Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Test Drive Unlimited – premiera w połowie kwietnia

152 postów w tym temacie

JEST TAKA MOŻLIWOŚĆ TYLKO LUDZIE Z CDPROJEKTU NIE DBAJĄ OTO ILE EGZEMPLARZY SPRZEDADZĄ W PRZECIĄGU KLIKU DNI , A PRZECIERZ WERSJA ANGIELSKA MOŻE NAM WYSZLIFOWAĆ TROCHĘ ANGIELSKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh w sumie zastanawiam się też nad ściągnięciem wersji ang. zniknie wtedy problem polskiej kompatybilności...
A co do "''Potwierdzona natomiast została cena 99,90 PLN dla polskiego wydania Test Drive Unlimited, co stanowi cenę niemal dwukrotnie niższą od wydania zachodniego." - czy to oznacza, że zamawiając pre-order za 99.90 zł nie było nawet pewności, że przy realizacji zapłacę te 99.90 zł, a nie np. 139.90 zł ? :/ trochę chore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie dajcie na luz! Czekaliście tyle czasu to kolejny miesiąc was nie zbawi. "Chłopaki" z CDP pewnie stają obecnie na głowie żeby dopracować ten niespodziewany błąd, bo przecież nie zrobili tego specjalnie... Ja na Dark Mesiiah czekałem prawie pól roku i... było warto! Podejrzewam, że i tym razem tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to samo co przy ''''Ja na Dark Mesiiah czekałem prawie pól roku i'''' to jestśmieszne czekac pół roku na patch multi jagbys nie mógł sobie go z neta ściągnąc ... APEL DO CDP WYDAJCIE GRE W SINGLU PL A MULTI ANG POTEM DACIE PATCHA DO MULTI PL I BĘDZIE OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no nie co za news!! Ja pier******* ku******** to nie moze byc prawda no nieeee!!! Zanówliem juz ta giere miesciac temu a moze i wiecej i co raz slysze o jakis przesunieciach terminu wydania PL-ki!!!
greg_f ale masz racje ludzie z CDP nie spodziewali sie takich czasochlonnych problemow...Zostaje mi TYLKO czekac!!!


P.S. Ale jedno mnie raduje sciagam TDU ENG a mam juz 80% wiec juz nie dlugo zagram :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O matko, nie siejcie dramatu.
Ja sobie spokojnie czekam, moze zdaze kupic jakiegos porzadnego pada do PC (chillstream logitecha mi sie podoba, ale ta cena...).
Oby to bylo ostatnie przesuniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż mi się śmiać chce z waszych komentarzy oczywiście nie wszystkich, ale np. Matthew90 nie dość, że używasz wulgaryzmów to jeszcze naśladujesz innych, którzy też nie mają za grosz rozumu ;] Chyba nie myślisz, że pracownicy CDP idą do pracy i całe dnie się obijają. Bo mi się wydaje, że robią co mogą abyśmy my wszyscy byli zadowoleni z końcowego efektu ich pracy jak byś pracował np. w piekarni (prosty przykład żeby wszyscy mogli zrozumieć i nie chce nim urazić tych mądrzejszych) i bułki by ci jakieś kwadratowe wychodziły to pewnie by takiego pracownika zwolnili to samo jest z grami tyle, że one potrzebują więcej czasu żeby się dobrze upiekły hehe :P ale za to jak się je wyjmie z pieca to są dobrze wypieczone :) Tak więc trzymam kciuki za CDP i czekam na dobrze upieczone TDU, żeby jak otworze pudełko pachniało na całej ulicy hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh kolejna miła niespodzianka. Dobrze, że mam ang wersje i już ją prawie kończę :D (ale pl też zamówiłem może z miesiąc temu i jak widze chyba się nie doczekam...). Zgadzam się z przedmówcami, żeby wydać gre w wersji ang a później patch(choć później i tak by się ktoś znalazł, że kupił orginał i jeszcze musi ściągać patch) ale tam nie ma naprawdę dużo do czytania więc po co to spolszczenie??
Zgadzam się z GrEg1991. Zrobić tak jak z Guild Wars. I tak będziemy grać na serwerach zagranicznych, rozmawiać będziemy przecież po Polsku(chyba że ktoś ma inny pomysł :) ), a to że będzie pisało connect zamiast połączony wielkiej różnicy nie robi. Więc po co to spolszczenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda,że sie opóźnia, ale może warto wtedy będzie już dopracowana. Mnie osobiście na polskiej wersji nie zależy, ale z racji tej, że mam dużo pieniędzy wirtualnych na koncie to poczekam. Kolega mi wysłał screnny z angielskiej wersji wiec wiem że warto poczekać. Poza tym filmiki na youtube mi wystarczyły o zdecydowaniu się na jej kupno. Zwłaszcza te na motorkach :):):):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 18:19, Masterekxx napisał:

Więc po co to spolszczenie??


Jesli bedzie tylko polska wersja, to spolszczenie jest miedzy innymi po to, zeby gra kosztowala 99zl a nie 159zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 17:42, GrEg1991 napisał:

JEST TAKA MOŻLIWOŚĆ TYLKO LUDZIE Z CDPROJEKTU NIE DBAJĄ OTO ILE EGZEMPLARZY SPRZEDADZĄ W
PRZECIĄGU KLIKU DNI , A PRZECIERZ WERSJA ANGIELSKA MOŻE NAM WYSZLIFOWAĆ TROCHĘ ANGIELSKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!


Sprzedam tanio Caps-lock bo chyba Ci sie zepsul.
Aha, poszlifuj troche jezyk polski ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do ku***! sorki za taki język, ale już nie wyrobię - ledwo co czytam w CDA, że premiera 29 marca, a tu news, że połowa kwietnia....po prostu super. Może CDP wynagrodzi to jakoś graczom i dorzuci jakąś płytę o tworzeniu gry, tak jak było z DMoMM? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 18:44, gienio0000 napisał:

sory za wulgaryzmy_____ zaraz mnie chuntrwfi i mam w dupie to co o mnie myslicie kurwa mac
ile mozna czekac na jebana gre do chuja wafla.


Tyle ile trzeba. Nie szczekaj juz tu pls. Przodownik... pfff w bluzganiu chyba :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować