Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Test Drive Unlimited – premiera w połowie kwietnia

152 postów w tym temacie

Następne opóźnienie? To już kolejne ale zdążyłem sie przyzwyczaić.. najpierw Dark Messiah, a teraz TDU... pozostaje czekać tylko czy to jest potrzebne? Tym bardzeij że w dodatku do CDA podaliście date 29 marca.. :///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sie juz z tym pogodzilem i mosze przyznac ze mam to w d**** co ma byc to bedzie. gra tak czy siak wyjdzie i to sie liczy wystarczy tylko uzbroic sie w cierpliwosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja widzę reakcje na anglojęzycznym forum o TDU to mnie aż skręca.
Najpierw stękali że co tak długo, popędzali ich etc. w końcu wydali pod presją i co? Teraz stękają na ilość bugów (które jak widać spowodowane są kartami nVidii)

Dobrze słyszeć że nasza wersja będzie już poprawiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, a tak się nakręciłem :P.
Czy to jest Lotus Esprit?? TAK! to "on", jaaa cieee... Wartoo, warto czekać, bez dwóch zdań. Nie rozumiem tylko tych, którzy nie umieją powściągnąć języka :(, nigdy nie ma tak, że "ja chcę i ma być". Face it ppl.

Stanley-Gaw: wg mnie powinien, bo masz ''trochę'' RAM-u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do crash018, a takze wszystkich innych zniecierpliwionych i bluzgajacych na CDP: tak, w CDA jest reklama TDU, a w niej podana data premiery 29 marca, ale jest tez odnosnik (gwiazdka * dla mniej kumatych) do tej daty, a wnim taki oto tekst: "Gry komputerowe sa wyjatkowo zlozonymi produktami, a daty ich wydania zaleza od wielu czynnikow, czesto lezacych poza CDP. Z tego wzgledu prosimy pamietac, ze data premiery moze ulec zmianie. Data premiery zostanie ostatecznie potwierdzona gdy polska wersja gry trafi di tloczni."

Czasami warto czytac co jest napisane mikroskopijnym druczkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co zrozumiałem to chodzi ci o Neostarde??? To czy będziesz mogł grać zalezy głownie od szybkości łącza. Mi się wydaję że do gry w TDU minimum to łącze 1 MB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować