Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhawk po raz wtóry pozbawiony wersji pudełkowej

25 postów w tym temacie

Wielka szkoda, to niebezpieczny manewr, kupowanie gier przez internet nadal jest mało popularne ( przynajmniej u nas. A gdzie tu radość z otwierania pudła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 14:37, marian538 napisał:

Wielka szkoda, to niebezpieczny manewr, kupowanie gier przez internet nadal jest mało popularne
( przynajmniej u nas.


Tak, tylko mało którfa firma, przy palnowaniu swoich posunięć bierze pod uwagę sytuację na naszym rynku:P

A gdzie tu radość z otwierania pudła :P

Tutaj się muszę zgodzić. Pudełka 4ever!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.03.2007 o 14:44, shinian napisał:

Tutaj się muszę zgodzić. Pudełka 4ever!


Co wy z tymi pudelkami? To jakis fetysz? Jak tak lubicie otwierac pudelka to mozna ich znalezc pelno nie tylko w sklepie z grami. Gdyby nie nizsze ceny zlokalizowanych gier w sostunku do zachodnich odpowiednikow juz dawno kupowalbym tylko poprzez siec. Pare gierek tak kupilem i jestem z tej formy niebywale zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nazywanie wersjami pudełkowymi gier które leżą w sklepach jest moim zdaniem nieporozumieniem. Co to za wersja pudełkowa, gdzie jest kawałek plastiku jako pudełko, instrukcja coraz częściej jedynie jako pdf na płycie (od święta wersja skrócona w formie drukowanej)? Gdzie się podziały czasy, gdzie gra była w dużym, kartonowym pudełku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie tam duże kartonowe pudła przeszkadzają... A już taki W40k DC dumnie prezentuje się na półce. Jestem za pudełkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bawią mnie te ploteczki wszędzie powtarzane. A na oficjalniej stronie jak było napisane że wyjdzie tylko w sieci tak jest napisane. Ale reklama jest reklama, ważne żeby się mówił nie ważne co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie narzekają, że przez sieć jest gorzej kupować. To wszystko wynika z tego, że nie umieją sobie poradzić ze steam''em. Ja jestem jak najbardziej za kupnem przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 16:29, ProChaoS napisał:

Ludzie narzekają, że przez sieć jest gorzej kupować. To wszystko wynika z tego, że nie umieją
sobie poradzić ze steam''em. Ja jestem jak najbardziej za kupnem przez internet.


Niekoniecznie. W Polsce wynika to z tego, że tak naprawdę niektóre [większość, chyba] produktów w znacznie prostszy i tańszy sposób dostaniemy kupując normalną metodą.
Do tego ozdobne pudełko - jak dla mnie, to przyjemnie jest popatrzeć na kolekcję.
To tak, jakby kupować sobie... nie wiem... znaczki przez sieć i mieć je w wersji wirtualnej. Oczywiście - gry, to przede wszystkim rozrywka, ale dla niektórych jednak przyjemnie jest popatrzeć na tę kolekcję gier zbieranych przez kilka lat, niż pooglądać konto na steamie xP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 17:01, Choinix napisał:

Do tego ozdobne pudełko - jak dla mnie, to przyjemnie jest popatrzeć na kolekcję.
To tak, jakby kupować sobie... nie wiem... znaczki przez sieć i mieć je w wersji wirtualnej.
Oczywiście - gry, to przede wszystkim rozrywka, ale dla niektórych jednak przyjemnie jest popatrzeć
na tę kolekcję gier zbieranych przez kilka lat, niż pooglądać konto na steamie xP.


No tak, ale gry maja sluzyc do grania a nie do kolekcjnowania. Poprostu niektorzy zaczynaja oczekiwac od gier funkcjonalanosci, do ktorej nigdy nie pretendowaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 17:47, pawlo131 napisał:

Fajny jest ten screen :) Myśle że jednak wersje pudełkowe gier są lepsze od tych ściąganych
z internetu.


Hmm... tak? A czym sie rozni HL2 wyciagniety z pudelka od tego sciagnietego z neta? Bo ja chyba slepy jestem ze nie widze roznicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za pudełkami.Dlaczego?Bo nie ma nic przyjemniejszego ja otwieranie tego pudełka...A jak ściągacie z internetu to się tylko denerwujecie:"Kiedy to się ściągnie,k****?!".Więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować