Zaloguj się, aby obserwować  
Wrukos

Czy warto kupić grę Tarzan?

20 postów w tym temacie

Dnia 19.03.2007 o 15:07, gorn63 napisał:

Osobiście nienawidzę tej gry ale mój kuzyn (7lat) upiera się by ją kupić czy warto.Oby nie:)

Ja osobiście jestem za stary na taką grę ale może raz na kiedyś można zrobić prezent kuzynowi. Mój 4 letni kuzyn też się w nią czesto zagrywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 15:07, gorn63 napisał:

Osobiście nienawidzę tej gry ale mój kuzyn (7lat) upiera się by ją kupić czy warto.Oby nie:)

Oczywiście, że warto. Ta gra ma ogromną grywalność. Mówię ci, gdy zdobędziesz 8 level, Tarzan potrafi skakać po drzewach i budować zamki z piasku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 15:24, Graszczur napisał:

> Osobiście nienawidzę tej gry ale mój kuzyn (7lat) upiera się by ją kupić czy warto.Oby
nie:)
Oczywiście, że warto. Ta gra ma ogromną grywalność. Mówię ci, gdy zdobędziesz 8 level, Tarzan
potrafi skakać po drzewach i budować zamki z piasku

Dobra dzięki wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 15:07, gorn63 napisał:

Osobiście nienawidzę tej gry ale mój kuzyn (7lat) upiera się by ją kupić czy warto.Oby nie:)

Nie wytrzymam. Po co od razu taki temat??? Zaraz powstanie ,,Saper- warto pograć?" , albo ,,Pasjans. Czy fajna gra?".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 15:33, przemaspol napisał:

> Osobiście nienawidzę tej gry ale mój kuzyn (7lat) upiera się by ją kupić czy warto.Oby
nie:)
Nie wytrzymam. Po co od razu taki temat??? Zaraz powstanie ,,Saper- warto pograć?" , albo ,,Pasjans.
Czy fajna gra?".

spokojnie

20070319154659

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 15:07, gorn63 napisał:

Osobiście nienawidzę tej gry ale mój kuzyn (7lat) upiera się by ją kupić czy warto.Oby nie:)

Nie ma co każda gra jest dobra nawet Tarzan może być fajną grą ,ale osobiście nie polecam:)Kiedyś w to grałem ale dlugo ta gra nie zabawiła w pamięci mojego kompa i szybko ją usunąłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 15:07, gorn63 napisał:

Osobiście nienawidzę tej gry ale mój kuzyn (7lat) upiera się by ją kupić czy warto.Oby nie:)

nie kupuj swojemu bratu rzadnej gry bo do kompa się nie dopchasz wiem z doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 16:02, Doktor14 napisał:

Noi zdecydowałeś już??? Jaki werdykt???

PS. Oco ci chcodził z tym obrazkiem?

A niech sobie kupuje.Obrazek tak dla dekoracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 15:07, gorn63 napisał:

Osobiście nienawidzę tej gry ale mój kuzyn (7lat) upiera się by ją kupić czy warto.Oby nie:)

świetna gra warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystkie gry o tematyce znanych bajek się nie opłacają. Są to tylko zmarnowane licencję na grę. Ponieważ po co sie mają starać zrobić coś lepszego jak i tak to się sprzeda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To gra tylko dla młodych, bo starym może zaszkodzić,a gorzej jak sie jeszcze od niej uzależnić, lepiej nie kupuj albo daj jakąś pracę swojemu bratu i jak przepracuje np. miesiąc to zarobi na gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem czas, kiedy potrzebowałem jakiejś gry z perspektywy 2D (przeszedłem wtedy Duke Nukem: Manhattan Project i chciałem zagrać w więcej 2D gier w 3D :P)... A ponieważ takich gier jest niewiele, moja żądza nie została zaspokojona...
Kilka tygodni później, podczas wizyty u kolegi mojego brata (Ach, ciągle muszę po niego chodzić, bo on z łaski swojej nie chce wrócić do domu) zauważyłem na półce pudełko z rysunkiem półnagiego dzikusa... Pomyślałem, że fajnie byłoby zagrać w Tarzana (i zaspokoić w końcu tę żądzę gier tego typu :P). Pożyczyłem, zainstalowałem, przeszedłem, skasowałem i brat musiał koledze oddać... A sama gra nie zachwyca, ot zwykła platformówka (taka sama jak Tygrysek i Kaczor Donald - w sumie gierka była niezła, ostatnia gra stworzona na enginie Raymana 2), nic nadzwyczajnego... Jednak odradzam, zauważyłem, że ostatnio gry dla dzieci odmóżdżają i sam zaczynam się ich bać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować