AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Jako, że w sieci pojawiła się informacja o sequel''u tej wspaniałej gry, uważam że warto rozwinąć ten temat.
Nic jeszcze nie jest powiedziane na 100% także nie ma się co cieszyć, że GW 2 wychodzi za np. rok ^^ Ale wracając do tematu; gra ma nam zaprezentować nowy rodzaj rozrywki niż ten znany z GW1... "szalone strefy", nowy rodzaj sterowania no i możliwość grania rasami: Humans, Charr, Norns, Asurians and Sylvarians. Wszystko pieknie i ładnie, tylko na moje oko gra zacznie przypominać za bardzo WoW i straci ze swej orginalności. Ale nie ma co biadolić przed panami z NCSoft''u pare lat pracy więc może coś z tego będzie :) Swoją drogą ciekawe czy druga cześć GW też będzie bezpłatna? Osobście smiem w to wątpić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat w sam raz dla nas, Polaków... Każdy wejdzie sobie, pobiadoli o czymś, co wejdzie do sprzedaży za dwa-trzy lata. Zaraz zaczną się posty, jakie to AN jest głupie, że to koniec pierwszego GW, że gra się stoczy, że będzie ksero WoWa. Ja powiem tak: poczekamy, zobaczymy. Ludzie z AN nie są tak głupi, by zrobić marną kopię, imitującą produkt Blizzarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj ja jeszcze pamietam jak wyczekiwałem na mojego pre-ordera a potem grałem i zarywałem nocki przez pierwszy tydzień:P Niestety żaden z dodatkow ie mógł mnie przekonać.. Jak bedzie z 2? Jeśli bedzie płatne to wole wejsc w sprawdzony już swiat WoWa gdzie nie brakuje osób chętnych do grania. Pożyjemy zobaczymy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 07:31, ThoruS napisał:

Oj ja jeszcze pamietam jak wyczekiwałem na mojego pre-ordera a potem grałem i zarywałem nocki
przez pierwszy tydzień:P Niestety żaden z dodatkow ie mógł mnie przekonać.. Jak bedzie z 2?
Jeśli bedzie płatne to wole wejsc w sprawdzony już swiat WoWa gdzie nie brakuje osób chętnych
do grania. Pożyjemy zobaczymy:P

Trzeba czytać newsy. Według tego z gram.pl AN nie zamierza wprowadzać opłat. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że był już tyaki temat niedawno i modek go zamknął ponieważ gra ma ukazać się dopiero 2-3 lata i należy się wypowiadać o GW 2 w topicu o Guild Wars.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 17:37, garrick napisał:

Według tego z gram.pl AN nie zamierza wprowadzać opłat. :P


Nie według tego z gram.pl, tylko dokładnie na stronie http://www.guildwars.com jest napisane, że ta gra również nie będzie miała miesięcznych opłat. W CDA podano, że nie będzie, a ten tekst który dostali na temat GW 2 dało właśnie ArenaNet i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 22:34, Piotrbov napisał:

> Według tego z gram.pl AN nie zamierza wprowadzać opłat. :P

Nie według tego z gram.pl, tylko dokładnie na stronie http://www.guildwars.com jest napisane,
że ta gra również nie będzie miała miesięcznych opłat.


W Clicku też podali że nie będzie opłat a świat otworzy się i nie będzie już zatłoczonych miast!! WoW bez opłat... no, prawie ale i tak czekam z niecierpliwością!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 20:19, SinClers napisał:

kiedy będzie guild wars 2?

Tego na razie nie wie nikt. Planowany jest na 2009/2010, czyli pewnie wyjdzie w 2011 ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 20:29, 8bit napisał:

> kiedy będzie guild wars 2?
Tego na razie nie wie nikt. Planowany jest na 2009/2010, czyli pewnie wyjdzie w 2011 ;P

jak myślisz ile będzie jeszcze dodatków do pierwszej części?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 20:29, 8bit napisał:

> kiedy będzie guild wars 2?
Tego na razie nie wie nikt. Planowany jest na 2009/2010, czyli pewnie wyjdzie w 2011 ;P

Ale za rok będzie beta za co chwała AN ^^ Aż mnie skręca na myśl że chodzić będę Charr i te otwarte stepy pustkowi! Omg - podnieta mnie zjada od środka xD Tymczasem pozostaje katowanie jedyneczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 20:31, SinClers napisał:

jak myślisz ile będzie jeszcze dodatków do pierwszej części?

Eye of the North będzie ostatnim dodatkiem do ''''jedynki''''. A z tego właśnie dodatku będzie można eksportować swoje osiągi z GW do GW2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 15:19, SinClers napisał:

czy będę mógł zagrać w bete guild wars 2?
to będzie coś kosztowało??
czy każdy będzie mógł se zagrać w gw2?

Nie wiadomo, pewnie gracze z GW będą uprzywilejowani do bety tak jak jest to w przypadku Hellgate London, zamawiasz pre-ordera możesz się zarejestrować z kluczem na www i masz większe szanse na uczestniczenie w testach niż szary obywatel :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 18:48, SinClers napisał:

jak myślicie będzie miało abonament?
i czy warto zagrać w beta testy?
bo chyba lepiej nie bo se można zdradzić szczegóły.


Abonamentu na pewno nie będzie, gdyby wprowadzili abonament dużo ludzi by odeszło od tego świetnego MMORPG. Czy warto zagrać w beta testy? Jeżeli będą to na pewno tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 18:49, Kraju92 napisał:

Jestem ciekaw czy będą otwarte beta testy, mam nadzieję że będą to się zapiszę.


Na pewno będą. W końcu trzeba bedzie sprawdzić wytrzymałość serwerów. Pierwsze testy, ale pewnie zamknięte zaplanowano na przyszły rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się