Zaloguj się, aby obserwować  
Pediator

Gothic - Mroczne Tajemnice

3633 postów w tym temacie

Dnia 27.05.2009 o 21:33, Karol44 napisał:

Kody nie są tylko do bawienia się raz postać która miała do mnie zagadać stała i nic
nie robiła jedynie jak ją na nowo kodem przyzwałem zadziałało .


Takie kody są oczywiście nie tylko dopuszczalne , ale nawet konieczne.Tyle , że najlepiej pasowałyby do tematu o Gothic 3.Tam , to tylko trzeba wpisywać i przywoływać.Tylko raz moja gra nie pogubiła NPCów.Za to Mroczne Tajemnice chodziły bez problemu aż do pierwszego wejścia doświątyni , a potem całkowita klapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, miło mi że fajnie Wam się gada o tym czy kody są "bardzo zue", czy jednak są urozmaiceniem rozgrywki, ale czy mógłby ktoś spróbować mi pomóc? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2009 o 22:43, Karol44 napisał:

A z kąd masz ściągniente mroczne tajemnice ?


miałem z cd-action, przeinstalowałem raz, uznałem że instalator jest może jakiś walnięty, więc ściągnąłem z gothic.phx.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem przypomnieć sobie z nudów i braku gier Mroczne Tajemnice i mam dziwny problem:
Nie widać w ogoóle żadnego przedmiotu który mam w ekwipunku, tylko podpis i liczba sztuk, nie ukrywam, że jest to bardzo uciążliwe, ktoś ma pomysł co możnaby z tym zrobić? Mam wersję MT 1.03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jaką masz grafikę? Jeśli od ostatniej gry zmieniałeś na Ati ( od bodajże x850 (tu głowy nie dam) do X1xxx ) to już raczej nic z tym nie zrobisz, po prostu te karyt mają jakiś problem z wyświetlaniem ekwipunku w Gothicu ( tyczy sie to wersji zarówno zwykłej jak i modowanej) i nic z tym się nie da zrobić ( próby trwały parę lat). Dopiero Ati seria HD nie ma z tym problemu już ( co mnie niezmiernie cieszy, gdyż znów wszystko widzę, tak ,tak, też miałem taki problem). Jeśli jednak Nvidia, to nie mam pojęcia.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahhh... no dzięki, mam X1950pro, a poprzednim razem byłem na przejściowym GF2MX200 :) No trudno, tylko to jest przedenerwujące... Jeszcze raz thx za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 21:38, px333 napisał:

Mam adepta w kowalstwie i kiedy chcę wykuć dobry długi miecz i magiczny dobry długi miecz
wypisuje mi że brakuje komponentów. O co chodzi?


Nie pamietam jakich skladnikow potrzebujesz, ale poszperaj w dziennku - tam jest na pewno info o twoich umiejetnosciach. Przy okazji tam znajdziesz wypisane wszystkie skladniki, ktorych potrzebujesz do wykonania danego miecza. Jak ja gralem, tak bylo...(w podstawce, w modzie tez tak musi byc).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Zagrać w moda, czy nie? Bo podobno bugów jest od groma z mnożeniem się potworów na czele. Słyszałem(czytałem) że jak są 3 wilki to po kilku dniach jest ich 15 ;p

Więc, zagrać czy nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 17:14, KuroNeko napisał:

Mam pytanie. Zagrać w moda, czy nie? Bo podobno bugów jest od groma z mnożeniem się potworów
na czele. Słyszałem(czytałem) że jak są 3 wilki to po kilku dniach jest ich 15 ;p

huh? no to chyba fajnie ;]

Dnia 30.06.2009 o 17:14, KuroNeko napisał:

Więc, zagrać czy nie? ;)

jeśli nie przeszkadzają Ci OKROPNE błędy ortograficzne, to bez bólu możesz grać. dużo jest do zrobienia, ja podczas gry w MT bylem zachwycony ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 18:04, px333 napisał:

W dzienniku nic nie ma o kowalstwie tak jak o wielu innych rzeczach, choć zawsze wypisywało że jest nowy zapis w dzienniku.

Poszukaj w dzienniku misji ''kowal Argorn'' czy jak on sie tam nazywal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To właśnie fajnie, że tyle wilków.
Człowieku spawn potworów jest tam taki zarąbisty, że w 3 rozdziale naxpiłem do 30 któregoś lvl.

Idziesz lasem i nagle wyskakuje na Ciebie chmara wilków mam na myśli 10 góra 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 17:18, Azra napisał:

> Mam pytanie. Zagrać w moda, czy nie? Bo podobno bugów jest od groma z mnożeniem
się potworów
> na czele. Słyszałem(czytałem) że jak są 3 wilki to po kilku dniach jest ich 15 ;p

huh? no to chyba fajnie ;]
> Więc, zagrać czy nie? ;)
jeśli nie przeszkadzają Ci OKROPNE błędy ortograficzne, to bez bólu możesz grać. dużo
jest do zrobienia, ja podczas gry w MT bylem zachwycony ;]


<buw buuw!>
Dyskwalifikacja!

Jak są błędy ort, to ja nie gram ;p Ostatnio mam straszną manie na pkt. ortografii, sam nie wiem czemu ;p

Dnia 30.06.2009 o 17:18, Azra napisał:

To właśnie fajnie, że tyle wilków.


Ja chcę grać w RPG, gdzie się robi bez skrępowania misje, a nie pseudo rpg gdzie siłą rzeczy trzeba grind''ować jak w jakimś MMO ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w którym momencie się rypie ?
Ja miałem tak, że przy ładowaniu nowej gry, trochę się załadowywało, i wywalało, i dwa razy wywaliło, a za trzecim razem poszło wszystko git :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 18:20, Bezi_113 napisał:

A w którym momencie się rypie ?
Ja miałem tak, że przy ładowaniu nowej gry, trochę się załadowywało, i wywalało, i dwa
razy wywaliło, a za trzecim razem poszło wszystko git :]

Po kolei. Zainstalowalem G1, pozniej MT i player kita. Wchodze w Gothic System do Gothic starter, otwiera mi sie okno z grami czyli Gothic1 i MT. Zaznaczam MT i Play. Ale odpala mi sie zwykly Gothic i niewiem co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś absolutnie pewien, że to zwykły Gothic? Menu się nie zmieniło? Bariera wciąż ma niebieskie "błyskawice"?
Jeśli tak - jedyne co mogę poradzić to jeszcze z dwie próby uruchomienia MT (mi za pierwszym razem nigdy nie chciała się włączyć...) a potem, jeśli nikt nie poradzi niczego inteligentniejszego - reinstall MT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować