AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

/.../

Mówisz o rasach? Na pewno będzie to miało wpływ na miejsce startowe gry, fabułę i imo statystyki też. Inaczej to byłoby bez sensu... teraz też mamy toniki, chcesz być latającą głową? Proszę bardzo. Rasa musi wpływać na grę, inaczej cały czar pryska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

premiera premierą ale wiadomo cos kiedy wystartuja pierwsze testy? Troche dlugo ta gre maja robic widze to powinna byc swietna. Tak samo jak z wiedzminem tyle czasu go robili ale jak wyszedl to byl bardzo dobrą grą.
Testy mialy byc w 2008 ale skoro ich nie bylo i przepraszaja to czy nie bedzie ich w tym roku ? Nic na ten temat nie wiadomo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 17:41, Budo napisał:

/.../

Mówisz o rasach? Na pewno będzie to miało wpływ na miejsce startowe gry, fabułę i imo
statystyki też. Inaczej to byłoby bez sensu... teraz też mamy toniki, chcesz być latającą
głową? Proszę bardzo. Rasa musi wpływać na grę, inaczej cały czar pryska.


Shit, jasne, że o rasach, zjadłem słówko w zdaniu :F
Taa, zapewne będą jakieś bonusy, ale żeby nie wyszło wtedy, że chcesz grać elkiem? Bierz Asurę bo ma najlepszy bonus do magii. Chcesz być wojem? Bierz Charra itp ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Tak pewnie będzie, jak inaczej to sobie wyobrażasz? Naturalne, że pewne rasy będa miały predyspozycje do pewnych klas, no ja np. norna ele nie widzę... woj asura o wzroście 1,40 też by wyglądał zabawnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>.. woj asura o wzroście

Dnia 18.03.2009 o 21:36, Budo napisał:

1,40 też by wyglądał zabawnie ;]


Dokładnie, wyglądało by to tak samo komicznie jak Gnom Dk w WoWie.

BTW: wiecie ktoś, czy twórcy przed premierą mają zamiar powiedzieć co w dwójce będą dawać poszczególne tytuły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sylvari to drzewo-ludzio-elfy. Zapowiedź ich mamy w gwen gdy w końcowym filmiku widzimy rosnące drzewo i tekst, że powstaną nowe gatunki, czy tam rasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 21:36, Budo napisał:

/.../

Tak pewnie będzie, jak inaczej to sobie wyobrażasz?

Nie wiem ... ale jakoś mi się to nie podoba. Np lubię bardzo elementalistę, ale za nic nie chciałbym grać Asurą (małe, głupie, wkurzające stworki)... i co mam począć ? :F

A Sylvari prezentują się ładnie ... nie znasz się Azra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 22:13, Outlander-pro napisał:

Nie wiem ... ale jakoś mi się to nie podoba. Np lubię bardzo elementalistę, ale za nic
nie chciałbym grać Asurą (małe, głupie, wkurzające stworki)... i co mam począć ? :F


Jakie wkurzające, one są świetne, takie małe, gburowate coś. Świetna rasa ;)

Dnia 18.03.2009 o 22:13, Outlander-pro napisał:

A Sylvari prezentują się ładnie ... nie znasz się Azra :P


Ja już postanowiłem, po pojawieniu się opisu Salvarich, że nimi zagram jako pierwszy. Świetna klasa, a ja lubie lefo podobne stwory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ja pewnie będę grał Nornem, albo Charrem.

Outlander---> póki co to tylko gdybanie, nie wiemy jak bardzo rasa będzie wpływać na predyspozycje klasowe i czy w ogóle. Ale na pewno rasą uniwersalną będzie człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 17:41, Budo napisał:

/.../

Mówisz o rasach? Na pewno będzie to miało wpływ na miejsce startowe gry, fabułę i imo
statystyki też. Inaczej to byłoby bez sensu... teraz też mamy toniki, chcesz być latającą
głową? Proszę bardzo. Rasa musi wpływać na grę, inaczej cały czar pryska.


Mam nadzieje ze nie zastosuja czegos takiego. W PvE takie cos jeszcze przejdzie, ale nie wyobrazam sobie raciali w PvP, gdzie imo balans powinien byc na 1 miejscu. Wkurzajace byłby sytujacje gdzie chcialbym grac warriorem silvari, ale zmuszony bylbym grac nornem bo ma +5 do siły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No cóż, nie wiemy jak i czy to wprowadzą.
Zostaje też opcja rozdzielenia pvp i pve- tzn raciale znikają w pvp i różnisz się od przeciwnika tylko futrem, wzrostem, albo śmiesznymi uszami. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 22:32, Budo napisał:

Zostaje też opcja rozdzielenia pvp i pve- tzn raciale znikają w pvp i różnisz się od
przeciwnika tylko futrem, wzrostem, albo śmiesznymi uszami. :]


Powołując się na fragment oficjalnego FAQ "While inside the organized PvP area, all characters will be the same power level and will have access to the same equipment." można wywnioskować, że to jest całkiem prawdopodobne ;) Z drugiej strony i wyrównanie wszystkich statystyk dla ras wcale nie rozwiązuje do końca tego problemu, bo teoretycznie już sam wygląd postaci może w pewnym stopniu oddziaływać na rozgrywkę PvP. Przecież już w GW1 M.O.X. jest niedostępny dla rozgrywek PvP, bo jest po prostu za duży co mogłoby być wykorzystywane w PvP... I co w takim przypadku z Nornami robić? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No, ale co z tego, że za duży... chodzi o bodyblock?
Wiesz, myślę, że coś wymyślą, różnice na bank będą duże, bo np. człowiek do Asury, ani do Norna daleko nie ma, ale np. Norn do Asury to jak kura do strusia. Podobnie Charry są duże, a Sylvari to chyba będa kurduple też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 22:57, Budo napisał:

/.../

No, ale co z tego, że za duży... chodzi o bodyblock?

Między innymi.
http://guildwars.incgamers.com/showpost.php?p=5401469&postcount=119

Dnia 18.03.2009 o 22:57, Budo napisał:

Wiesz, myślę, że coś wymyślą,

Też tak myślę ;) Tylko szkoda, że trzeba jeszcze tyle czasu czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 23:04, cinus` napisał:


Aha, czaję- w sumie przemawia do mnie argument z brońmi, MOX nie ma widocznych broni, więc to ma ręce i nogi.

Dnia 18.03.2009 o 23:04, cinus` napisał:

Też tak myślę ;) Tylko szkoda, że trzeba jeszcze tyle czasu czekać...


Strasznie dużo czasu im schodzi... no ale co zrobić... mam tylko nadzieję, że już dalszych opóźnień nie będzie, bo się jeszcze zrobi z 2011 2013 i co wtedy. Oni też muszą myśleć o rynku, przecież wychodzi TOR, wyjdzie nowe mmo blizza... jak konkurencja będzie za silna to gw2 może jeszcze skończyć jak WAR. Chociaż bardzo bym tego nie chciał. Całe szczęście, że gw ma bazę oddanych graczy, którzy pójdą do dwójki na bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Kolejną rzeczą, która mnie zastanawia będzie pvp.
Czy będą osobne serwery pve i pvp?
Czy rasy będa skłócone i będą ze sobą walczyć (jeśli tak, to jak podzielone zostaną frakcje, skoro ras jest nieparzysta liczba)?
Czy rasy/frakcje będą mogły się ze sobą komunikować?
A może będzie świat w pełni otwarty i pokojowy, jeden dla wszystkich ras? W takim razie co z pvp poza miastami i raidowaniem wrogów?
Co z massive pvp i rvr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się