałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 17:41, Tajemnic napisał:

Jeśli mówiąc "podobne" myślisz "zmieniające grę w podobnym stopniu", to są jeszcze Diccuric
jeden i chyba dwa. I podobno też bardzo dobre. Dlaczego "chyba" i "podobno"? Bo nie grałem
:P


Diccuric to raczej nie to samo co MT... Dirccuric to nowa przygoda i do tego nie kieruje naszym bezimiennym herosem. Kiedyśw to grałem, ale jakoś mnie ta gra jak sam Gothic czy z MT nie wciagnęła :P


Z tego co mi wiadomo nie ma lepszego moda niż MT, który by w takim stopniu jak ów MT zmieniał podstawową rozgrywkę G1. Co do G2 to się nie orientuje co do modów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 16:48, Robak 007 napisał:

> W prawie wszystkich tak jest ;)
O, to naprawdę bardzo fajnie ^^ Wcześniej bałem isę, że gdy ściagne moda do jakiejś gry
zniszcze sobie możliwość zagrania także w "czystą" wersję, jeżeli natomiast tak nie jestm
jest naprawdę fajnie ^^ Ale jeszcze jedno, tak dla upewnienia, to się tyczy modów do
wszystkicg gier, nie tylko Gothica?
I przepraszam za offtop.


To się tyczy przede wszystkim Gothic w innych grach po wgraniu moda rzadko można grac w "czystą" wersję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 22:18, Gumiś2 napisał:

Ja tylko w MT mogłem, bo podobno podmieniają się pliki i mogę grać tylko w moda. Zaraz
jeszcze pokombinuję.


Pokombinuj na pewno się da ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 17:57, SatinKRK napisał:

Hmm... mam kolejny problem, o ile można to nazwać problemem. Otóż jestem już w czwartym
rozdziale(dokładniej odbicie kopalni), ale mam wrażenie że czegoś nie zrobiłem. Ponoć
aby przejść "oryginalnego" gothica, należy przejść MT. Co należy zrobić aby "doszło do
siebie" Z góry dziękuję za pomoc.

W sumie jest tak,że MT jest nie co oddzielone od zwykłego gothica, i nie trzeba ukańczać MT żeby ukończyć zwykłego gothica oczywiście trzeba tam wykonać parę zadań z MT,żeby kontynuować główną wątek całej gry, ale żeby wszystko było tak równo ze sobą to powinno się już mieć wykonane wszystkie misje u przemytników, u strażników kopalni, no i fanatyków, a misja z pradawnymi można nawet w ostatnim rozdziale wykonać,albo w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mógłby mi któś wytumaczyć kim jest ten facet w wieży co wyglada jak bezio (tylko tak dokładniej bo on tam same gupoty gada)i jakie jest tak naprawde zakończenie Mt bo niedostąpiłem jeszcze szcześcia ukończenia go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Co do tego mogę snuć wiele teorii, jako, że sam już do końca nie pamiętam :) Mówił coś o tym, że jest synem Innosa... i moja pamięć odmawia dalszej współpracy.
A co do zakończenia... no - już do niego mniej więcej doszedłeś. Reszta gry wygląda potem jak zwykle, tyle, że Bezio jest tak przepakowany, że walki nie sprawiają najmniejszych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować