Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Test Drive Unlimited – premiera w połowie kwietnia

152 postów w tym temacie

Powiem krótko...nigdy tak nie czekałem na grę jak na TDU (to pewnie przez betę) ale dziś CDP cholernie mnie wkurzyło...zachciało mi się być grzeczynym chłopczykiem...równie dobrze mogłem grę ściągnąć z neta już 2 tygodnie temu...uważam, że dla takich gier polska wersja nie jest potrzebna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ja zachowujecie się jak jakieś małe dzieci - jak coś nie tak to tylko bluzgi lecą. Rozumiem zdenerwowanie, ale są pewne granice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale serio sie staramy...
A niektorzy w odpowiedzi sadza takie teksty.. Np argument ze jak Niemcy zarabiaja 3 razy tyle - to jest oczywiste wyjsnienie czemu zachodnia wersja kosztuje dwa razy wiecej niz Polska. Bzdura. Jesli cokowiek bylo by sprzedawane na tych samych zasadach, to np.; samochody byly by u nas 2 razy tansze.. Zwykle zachodnie rzeczy sa na zachodzie tansze.. u nas drozsze...

Co do najezdzania na nas jesli chodzi o opoznienie, to..... nie my jestesmy producentem TDU. :( Stajemy na głowie żeby wszystko było oki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie straciliście jednego klienta(sądze, że więcej) jestem zmuszony kupić gre w wersji angielskiej po wyższej cenie (akurat dla mnie ma to małe znaczenie) również nie widze sensu wydawania tej gry w poslkiej wersji (bo po co?) co do ceny to i tak jest duża przebitka nawet za te 99 zł, dziwne też, że zawsze polskie wersje są opóźnione można jeszcze zrozumieć opóźnienie w grach typu rpg, ale w tdu to ja nie rozumiem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i jescze jedno postarajcie sie to wydac tak 10 kwietnia bo serio juz sie troche naczekalismy. byl bym wdzieczny, no i w nastepnych produkcjach od razu sprawdzajcie czy wszysto z multi jest ok bo znowu moga byc opuznienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto jest wydawcą TDU? A no CD-Projekt i wszystko jasne! Nie mówcie głupot, że się staracie, żeby tylko szybko wydać grę, no chyba, że macie na myśli odwrotny proces, tylko to wskazywałoby na wasze zaburzenia psychiki. Nie dziwię się, iż premiera TDU się opóźnia, to wszakże normalne dla najlepszego dystrybutora gier w Polsce. Osobiście nie rozumiem problemu, coś nie tak z wersją Pl w trybie multiplayer, więc od razu wszyscy dostanę grę później. A nie prościej byłoby, wzorem konkurencji, wydać grę w wersji ANG i potem po dopracowaniu, zapewne jak zwykle kiepskiego tłumaczenia, zamieścić patcha PL? I nikt by się nie darł, nikt by was nie wyzywał, itd. Poza tym po co mi przekład gry, w której jak sadzę nie znajdę 6000 stron maszynopisu tekstu, skoro ANG znam świetnie (zresztą nie tylko ja, bo znaczna rzesza społeczeństwa, dziwnym trafem ta "gorsza" również).

I co z tego, że nie jesteście producentami TDU? To oni robią spolszczenie, czy wy? Wy psujecie robotę, nie oni, więc Xaltotun przestań pisać takie brednie. Jak się już czepiam, to wspomnę o twojej niezwykłej znajomości j. polskiego. W moim mniemaniu, fakt ten, nie świadczy zbyt dobrze o firmie, która chwali się spolszczeniami na "poziomie", które są równie "profesjonalne", co niektórzy pseudo fachowcy od naprawiania administracji. Skoro pracownik CD-Projektu ma błędy w co drugim słowie, to przestaje mnie dziwić fakt licznych literówek w waszych grach. To by było na tyle. Póki co. Bo pewnie w kwietniu znów się dowiem, iż premiera została przesunięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 20:07, ziomss napisał:

[mod] jescze do dzis mialem dobre zdanie o cdp a teraz uwazam ze to [mod] jakich malo. kocham
was po prostu. naprawde dziekuje wam


A ja wprost kocham osoby, nie mające na tyle kultury osobistej, by nie wiedzieć jak się zachowywać na publicznym forum :/ Mocne ostrzezenie za bluzgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szkoda, że znów opóźnienie polskiej premiery TDU ale trzymam za słowo chłopaków z CDP i z niecierpliwością czekam. Myślałem że będzie niezły przezencik na zająca a tu niestety. Taki już los trzeba czekać. Mam pytanie czy będzie mi śmigała gra chociaż na najniższych detalach na moim kompie?? AMD Athlon(tm) Xp 1800+ Nvidia Geforce FX 5200 oraz 896 MB RAM?? Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 21:45, ArnoldAnhilator napisał:


I co z tego, że nie jesteście producentami TDU? To oni robią spolszczenie, czy wy? Wy psujecie
robotę, nie oni, więc Xaltotun przestań pisać takie brednie.


Widzisz Arnold - Spolszczenie gry bynajmniej nie jest procesem polegajacym na - "to podeślijcie nam tekst w Wordzie a my wam go do jutra przetlumaczymy i odeślemy". Choć nawet w tej trywialnej (i przytoczonej tylko jako niesamowicie uproszczony przykład) wersji - jeśli przetłumaczyłeś tekst i odesłałeś to czekasz (ew. mozesz tylko popedzac) aż ten kto ma tłumaczenie zaimplementuje je do gry.

Nie wierzysz że się staramy. Przykre. To jednak nie zmienia faktów, że faktycznie robimy co w naszej mocy by każdy mógł otrzymać grę ASAP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 22:12, Stanley-Gaw napisał:

Witam. Szkoda, że znów opóźnienie polskiej premiery TDU ale trzymam za słowo chłopaków z CDP
i z niecierpliwością czekam. Myślałem że będzie niezły przezencik na zająca a tu niestety.
Taki już los trzeba czekać. Mam pytanie czy będzie mi śmigała gra chociaż na najniższych detalach
na moim kompie?? AMD Athlon(tm) Xp 1800+ Nvidia Geforce FX 5200 oraz 896 MB RAM?? Z góry dzięki.


Dobra wiadomość: Pójdzie!
Zła wiadomość: Będzie chrupało aż miło.
Wszystko przez Twoją kartę, w ogóle to FXy to niezbyt udana seria kart, lecąca na masowego użytkownika i jego kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 20:30, Xaltotun napisał:

Przepraszam ale serio sie staramy...
A niektorzy w odpowiedzi sadza takie teksty.. Np argument ze jak Niemcy zarabiaja 3 razy tyle
- to jest oczywiste wyjsnienie czemu zachodnia wersja kosztuje dwa razy wiecej niz Polska.
Bzdura. Jesli cokowiek bylo by sprzedawane na tych samych zasadach, to np.; samochody byly
by u nas 2 razy tansze.. Zwykle zachodnie rzeczy sa na zachodzie tansze.. u nas drozsze...


Xaltotun Wrzuciłeś wszystkie dobra ekonomiczne do jednego worka i niestety, ale to Twoje twierdzenie jest błędne. Gry komputerowe nie są środkamii, które służą do zaspokojenia podstawowych potrzeb ludzkich. A wymieniony samochód, będący przedmiotem materialnym, można za taki uznać. W związku z tym, stawianie na równii gry komputerowej i samochodu jest trochę śmieszne. Porównują siłę nabywczą zarobków naszych, a sasiądów, gry, które są tam droższe i tak w ogólnym rozrachunku kosztują i tak mniej niż u nas. I nie jest, żadną łaską, że rodzimy dystrybutorzy oferują gry w niższej cenie niż na zachodzie. Tym bardziej, że dzięki polonizacjom zagraniczniaki pozwalają na sprzedawanie swoich gier po niższych cenach. Marketing i matematyka te bezlitosne nauki. Dobrze wiecie, jaka byłaby sprzedaż gier, jakby ceny były na poziomie zachodnim, a szczególnie, gier dedykowanych platformie PC. A tak poza tym, to wiele tytułów na zachodzi, ma obniżoną cenę, po gorącym okresie.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie ten news zeźlił mnie strasznie, ale co ja biedny mogę powiedziec...
Napewno nie zniżę się do poziomu osób, które rzucają bluzgami ....

Jest mi niezmiernie przykro, iż jest to kolejna gra, którą muszę sprowadzić z Anglii, ponieważ występują kłopoty ze zrobieniem spolszczenia i zajmie to więcej czasu. Szkoda, że przez ludzi nie znających angielskiego, ludzie dobrze wykształceni muszą dłużej czekać.

Nie pozostaje mi nic innego jak tylko szczerze polecić wszystkim zawiedzionym doskonały sklep internetowy -> www.game.co.uk i życzyć udanych zakupów!

Pozdrawiam,
Hitman ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować