Zaloguj się, aby obserwować  
Pediator

Gothic - Mroczne Tajemnice

3633 postów w tym temacie

Ja bym poczekał z ocena tego postępowania do dnia jutrzejszego. Dzisiaj wiadomo jaki mamy dzień "Prima Aprilis" więc wszystko jest możliwe. Nie zdziwię się że to jest wielki żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2010 o 14:03, Karanthir666 napisał:

> Dajcie spkój z tym dubbingiem, posłuchałem kiedys próbki i jak boga kocham, gdybym
miał
> grać w MT z takim dubbingiem nie zagrałbym wcale.
Masz wielką szansę nie zagrania w MT. Powiedzmy, że 100%. Dzięki takim ludziom jak ty,
nie wydajemy moda.


Ojoj. tak sie składa że przeszedłem MT dwa razy. I jakoś mi brak dubbingu nie przeszkadzał. Bo jak mam słuchać drewnianej gadki w wykonaniu przechodzącego mutację gościa, wolę kwestie danego npca po prostu przeczytać. I tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie to jest jedna wielka prowokacja gdyby nie wydali patcha bo o niego tylko mi akurat chodzi wszyscy gracze którzy czekali na ten dubbing znienawidzili by ich zamachy by się zaczęły.Spójrzcie sobie na stronę czasu zapłaty też fajny żart. http://www.czaszaplaty.pl.W tamtym roku był identyczny żart ze strony Poziomkaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2010 o 10:10, Isildur napisał:

> http://www.forum.poziomkaz.pl/index.php?showtopic=748&pid=5646&st=0&#entry5646

Przecież od samego początku wiedziałem, ze to ściema :D

Na początku to bardzo czekałem na ten mod ale potem mi ta chęć odeszła ;d ale po maturce sobie zrobie miesiąc noł lajf i nadrobię wszystkie mody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A możesz napisać jakie błędy i co poprawia patch i czy można będzie dubbing wyłączyć.


Sory że odp do ciebie ale mi si pomyliło pytanie do Karanthira666

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2010 o 16:14, Karol44 napisał:

/.../czy można będzie dubbing wyłączyć.


O tym była już mowa, będzie można wyłączyć dubbing ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2010 o 16:14, Karol44 napisał:

A możesz napisać jakie błędy i co poprawia patch i czy można będzie dubbing wyłączyć.


Sory że odp do ciebie ale mi si pomyliło pytanie do Karanthira666

Generalnie mod będzie podzielony na dwie części. Cały mod bez dubbingu oraz sam dubbing. Co poprawia? Pisownię, znalezione błędy w 1.03 (m.in. gra w kości u Yrpena), nowe npc, zadania, itemy i wiele innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre wiadomości zawsze w cenie.
O ile dobrze pamiętam na forum pisze, że dwie osoby otrzymały już tego moda i pozostaje czekać na upload. Wiadomo Ci coś o przybliżonym terminie szerszego udostępnienia moda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2010 o 17:39, SpecShadow napisał:

Dobre wiadomości zawsze w cenie.
O ile dobrze pamiętam na forum pisze, że dwie osoby otrzymały już tego moda i pozostaje
czekać na upload. Wiadomo Ci coś o przybliżonym terminie szerszego udostępnienia moda?

Trudno powiedzieć. To opóźnienie jest w dużej mierze karą za wieczne narzekanie, że mod miał być lub kiedy będzie. Są też i fanatycy, którzy nas wyzywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2010 o 07:57, Karanthir666 napisał:

Trudno powiedzieć. To opóźnienie jest w dużej mierze karą za wieczne narzekanie, że mod
miał być lub kiedy będzie. Są też i fanatycy, którzy nas wyzywają.


Dziwisz się że większość ludzi narzeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2010 o 09:35, Isildur napisał:

> Trudno powiedzieć. To opóźnienie jest w dużej mierze karą za wieczne narzekanie,
że mod
> miał być lub kiedy będzie. Są też i fanatycy, którzy nas wyzywają.

Dziwisz się że większość ludzi narzeka?

Tak. Wszak robimy (w sumie robiliśmy) za darmo. Zamiast siedzieć cicho, to są same narzekania. Polski naród. Mod jest już zrobiony, tak jak instalka. Właśnie go rozesłałem do reszty grupy PoziomkaZ. Data wydania jest w ich rękach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2010 o 10:08, Karanthir666 napisał:

Tak. Wszak robimy (w sumie robiliśmy) za darmo. Zamiast siedzieć cicho, to są same narzekania.
Polski naród. Mod jest już zrobiony, tak jak instalka. Właśnie go rozesłałem do reszty
grupy PoziomkaZ. Data wydania jest w ich rękach.

Przecież wiadomo że zawsze będzie pełno narzekaczy. Właściwie żeby tego uniknąć to trzeba w ogóle nie ogłaszać prac tylko po kryjomu tworzyć. Ludziom się wydaje że im się wszystko należy od razu i za darmo, a ile kogoś innego pracy to kosztuje to juz ich nie obchodzi. No i byli też ludzie którzy spokojnie czekali, ja np. strasznie nie mogłem sie doczekać MT2.0 już kilka miesięcy temu ale narzekającego posta nie napisałem nigdy :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2010 o 10:37, knopfler napisał:

/ciach/


Lepiej sam bym tego nie ujął :)
Ja mam jedynie nadzieję, że ten nowy patch nie będzie zawierał baboli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2010 o 07:57, Karanthir666 napisał:

Trudno powiedzieć. To opóźnienie jest w dużej mierze karą za wieczne narzekanie, że mod
miał być lub kiedy będzie. Są też i fanatycy, którzy nas wyzywają.


Naprawdę przejmowaliście się tą garstką zrzęd której średnia wieku jest poniżej tego, w którym człowiek ma możliwość podjęcia jakiejkolwiek pracy (i przekonać się jak to jest "po tej drugiej stronie barykady")?

Powinniście być dumni ze swojego dzieła które jest tym samym czym Noc Kruka dla drugiej części Gothica.
Jakby na to spojrzeć to na tym tracą jedynie uczciwi gracza, narzekacze zawsze będą robić swoje. Powinniście wziąć poprawkę na wiatr... znaczy, na takich ludzi i najzwyczajniej w świecie ich zignorować.

Z mojej strony to tyle, jako gracz i fan serii spod szyldu Piranha Bytes wyczekuje na wersję 2.0 moda.
Pozdawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować