AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

No to luks, będę grał charrem z shot gunem :D A broń palna pewnie będzie taka jak w warcrafcie 3, coby pogodzić pistolety z mieczami :P Ciekawe jak wygląda mokry charr ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że każda rasa będzie miała bonusy i jakieś mankamenty, tylko ludzie znajdą się pośrodku, bez bonusów i bez mankamentów. Ot moja teoria, jak to bywa w RPGach, ale GW2 nie będzie zwykłym MMO RPG. Więc wszystkie domysły pozostaną domysłami, trzeba czekać na oficjalne donosy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja odkąd sie dowiedziałem, że Sylvari, będą taką rasą drzewiastą, podobna do elfów, to ja nimi zaczynam grę. Nie wiem czemu, ale zawsze, gdy gram, to wybieram postać jak najbardziej przypominającą elfy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 21:14, Ostrowiak napisał:

To da się powiedzieć "gej" roślinie? :O


jeżeli jest równie spedalona jak Sylvari to tak ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie obrażajmy Sylvari, oni w końcu przyszli na świat "po zasadzeniu nieznanego ziela" pilnowanego przez "siwego guru" i ich kodeksem moralnym jest "testament siwego guru"... Do tego nie ich wina że są zielonkawi i mają listki :(

BTW, ciekawe jak będzie wyglądał ich Sen łączący umysły, co to bywają w nim koszmary, czyżby instancja? Niee, to zbyt schizowe. Walka w zbiorczym umyśle przeciw złym snom o.O

EDIT dół - ja ich bym widział jako miniaturowych drzewców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 21:23, Ostrowiak napisał:

Nie obrażajmy Sylvari, oni w końcu przyszli na świat "po zasadzeniu nieznanego ziela"
pilnowanego przez "siwego guru" i ich kodeksem moralnym jest "testament siwego guru"...
Do tego nie ich wina że są zielonkawi i mają listki :(


pomysł na stworzenie tej rasy jest super, dobrze został przedstawiony, wymyślony i wykorzystany - Sylvari to rośliny, ale kurna, nie obraziłbym się, gdyby wyglądali trochę normalniej. no, ale w sumie czymś od ludzi muszą się różnić, bo dostalibyśmy kolejną kalkę z elfów. inaczej się raczej nie dało.

RedSqll
_> z tego co pamiętam to krasnale w GWEN

Spoiler

zamieniły się w żywe kamienie, żeby pokonać Great Destroyera

. nie pamiętam już, co wiki o tym mówi, ale w GW2 tylko kilku przedstawicieli tej rasy utrzymuje kontakt z istotami na powierzchni.
czy jakoś tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe bo one (krasie)

Spoiler

wszystkie tam poszły(Norny 3?), ale dzięki temu, że się zamieniły mogły lepiej "łupać"... albo epic fail.

W sumie tylko jedna rasa jest " skopiowana z innych mmo" -LUDZIE :-p joke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 21:10, Budo napisał:

Sylvari---> emo-geje, chyba nie dotknę tej rasy ;]


No bez przesady. Najmłodsza rasa a ich już od emo-gejów wyzywać. Jak dla mnie fajnie wyglądają i ani gejami, ani emo nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 21:23, RedSqll napisał:

Nie ma Krasnali jako grywalnej rasy :-O ? Eco gra się zapowiada %_% Sylvari..


No nie ma. W GWENIE wszystkie krasnoludy zmieniły się za pomocą broni Grat Dwarf''a by pokonać Great Destroyera, a później weszły w głąb lądy, by walczyć z niedobitkami przeciwnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie tyle ''''przemodelowane'''' ale wyraźną inspirację widać gnomami, i to niekoniecznie tylko tymi z WarCrafta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.08.2009 o 13:56, Budo napisał:

btw nie jest wykluczone, że będą jeszcze inne rasy- na gw2 wiki został uaktualniony artykuł
o gw2- niby jakiś wywiad potwierdził, że będzie więcej ras.


hermafrodytyczne, lewitujące Mursaato-pedały! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się