Zaloguj się, aby obserwować  
Pediator

Gothic - Mroczne Tajemnice

3633 postów w tym temacie

Dnia 05.10.2007 o 21:01, Tajemnic napisał:

Wyobraź sobie, że MT to coś jak Noc Kruka dla dwójki. Zaczynasz od nowa, ale zaraz zauważysz
zmiany. Nie zdradzam za wiele :) Ogólnie - polecam.

ale o co wogole w nim chodzi? Mozna dolaczyc do nowego obozu itp.? Zmienia calkiem fabule?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 19:09, Fleming08 napisał:

>
> Ja nie instalowałem i żadnego takiego problemu nie miałem. Może twoja teza jest słuszna.


Od czasu gdy zainstalowałem na nowo bez patchy to jak narazie wywaliło mnie tylko raz, wspomnianych
bugów juz niema, niestety miałem sejvy już po tej bitwie w SO i polegli Arto oraz...Kruk więc
kopalni już nie przejme, bo dadań dla Kruka wykonać nie moge.


Mi zaczyna wywalać coraz częściej. Smutno się robi, gdy grasz z pół godzinki i nagle gra po raz kolejny wywala. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.10.2007 o 21:10, Wolus1 napisał:

Mi zaczyna wywalać coraz częściej. Smutno się robi, gdy grasz z pół godzinki i nagle gra po
raz kolejny wywala. :(


No widzisz a jak zainstalujesz patcha to nie bedzie wywalac, ale za to dostaniesz bugi z którymi nie da sie ukończyc gry:/ Najlepiej baaardzo często sejvowac i to na kilku slotach, bo czasem to i sejva potrafi popsuc jak zasejwujesz akurayt w momęcie błedu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do NO można zawsze się dołączyć...
A on dodaje po prostu fabułę "równoległą" która jednak czasami się krzyżuje - np. nie zdobędziesz Kamienia Ogniskującego z Kanionu Trolli bez qesta od przemytników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 23:22, Matias16162 napisał:

Naprawde tak jest?


Tak naprawde to nie wiadomo jak Mt będa sie u ciebie zachowywać... trzeba ściągnąć, zainstalować i sprawdzić jak jest... Na przykład mnie prawie wcale nie wywalało do windy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zainstalowałem dopiero wczoraj i tylko troszkę pograłem. Ale najpierw 2 razy nie mogłem zainstalować, a potem gra zaraz po rozpoczęciu się zsypała, ale potem było już OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm.... Mozenajpierw se skopiuje savy na plytke na wszelki wypadek.... No nic, zobaczymy. Mozesie oplaca w to zagrac? A zmienia calkowicie fabule nie? A koniec jest taki sam jak w gothic 1 bezmoda mt? Czyli sniacy, szamani itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 11:30, Matias16162 napisał:

hmmm.... Mozenajpierw se skopiuje savy na plytke na wszelki wypadek.... No nic, zobaczymy.
Mozesie oplaca w to zagrac? A zmienia calkowicie fabule nie? A koniec jest taki sam jak w gothic
1 bezmoda mt? Czyli sniacy, szamani itp?

opłaca się w to zagrać, koniec taki sam, jednak są nowe dość duże tereny sporo zadań i smaczków oraz możliowść noszenia korony lub np szaty z kapturem ;], oczywiście nowe runy i przedmioty też są. Ogólnie mówiąc ten mod jest tym dla g1 czym dla g2 jest noc kruka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 00:55, Pediator napisał:

> hmmm.... Mozenajpierw se skopiuje savy na plytke na wszelki wypadek.... No nic, zobaczymy.

> Mozesie oplaca w to zagrac? A zmienia calkowicie fabule nie? A koniec jest taki sam jak
w gothic
> 1 bezmoda mt? Czyli sniacy, szamani itp?
opłaca się w to zagrać, koniec taki sam, jednak są nowe dość duże tereny sporo zadań i smaczków
oraz możliowść noszenia korony lub np szaty z kapturem ;], oczywiście nowe runy i przedmioty
też są. Ogólnie mówiąc ten mod jest tym dla g1 czym dla g2 jest noc kruka.


Szkoda tylko że Mroczne Tajemnice nie są oficjalnym dodatkiem dla jedynki, tak jak dla dwójki Noc Kruka. I tak wielu ludzi uważa tego moda za oficjalny dodatek, ale szkoda że nim naprawdę nie jest. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.10.2007 o 11:17, Wolus1 napisał:

Szkoda tylko że Mroczne Tajemnice nie są oficjalnym dodatkiem dla jedynki, tak jak dla dwójki
Noc Kruka. I tak wielu ludzi uważa tego moda za oficjalny dodatek, ale szkoda że nim naprawdę
nie jest. :(

taaaa.... I robi go piranha bytes. Wię obawiam sie ze nigdy niebędzie oficjalnym dodatkiem..... Teraz ide na poprawiny, ale jak przyjade do domu jutro to pewnie se to sciagne i zainstaluje. Tylko żeby kompa mi to niezechlało..... (niepopsuło). Aż tak chyba żle z tym niejest nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 12:45, Matias16162 napisał:


> Szkoda tylko że Mroczne Tajemnice nie są oficjalnym dodatkiem dla jedynki, tak jak dla
dwójki
> Noc Kruka. I tak wielu ludzi uważa tego moda za oficjalny dodatek, ale szkoda że nim naprawdę

> nie jest. :(
taaaa.... I robi go piranha bytes. Wię obawiam sie ze nigdy niebędzie oficjalnym dodatkiem.....
Teraz ide na poprawiny, ale jak przyjade do domu jutro to pewnie se to sciagne i zainstaluje.
Tylko żeby kompa mi to niezechlało..... (niepopsuło). Aż tak chyba żle z tym niejest nie?

Ja nie iałem z modem żadnych powaznych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 15:12, Matias16162 napisał:

może ktoś dać link skąd można pobrać go, bo ten co podał hunter22 nie działają


Jak to nie działają? http://www.sendspace.com/file/jhry0y jeden z nich, działa normalnie... więc w czym problem?

Edit: sprawdzałeś wszystkie linki czy tylko pierwszy z brzegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 15:15, hunter22 napisał:

> może ktoś dać link skąd można pobrać go, bo ten co podał hunter22 nie działają

Jak to nie działają? http://www.sendspace.com/file/jhry0y jeden z nich, działa normalnie...
więc w czym problem?

Edit: sprawdzałeś wszystkie linki czy tylko pierwszy z brzegu?

ech może to wina mojego neta (tylko 256kb/s). Niechce się otworzyć strona. Ten co teraz dałeś jest ok. Właśnie się pobiera.... Troche długo będzie zasysać, ale poczekam. Sprawdzałeś czy niema wira? Oby nie.... Pobrałem jeszcze tekstury nowe. A bez patchy działa w miarę ok, czy muszę je pobrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 15:21, Matias16162 napisał:

ech może to wina mojego neta (tylko 256kb/s). Niechce się otworzyć strona. Ten co teraz dałeś
jest ok. Właśnie się pobiera.... Troche długo będzie zasysać, ale poczekam.


Też mam taki net i wszystko jest dobrze... może wina przeglądarki?

Dnia 08.10.2007 o 15:21, Matias16162 napisał:

Sprawdzałeś czy
niema wira? Oby nie.... Pobrałem jeszcze tekstury nowe.


Setki fanów Gothic''a (w tym ja :D) ściągnęło moda i jakoś żaden się nie żalił, że miał wirusa... więc nie ma się czym martwić, 100 % bezpieczeęstwa :)

Dnia 08.10.2007 o 15:21, Matias16162 napisał:

A bez patchy działa w miarę ok, czy
muszę je pobrać?


Osobiście grałem bez patchy i z patchami, nie było aż tak źle. Podobno z patchami u niektórych występują jakieś problemy, u mnie nie było problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 15:31, Matias16162 napisał:

klikam ikone na pulpicie od gothica i co? Niedziała z modami. Jak to dokładnie odpalić?


W przypietym poście wszystko jest opisane... bym opisał jeszcze raz, ale jestem w pracy i nie za bardzo mam czas.. potrzeba Playerkita ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować