Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

4gramy już nie tylko na papierze!

62 postów w tym temacie

Się cieszę, bo wreszcie nie będę musiał przechowywać insiderów z celebracją (którą do tej pory stosowałem, gdyż co 20 sekund coś ode mnie ktoś chciał, a to żebym przypomniał kto był, a to co o jakiejś grze powiedziano...)

Freedom! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko u mnie są artykuły są poobracana na wszystkie strony poza tą która umożliwia czytanie czy u wszystkich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, a nie można było wrzucać całego CDP Insidera? :/ Wrzuciliście akurat tą część która mnie wogóle z całej gazetki nie interesuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą. Wersja tradycyjna będzie jednak i tak o niebo lepsza nie zabieżesz przecież tej "ściągniętej" do pociągu czy autobusu. a CDA i tak zakupie nie ze względu na 4GRAMY. Poprostu kupuje to czasopismo od 2. lat i nie mam zamiaru przestawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no nareszcie moja nawoływania coś dały :D W końcu nie będę musiał kupować CDA, tylko dla 4gramy, albo męczyć coraz to kolejnych userów coby mi to zeskanowali i wysłali :). Świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co to za słownictwo ... "piszom", "zajawki", "odjechaną", ktoś podstawówki nie skończył, że nie wie jakiego słownictwa się używa i stosuje zamienniki z "piaskownicy" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 09:02, Marrbacca napisał:

no nareszcie moja nawoływania coś dały :D W końcu nie będę musiał kupować CDA, tylko dla 4gramy,
albo męczyć coraz to kolejnych userów coby mi to zeskanowali i wysłali :). Świetnie

Niestety w PDFie jest tylko 1 strona ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować