AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 20.03.2009 o 00:09, Outlander-pro napisał:

Czemu? Zresztą jeśli każda rasa ma zaczynać w innym miejscu, to czemu nie?


Ano temu, że całe "kraje" musiałyby powstać na potrzeby frakcji. Poza tym- jak chcesz podzielić na frakcje 5 ras, musiałoby powstać 5 frakcji z własnymi terenami... bo nie wyibrażam sobie skłócenia ras i jednoczesnego pojedynczego, otwartego i pokojowego świata.
A 5 frakcji to baaardzo mało prawdopodobne. Imo będzie pokojowy świat z wydzielonymi terenami, albo instancjami pvp, gdzie hulaj dusza piekła nie ma, a w normalnych miastach/na szlakach zawieszenie broni. Poza tym skłócone rasy kłóciłyby się też z ideą wojen gildii... te w zasadzie minęły, ale nazwa serii zobowiązuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2009 o 00:09, Outlander-pro napisał:

> /.../
>
> Żeby skłocenie ras miało jakieś przełożenie na mechanikę to wymagałoby podziału
świata...
> a tego nie będzie...

Czemu? Zresztą jeśli każda rasa ma zaczynać w innym miejscu, to czemu nie?


By zrobić jakis konflikt trzeba by podzielić rasy na "dobre" i "złe" czy tam lubiące kąpiele i brudaski. Gildia musiałaby odpowiedzieć po jednej ze stron, bo walka gildiowiczów przeciw sobie ma raczej niewielki sens. Skoro nie będzie podziału na serwery, a do gildii nalezec będzie konto/osoba nie konkretna postać, to mamy nastepujacą sytuację:
masz do wyboru tylko połowę ras, powiedzmy możesz grac sylviari załózmy tych "dobrych", to już nie charrami (tymi "złymi") lub odwrotnie, bo istniałby konflikt na poziomie gildii. Tego typu nielogiczności tylko by się mnożyły, nie wspominając juz o nieparzystej liczbie ras w tym "bliskim wyginięciu ludziom".

Zapewne AN stworzy jakiś frakcje, cos w stylu Kurz/Lux, ale nie będzie to miało zapewne nic wspólnego z rasami. Według lore wszystkie rasy nalezą do gildii. Każda z innych powodów, ale jednak. Nie ma więc tubylców i tambylców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bumpnąć trzeba.

Mike O''Brien napisał:
> http://wiki.guildwars.com/wiki/User_talk:Mike_O%27Brien Hey all,
> Last week I promised you’d get your first glimpse of Guild Wars 2 “very soon now”. That
> day is almost here.
> I want to thank all our fans for their patience as we developed the game to the point
> where we can start talking about it publically. I know you’ve all been anxiously awaiting
> this moment. You’ll soon understand how ambitious we’ve been and what we’ve
> accomplished during these past two years of development. We still have a lot of work
> ahead of us, but from here on out we’ll be able to provide you with more regular updates.
> Guild Wars 2 is going to be a huge leap beyond the original. We have the best team in the > industry executing at the top of their game, and I’m very proud of what our team has
> accomplished so far. As I said last week, I’m confident that when you get your first look at > what we’ve been working on, you’re going to love what you see. Stay tuned for an exciting > week ahead.

http://wiki.guildwars.com/wiki/User_talk:Mike_O%27Brien

"W ostatnim tygodniu obiecałem, że pierwszy raz zobaczycie Guild Wars 2 już niedługo. Ten już prawie nadszedł.
Bla bla bla...
Czekajcie na dalsze informacje w nadchodzącym tygodniu."
Krótko mówiąc: niemal pewne jest, że podczas Gamescon lub PAX zostanie nam pokazane GW2 :]

GW2 na twitterze -> http://twitter.com/guildwars2
Oficjalna strona o GW2 -> http://guildwars2.com/

Podziękowania dla cinusa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Rany, no wreszcie. To świetne wiadomości, w tym roku obiecano nam konkretne info nt gw2 i widać, że słowa dotrzymają. Nadchodzi Gamescon i PAX, gdzie będzie NCSoft i ANet, miejmy nadzieję, na jakiś dobry masteriał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2009 o 12:24, Budo napisał:


Logo wygląda jak Mortal Kombat, wysililiby się bardziej ;]


Eee tam, chcą pewnie jakoś zbudować napięcie, ładny smoczek układający się w cyferkę "2" na razie ujdzie :P
Ale czekam na GamesCon, ciekawe co to za sensacyjne newsy będą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dzisiaj koło południa trailer, na facebooku pojawiły się arty z gw2, ale szczerze- nie powalają. Co ciekawe, na gw.pl donoszą, że NCSoft kupił domenę guildwars3.com ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Muszę przyznać, że trailer robi wrażenie i jest świetnie i oryginalnie wykonany. Tak jak już mówiłem wcześniej, zanosi się, że zacznę Charrem, a jak były Asury w tym mieście to się autentycznie roześmiałem :P
Sylvari wyglądali w zasadzie jak ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 13:10, Budo napisał:

Muszę przyznać, że trailer robi wrażenie i jest świetnie i oryginalnie wykonany. Tak
jak już mówiłem wcześniej, zanosi się, że zacznę Charrem, a jak były Asury w tym mieście
to się autentycznie roześmiałem :P
Sylvari wyglądali w zasadzie jak ludzie.

Charr, to takie dzikie, nieokiełznane, bezmyślne bestie. Ale są duże - to ich plus.
Ja chyba zacznę Asurą albo jako Norn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nonrowie chodzący po swoim mieście wyglądali trochę jak takie beczki- sztywne ;]
Charrowi zwsze mi się podobali, między innymi ze względu na Pyre''a, który jest po prostu świetną postacią, bardzo klimatyczną :)

ps. na trailerze widać Asurę ubranego jak Chronomancer z Utopii... albo nawiązanie do pancerzy, albo będzie ta klasa w gw2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe ten Asura przypomina mi wojownika Bellato z RF Online, kto grał ten wie.
Ale wracając do trailera, wygląda on ciekawie, mam nadzieję tylko, że będzie można stworzyć asurę wojownika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja to będę grał wszystkimi rasami zwłaszcza, że każdą rasą będzie się zaczynało w innym miejscu i fabuła każdej rasy będzie się od siebie nieco różniła :P Choć na główną postać to pewnie pójdzie Człowiek lub Sylvari. Nornów nie lubię, Asury nie wyobrażam sobie jako głównej postaci, a o Charrach to jakoś ciężko mi jest coś powiedzieć :)
Co do trailera to Regina powiedziała o nim kilka słów:
Just a few notes about the trailer:
* It was played and recorded in real-time at true 1080p HD resolution, not scaled up artificially.
* The animated lore part of the video is produced at 1080p resolution from the ground up. All assets are created at true 1080p resolution.
* The animated, pre-rendered lore intro portion of the video was done completely in-house. This was not contracted out to a specialty studio that produces high-end pre-rendered videos. All of the illustrations, animation, editing, and rendering was done at ArenaNet.
* The in-game part of the video is actual in-game footage. It was rendered in real-time in the game engine and recoded live using video capture hardware. Nothing was pre-rendered. All models, textures, and other assets are actual game play versions. They haven''t been prettied up for marketing purposes.
* Maps are works in progress, and may change to better fit game play.
* The team is working hard to make the game even more beautiful for the full release.


Ponadto polecam przeczytać całkiem ciekawy wywiad dotyczący Guild Wars 2
http://pc.ign.com/articles/101/1015971p1.html

Ciekawostka z wywiadu:
"Guild Wars 2 runs great on mainstream PCs, just like the original Guild Wars does."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Charr najbardziej mi sie spodobal posrod tej grupku ukazanej na screenie. Nornanska babka tez niczego sobie, a Asura za to bardzo smieszna. ;p

Trailer przypadl mi do gustu, wiedzialem, ze ANet odwalilo kawal dobrej roboty. Rad tez jestem z tego, ze zostal stary podrasowany silnik. Juz mozemy byc wiec pewni, ze dwojka bez najmniejszych oporow bedzie smigac na srednim sprzecie, a grafa i tak bedzie wypasiona. ;]

GW2 rox!

20090820133930

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam najbardziej jaraja ludzie, sylvari i asurki gdyż zrobiły na mnie najwieksze wrazenie po trailerze.
Ale juz mamy mniej wiecej zarys fabuly: bedziemy po kolei jednoczyc wszystkie rasy, potem zabić smoka i potem idziemy jednoczyc rasy na Hard modzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się