Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

4gramy już nie tylko na papierze!

62 postów w tym temacie

Mam malutką prośbę... jeśli ktoś byłby tak łaskawy i przesłał mi ten plik pdf z 4gramy bo jak klikam na "ściągnij" FF mi się wiesza. Mój mail to rick-90@wp.pl. Z góry dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno słowo: Nareszcie! Juz zaczynało mnie to denerwować, że musiałem pożegnać 15 zł, aby zobaczyć, co w gramie piszczy. :)
Jeszcze żeby tylko ten download działa prawidłowo. Sporo się musiałem nagimnastykować, żeby pobrać ten plik - połączenie przerwało mi ze 20 razy, a to był bardzo mały plik. Jeśli łatki pobierają sie podobnie, to współczuję.

rick90
Spróbuj pobrać to jakimś programem do pobierania plików z internetu, np Free Download Managerem http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=1434&t=20 Problem prawdopodobnie tkwi w tym, że połączenie zostaje przerywane na FF nie potrafi go wznowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 22:31, rob006 napisał:

rick90
Spróbuj pobrać to jakimś programem do pobierania plików z internetu, np Free Download Managerem
http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=1434&t=20 Problem prawdopodobnie tkwi w tym, że połączenie
zostaje przerywane na FF nie potrafi go wznowić.


No właśnie cały czas tym próbuję. Próbowałem i normalnie ściągnąć i menadżerami. Nie nawiązuje połączenia, dlatego proszę o wysłanie na meila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 22:36, rick90 napisał:

No właśnie cały czas tym próbuję. Próbowałem i normalnie ściągnąć i menadżerami. Nie nawiązuje
połączenia, dlatego proszę o wysłanie na meila.


Mi sie jakoś udało pobrać. Ale dobra, wysłałem. :) Teraz liczę na co najmniej 4-linijkowego posta pełnego zachwytów nad moją osobą. ;P
BTW: Chcesz może kupić prenumeratę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Teraz liczę na co najmniej 4-linijkowego

Dnia 20.03.2007 o 22:52, rob006 napisał:

posta pełnego zachwytów nad moją osobą. ;P


Bardzo chętnie tylko, że nic nie przeszło. Może spróbuj jeszcze raz albo na gmaila: radek.rick@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Erm... jedna strona?
Coś mi tu naprawdę nie gra. Chyba, że rozwój ma dopiero nastąpić, a na razie jest tylko jakaś zajawka... niedosyt zdecydowany.
A co do Biuletynu... imho pomysł niezły, ale wykonanie... słabe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten cd project inside czytam tylko dlatego ze dają go w cd- action i kto mówi o buleniu 15 złotych. Przecież Cd action to skarb i co miesieczne kuponie go jest czyś pięknym, super okazją, cóz za ignorancja pare stron reklam cd project mogliby to rodzdawać za darmo na ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje jeszcze jedno pytanie, które nie zostało nadmienione wyżej - elektroniczna premiera 4gramy będzie następowała przed, po czy w ten sam dzień co premiera papierowej wersji (czyli wraz z najnowszymi numerami CDA)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować