Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Test Drive Unlimited – premiera w połowie kwietnia

152 postów w tym temacie

Ach, przeczuwałem że będzie kolejna obsuwa. Ale w przeciwieństwie do innych nie wycofam swojego zamówienia na preorder :) Tylko cierpliwie poczekam, nawet to lepiej - gra będzie jak już oddam do oceny dyplom :D Idea wydania spatchowanej gry to duży plus - nabluzgamy że późno wydaliście ale przyjemniej będzie się nam grało.

Nie dziwię się tychże problemów - testowałem betę TDU i widziałem wielkość skomplikowania samej gry i funkcjonowania trybu online.

Wierzę, że zwłoka tylko na dobre wyjdzie w całej tej sprawie. Trzymam kciuki i pozdrawiam całą ekipę CDP.

Powodzenia chłopaki!

PS. Nie chcę widzieć żadnego byka ortograficznego w grze* ;)


* Dla nie kumatych: to był żart :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewno znając moje szczęście to niestety dlamnie zabraknie i będe musiał znowu przeczekać tzn. gdzieś tak po egzaminie gimnazjalnym który jest 22 (nie na 100%) to dostane. Morał z tego taki że należy ową gre kupić w Empiku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 10:22, Scaro napisał:

I zapłacić 30 funtów za grę, nie wspominając o kosztach wysyłki.
Świetny pomysł, nie ma co.


Jakiś problem??

Jak tak to polecam Ultima.pl -> gra chyba 40zł tańsza niż na Game.Co.Uk... a i wysyłka tańsza...
Po prostu podoba mi się wygląd fakturki, którą wystawia Game.Co.Uk... Taka śliczna.. Kolorowa xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobta sorry przepraszam caly CD Pwiem ze mnie ponoslo bo sie zdenerwowalem wydajcie te gre jak najszybciej i jak w nalepszym stanie sorrki jescze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 20:02, ziomss napisał:

kiedys zamowilem gierke z cenegi i przyslali mi gierke 3 dni po premierze.

LOL mądry to ty nie jesteś. Jak TDU wyjdzie powiedzmy 15 kwietnia (w Polsce) to przyjdzie ci (jak zamówiłeś kuriera) w najlepszym wypadku nawet nastepnego dnia. Zawsze wysylają od razu po premierze jesli zamówiłes w preorder. I to nie zalezy od cenegi czy cdp. Chyba ze ty piszesz o swiatowej premierze ale wtedy musiałbyś dostać angielską wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 21:17, mj12agent napisał:

> kiedys zamowilem gierke z cenegi i przyslali mi gierke 3 dni po premierze.
>
LOL mądry to ty nie jesteś. Jak TDU wyjdzie powiedzmy 15 kwietnia (w Polsce) to przyjdzie ci
(jak zamówiłeś kuriera) w najlepszym wypadku nawet nastepnego dnia. Zawsze wysylają od razu
po premierze jesli zamówiłes w preorder. I to nie zalezy od cenegi czy cdp. Chyba ze ty piszesz
o swiatowej premierze ale wtedy musiałbyś dostać angielską wersję.


nie zgdzam sie, guild wars wysylali przed premiera aby moc zagrac w dzien poprzedzajacy premiere (ale wiekszosc wie jak to sie skonczylo xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niee...no teraz to chłopaki przegieliście....NWN2....Supreme Commander...Dark Mesiash....TDU....obsówa za obsówą....ja podziękuje za zamówienie u was. Szybciej i pewniej gra z UK przyjdzie niż od was.

Pozdrowienia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:-( Dlaczego, ta gra mogłaby być dla mnie bez multiplayera! Mówię tak, ponieważ mam 2 systemy. Jeden jest do gier, drugi jest do neta. Ja mogę go zainstalować tylko na wersji bez neta ;-( dlatego nie jest to dla mnie takie ważne. Ważne tylko, żeby wyszedł w końcu ten TDU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej... Zwolnijcie troche... Jestescie nienormalni... Troche cierpliwosci !!! Jestem po stronie CD-Project poniewaz robią co mogą by gra wyszła w jak najlepszym egzemplarzu i w jak najszybszym czasie a wy tylko bluźnicie... Dajcie troche luzu !!! Mi też ogólnie nie jest za wesoło z powodu tego, iż premiera polskiej wersji gry TDU została przesunięta ale to nie o to chodzi by zaraz najeżdżać na CD-Project... Nie macie za grosza cierpliwosci, a co najważniejsze: szacunku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to skwituje te obsówy dwutygodniowe TDU tak : Nietopsze ,nietopsze :P

Ludzie! Ja też byłem na CDP zły ale zrozumcie ich! Myślicie że oni to specialnie robią? Jak by dali taką wersje do sprzedaży to dopiero byłby lincz! ''''Multiplayer nie działa? Zabije Ich!!'''' ot i cała filozofia... choć nie zaprzeczam CDP troche mi plany zepsuł (miał być prezent dla brata) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

juz przeciez nik nie narzeka wczesni jestescie. tylko w poczatkowych komentach troche byla nie mila atmosfera. teraz to nawet sam mowie ze lepiej ze wyjdzie pozniej bo wkoncu jak kupie gre to chce zeby dobrze chodzilo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Edeni Atari dają odpowiedź dotyczącą łaty - z racji, że jestem noga z niemieckiego znajomy przetłumaczył ;):

"Dzisiaj Atari wydało oświadczenie w sprawie PC-towskiej wersji TDU.
Drodzy Gracze :)
ATARI i EDEN zna aktualne problemy związane z grą i oczywiście pracujemy nad ich usunięciem. Oczywiście bardzo żałujemy, że nie wszyscy mogą zagrać w naszą grę. Przyczyna długiego okresu oczekiwania leży nie po stronie ATARI czy Eden. Bardziej jest to problem z lokalizacją i z katalogowaniem błędów.
Dzięki graczom dostaliśmy bardzo szczegółowy raport, który właśnie zostaje prez nas klasyfikowany. Klasyfikacja, jest na tyle ważna, że pozwala ustalić priorytety, które potem można efektywniej zwalczać. Dlatego z tego powodu, nie możemy na razie podać, nawet w przybliżeniu daty wydania łaty. Jednak możemy zapewnić, że ma to dla nas najwyższy priorytet.
Pierwsza reakcja już nastąpiła, mianowicie najwidoczniej niektóre karty ze stajni Nvidia powodują konflikty. Eden pracuje z nvidia nad rozwiązaniem.

Update:
Najprawdopodobniej karty nvidi, nie mogą wykorzystać bardzo mocno używanej funkcji „render targets” Eden i Nv pracuje nad rozwiązaniem z poziomu sterowników.
Według „Testlab” pojawiają się następujące objawy.
- Błędy obrazu (czarny ekran, Artefakty, rozmyte obiekty 3D)
- Części obrazu mrugają
- spadek wydajności
- wywalanie do systemu , zwisy itp.
- nagły restart systemu

Włączenie AA albo HDR zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia błędów.
Interesujący jest fakt, że przeskok ALT+TAB pomaga w zniwelowaniu tego zjawiska.
Zmiana rozdzielczości może też być pomocna.
Oczywiście kolejne info o błędach od graczy regularnie jest przesyłane do Edenu i Atari"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 14:32, szakal56 napisał:

Pewno znając moje szczęście to niestety dlamnie zabraknie i będe musiał znowu przeczekać tzn.
gdzieś tak po egzaminie gimnazjalnym który jest 22 (nie na 100%) to dostane. Morał z tego taki
że należy ową gre kupić w Empiku :(


dlaczegonienalzy kupic w empiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co???? czemu w kwietniu miał być w marcu ale spox zawsze lepiej poczekać trochę na ulepszoną przez cd projekt niż już kupywać jakąć niedorobioną wersje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gracz 23 jesteś niedorobiony czy ktoś Ci za głupotę płaci? CD Projekt nic Ci nie ulepszy, choć byś stanął na rzęsach :] Zrozum, że to Eden wydaje łatki, a CDP może je co najwyżej spolszczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować