Zaloguj się, aby obserwować  
LucasLuki

Wiedźmy, Czarownice - Istnieją czy nie?

27 postów w tym temacie

Trochę się przestraszyłem, możliwe że istnieją, fajnie by było :) Skoro czarownice istnieją, to zaklęcia też :) Tak, niedługo pewnie ukażą się w sklepach i każdy na chodniku wieczorem będzie chodził z świetlną kulą nad głową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 11:10, Baal Namib napisał:

Trochę się przestraszyłem, możliwe że istnieją, fajnie by było :) Skoro czarownice istnieją,
to zaklęcia też :) Tak, niedługo pewnie ukażą się w sklepach i każdy na chodniku wieczorem
będzie chodził z świetlną kulą nad głową :)

Mądre ''''inaczej,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabawne. Czarownice już dawno "wyszły z mody", a w dzisiejszych czasach na topie są ciekawostki o kosmitach. Przecież legendy o wiedźmach narodziły się w czasach inkwizycji, a później służyły tylko do straszenia niesfornych dzieci. A tu proszę! Paranormalne zjawisko - wiedźma na miotle. To jest tak absurdalne i komiczne, że jestem prawie pewien, że to tylko kpina. Bardzo sprytna kpina - dodam. Poza tym ten kształt nie bardzo przypomina mi wiedźmę. Gdzie wy tu widzicie miotłę, spiczasty kapelusz i kultowy już długi, krzywy nos z brodawką? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak tak slyszalem o tym zjawisku i widzialem to w NIEDOWIARY (taki program wieczorny w tvn) nom i sprawa jest nastepujaca (oczywiscie powiem to co widzialem w tv) mowil tak ze pierw mieli przypuszczenia co do tego ze to wybryki dzieci wiecie latawiec lub balon w ksztalcie wiedzmy puszczony na wiatr potem naukowcy badajac ta sprawe wyjasnili ze to nie mogl byc balon poniewaz w tamten dzien przy takim wietrze balon latal by jak szalony a ta "postac" leciala jednym ciagiem potem zas stwierdzone ze to mogl byc czlowiek ktory jest spuszczony na paralotni cos jak windsurfing tyle ze z przezroczystym spadochronem lecz po wycieciu mozliwych konturów przez nałkowców stwierdzono ze to odpada nom i oczywiscie na koncu dzieki maszyna i nagraniu z video przechodnich wykryto ze ta postac miala w sobie norme ciepla jaka istnieje u normalnego czlowieka czyli w 80% pewne ze to byl czlowiek a raczej cos o takiej samej budowie ciala nom i na koncu stwierdzone ze pod tym obiektam tam w dole gór (co widac na nagraniu) odnaleziono strzepy drwna ktore pasowaly do sredniowiecznej miotly...i to mnie wlasnie ciekawi.....nie takie zeczy dzialy sie na swiecie moze i to prawda...
PozdrO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia... wiedżmy istnieją!!! Raz nawet jedną spotkalem ale rzucilem na nią Magiczne Pociski, przyzwalem Biesa z Otchlani i rzucilem jeszcze Zbroję Wiary i uciekla z krzykiem, nie wiem dlaczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dlaczego każdy myśli że jak jest wiedźma to musi czarować ;/ przecież może robić tylko eliksiry nie ? a miaotła sobie lewituje w powietrzu ;]

aha ktoś mówił że mu ten kształt nie bardzo wiedźmę przypomina dam wam obrazek z "lekkim" opisem

20070319154243

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm czytałem kiedyś o mechanicznych miotłach które latały no i miały prawie same minusy:

+ Plusy

+ LATA!
+ Marzenia małych dzieci

- Minusy

- Ciężkie sterowane
- Troche grube jak na miotłe
- Trzeba być naprawde naprawde lekkim by to wznisoło się w powietrze

No i dlaczego same minusy? Bo są to bardzo ciężkie minusy ta osoba musiałaby ważyć maksymalnie 35 kilogramów...Przygrube jak na miotłe ale ten minus można już znieść no i sterowanie...Trzeba odpowiednią siłą spróbować kręcić miotłą co wcale nie jest łatwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w średniowieczu kobiety które zajmowały się zielarstwem nazywano czarownicami/wiedźmami. W Polsce ostatnie polowanie na czarownice odbyło się w XVIII wieku. Ogólnie na terenie Polski w wyniku takich praktyk zginęło około 10 tyś osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować