• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Supreme Commander - oficjalny temat Pomocy Technicznej.

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Supreme Commander, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Supreme Commander.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
„ Supreme Commander & Total Annihilation - temat ogólny” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=4206&u=269 Wszystkie posty nie związane z tematem będą usuwane.

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=868 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=868&p=1197 oraz na stronie gdzie będziecie mogli porównać z własną konfiguracją komputera: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

164 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Nie ma co...Napisałem poprzedni post 10 dni temu i żadnej reakcji. Ja rozumiem, że osoba (osoby) od Pomocy Technicznej mogą być zapracowane czy coś, ale żadnej reakcji? To zupełnie tak samo jak poprawianie błędów w GW, które są zgłaszane nieraz po kilka razy w dużym odstępie czasowym.

BTW Teraz już nie potrzeba pomocy. Chłopak postawił na nowo system, kupił swojego SC i śmiga na najwyższych i tylko się chwali jakie to to nie jest :P

P.S. Pozdrawiam trochę zawiedziony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tia moje pytanie też już wygasło.
Za to mam nowe.
Pierwszego dnia gry na GPGNecie lagów nie było, wszystko śmigało jednym słowem.
Drugiego dnia było znacznie gorzej, były lagi, czasem nawet odłączanie się od gry.
Czy ktoś mi może powiedzieć dlaczego tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam pytanko związane z polonizacją SupComa a raczej z niezłym bałaganem jaki pojawia się po zainstalowaniu
wszystkich patchy z waszego serwera. Powstaje ciekawa mieszanka pol-ang :( i czy w związku z tym zamierzacie wydać jakąś poprawkę lokalizacyjną? Patch patcha :) Ewentualnie jakieś sugestie jak to rozwiązać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam spory problem co do gry. Zainstalowanie - ok , gra się super, ale wchodzę w Potyczkę - gram , gram , gram - w końcu błąd - czarny ekran i mi wychodzi z gry. Potem wyślij M$ raport o błędach , później GPG. Ok , zapisuję - no cóż , tyle że teraz jest to na tyle upierdliwe ( trudno o lepsze słowo , naprawdę ) , że trzeba to robić co 2-3 minuty. 2-ga sprawa tryb multiplayer : zarejestrowałem się i wychodzi mi po zalogowaniu , że mam ściągnąć patch. Ok , ściągnięte , tyle że nie rozpoznaje wersji. Czyżby polska wersja była "inna" od oryginalnej? Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.07.2007 o 22:21, JaN-J napisał:

Nie ma u mnie folderu "Gas Powered Games" ( tego z plikiem game.prefs")


problem rozwiązany- folder był ukryty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.07.2007 o 22:21, JaN-J napisał:

Nie ma u mnie folderu "Gas Powered Games" ( tego z plikiem game.prefs")


problem rozwiązany- folder był ukryty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.06.2007 o 19:34, qbalodz napisał:

Mam pytanko związane z polonizacją SupComa a raczej z niezłym bałaganem jaki pojawia się po
zainstalowaniu
wszystkich patchy z waszego serwera. Powstaje ciekawa mieszanka pol-ang :( i czy w związku
z tym zamierzacie wydać jakąś poprawkę lokalizacyjną? Patch patcha :) Ewentualnie jakieś sugestie
jak to rozwiązać?

zrezygnuj z polonizacji. ja tak mam i patche ściągają się bez problemu. Za to co innego jest dziwne. Że w The Vault nie widzę żadnych ''dóbr'' do ściągnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.04.2007 o 20:12, Matmak2 napisał:

Wiecie , co? Gra SupCom jest wybitna i to nie pozostawia żadnych wątpliwości. Ale , jak powiedział
pewien mądry człeczyna , coś nawala , jak najbardziej tego potrzebujemy ( czyli jak chce po
prostu grać) . otóż- zakupiłem grę ( oryginał) i mam takiego buga - co jakiś czas mnie wywala
na pulpit ( lub , co gorsza - muli się na śmierć) kiedy gram. No nic , robię sejwy. Tylko ,
że teraz tego też nie mogę zrobić. Czy ktoś ma podobny błąd? Czy komuś udało się go zwalczyć?
Czy trzeba zkorzystać z Dożywotniej gwarancji?


Podobno ten problem związany jest z małą ilością pamięci wirtualnej. Im dłużej grasz tym większa szansa, że SupCom zeżre za dużo i się wysypie. Dlatego należy zwiększyć wolne miejsce na C i zwiększyć tą pamięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Z tego co wiem, SC wymaga procesora 1,8Ghz, 512 RAM i kartę 128Mb. Otóż odpalam sobie świeżo zainstalowane demo na kompie z AMD Athlon 64 x2 3200+, 512 RAMu oraz z kartą graficzną ATI Radeon 9250 - innymi słowy spełniającego powyższe wymagania. Gdy dwukrotnie klikam na ikonę na pulpicie wyskakuje mi komunikat: "Proszę spełnić minimalne wymagania gry". Nie wiem, może mam demo uszkodzone, ale chciałbym kupić sobie pełną wersję gry a nie chcę kupować czegoś, co mi nie pójdzie. Czy wy też spotkaliście się z takim problemem? Proszę o jak najszybszą odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

witam chyba wszyscy juz zapomnieli o tej grze ale ja ostatnio kupilem karte graficzna w ktorej byla wlasnie ta gra...zainstalowala sie bez problemu uruchamia sie i wszystko dziala ale nie ma dzwieku...w ustawieniach ustawilem wszystko na max a muzyka normalnie gra w sytemie i glosniki sa sprawne....czy zna ktos moze rozwiazanie tego problemu??bylbym bardzo wdzieczny za odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

witam mam 1 pytanie zwiazane z tym iz kupił bym ta gre ale nie wiem czy procek da rade mam intel core 2 duo 2,13 ghz teoretycznie powinien chodzic gladko przez podwojny rdzen ale prosze o odpowiedź pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ludzie powiedzcie jak to jest możliwe że supreme mi sie tnie na moim kompie jeśli mam: procek 2.8 ghz 1.5 G ramu karta graficzna ATI RADEON 9550 128 mb. Myślałem że takim sprzecie gra będzie chodziła płynnie a mi sie tnie. Wszystko w opcjach mam na minimalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

procek i ram masz dobre za to karta graficzna nie bardzo... jesli ja zmienisz na np gf 7600 powinno wszystko dzialac o wiele lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Właśnie niedawno kupiłem sobie Supreme Commandera oryginałke. I MAM WIELKI PROBLEM. GDY WPISUJE KLUCZ PRODUKTU PRZY INSTALACJI WYSKAKUJE KOMUNIKAT: "BłęDNY KOD!" ALE KOD WPISYWAłEM DOBRZE (ROBIłEM TO ZE 20 RAZY) I SPRAWDZAłEM CZY NIE POPEłNIłEM BłęDU PRZY "I" NA "1", "B" NA "8" I TAK DALEJ.

WIE KTOS MOżE CO MAM ZROBIć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Właśnie niedawno kupiłem Supreme Commander ,a wcześniej sprawdzałęm wymagania raczej wszystkie spełniam.Instalka leci hop siup .Gdy tylko chce włączyc wyskakuje błąd napisze potem jak tam pisze bo npisze teraz z laptopa a mam to na kompie normalnym nie wiem czego jest to wina zrobiłem nawet formata.Proszę bardzo o pomoc.

Mój komp: Intel Core 3000+ GhZ,GeForce 7300 512 MB,Service pack 2, i wolna przestrzeń spełniona mam pewien problem co to karty graficznej nie wiem czy obsługuje Pixel shadera 2.0 póżniej napisze co występuje w błędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować