Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Test Drive Unlimited – premiera w połowie kwietnia

152 postów w tym temacie

Angielska wersja? Oj co to to nie. Sprawdzałem, angielska wersja kosztuje 2 (!!) razy więcej. Do tego i tak jeszcze trzeba będzie czekać. Zresztą raz już kupowałem (WoW) w Niemczech. Płytka padła i papa gwarancjo.

Czekam na PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TDU to świetna gra szkoda tylko są takie opóźnienia . Z logicznego punktu widzenia to firma cdprojekt straci klientów któzi koniecznie muszą kupic jakąś odjazdową sieciówke [ min. Ja] ,a takich ludzi nie jest mało . Jeśli to czyta jakiś pracownik tej firmy to nie pomyśli czy tak oczekiwany produkt może dłuzej czekać . Gra mogłaby zostać wydana w wersji angielskiej ,a po ukończeniu pracy nad polską wersją wypuścić patcha który po zainstalowaniu umożliwił by zmiane wersji na polską . Podobnie było z Guild Wars mam 1 cz od początku jej premiery i nigdy nie nazekałem na wersję angielską ,więc proszę ,a nawet błagam abyście tą moją podpowiedź wykozystali bo może to wykożestać nienasycona konkurencja co możnaby uniknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś jakiś zagraniczny sklep który wysyła do Polski?Bo wychodzi na to że jak w Polsce nie dbają o klienta, to trzeba sobie samemu załatwić grę ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do CD-Projekt.
Walnijcie się w łeb. Ile można ku**a czekać?!?!? Inne kraje jakoś umiejął poradzić sobie z zmianą języka, a wy nie...
Zgadzam się z przedmówcą. Wydajcie w wersji angielskiej, a potem patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I potem człowiek dziwi się, że ludzie sprowadzają gry zza granicy. Po prostu płakać mi się chce, gdy widzę, że w UK czy innych krajach Europy zachodniej gracze grają sobie w najnowsze produkcje, a my musimy czekać tygodniami (czasami nawet miesiącami) na polonizacje gier... Nawet wyścigowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To było do przewidzenia ;( Nie łudziłem się nawet chwili, że TD wyjdzie w terminie. Pozostaje mi zakup S.T.A.L.K.E.R.A lub Jade Empire.
Jestem ciekaw czy premiera S.T.A.L.K.E.R.A też zmieni się???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" Potwierdzona natomiast została cena 99,90 PLN dla polskiego wydania Test Drive Unlimited, co stanowi cenę niemal dwukrotnie niższą od wydania zachodniego. "

Przy naszych zarobkach to chyba oczywiste. Gdyby gry były w tym kraju w takiej samej cenie jak w innych krajach europych, oczywiście tych cywilizowanych, to nikt by tu nie kupywał oryginalnych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

''''Potwierdzona natomiast została cena 99,90 PLN dla polskiego wydania Test Drive Unlimited, co stanowi cenę niemal dwukrotnie niższą od wydania zachodniego. ''''

lol. No co Wy nie powiecie , chyba innaczej zarabiamy niz Niemcy ???? więc to logiczne . Moze napiszecie ze cenna jest 3 razy niższa i jeszcze macie pudełko !!! ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować