Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon Ball Z jako MMO

76 postów w tym temacie

Jeśli będzie bez abonamentu to będę się w to zagrywał (pierwszy raz w grę MMO). Dobrze jak w ogóle wyjdzie w polsce, a już cudem będzie jak zostanie wydana w polskiej wersji językowej. Trzymam kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, to nie myślałem, że Budokai Tenkaichi tak dobrze wygląda.
Jak w Dragon Ball Z, Akira Toriyama weźmie na siebie graficzne fajerwerki, to to musi być dzieło ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na filmwebie jak ktoś czytał, też zapodali tego newsa i podali tego linka.
http://www.4gamer.net/news.php?url=/news/history/2007.03/20070320162228detail.html

Można tam zobaczyć pierwsze screeny z tej gierki (Pierwsze skojażenie jak sie na nie patrz to WoW ale i tak może być ciekawie). Również w informacjach podanych na filmweb można przeczytać, że gra będzie na PC.
Pozdarwiam cLoNe_xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, jeden z lepszych newsów jakie ostatnio widziałem. Już nie mogę sie doczekać, bo także jestem z tych, którzy się na DB wychowali i nadal uważam DB za jedno z najlepszych Anime, nawet pośród wszystkich Naruto, Dead Noteów, Bleachów (to akurat także oglądam) itp. ... A możliwość stworzenia i kreowania własnej postaci w tym uniwersum zawsze było moim marzeniem.
cLoNe_xx - thx za linka, screeny dobre moim zdaniem i jak dla mnie nawet taka grafika mogł by być ... byleby mi poszło. Sam po przeczytaniu tego newsa pomyślałem odrazu, że grafika mogła by być podobna do tej z Budokai Tenkaichi na PS2 ... a co będzie dalej to zobaczymy, mam nadzieję, że twórcy wpadna na kilka nowatorskich pomysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Screeny wyglądają nawet fajnie tylko jak to będzie w praktyce mam nadzieje że system walki będzie jakiś fajny bo jak będzie taki jak w WoW to jakoś mnie to nie przyciągnie chyba na długo ale na pewno będe musiał zobaczyc jak ta gra sie spisuje xD
A puki co to znalazłem takiego Dragon Balla online :
http://www.freewebs.com/dbzro/screenshots.htm
Na screenach nawet fajnie wygląda właśnie zasysam klienta zobacze co to i czy warto grac xD
Pozdro dla miłośników DB :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znając życie będzie pre-paid. A zcrakowane servy powstaną za następny rok...
Grafika daje dużo do życzenia... Tagi imion mogły by być inne, kontury są sakieś dziwne a do tego całość daje odczucie strasznej dziecinności... oczekiwałem na cos lepszego ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 18:39, Wladyslaw666 napisał:

Screeny wyglądają nawet fajnie tylko jak to będzie w praktyce mam nadzieje że system walki
będzie jakiś fajny bo jak będzie taki jak w WoW to jakoś mnie to nie przyciągnie chyba na długo
ale na pewno będe musiał zobaczyc jak ta gra sie spisuje xD
A puki co to znalazłem takiego Dragon Balla online :
http://www.freewebs.com/dbzro/screenshots.htm
Na screenach nawet fajnie wygląda właśnie zasysam klienta zobacze co to i czy warto grac xD
Pozdro dla miłośników DB :D


ja też ściągam wygląda super:))) Screnny też są super:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować