AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2009 o 11:19, Ostrowiak napisał:

Ale jakby obudować saurusa jeszcze lepszym pancerzem i kazać mu nosic lufę...


a siege turtle z Factions? ;]

płonący pień? dajesz! mnie się tam podoba, świat gry przecież poszedł naprzód - wymuskane golemy Asur i prymitywna broń Charrów IMO dodadzą fajnego klimatu :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To by trzeba ludziom dać technologię zębatkową i będzie zabawnie :) Tylko co maja powiedzieć biedni Nornowie? Patrząc po artach to tylko kolor futerka zmienili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NORN POWAH!!
Nornowie to tacy maderfakersi, że żadnych zabawek nie potrzebują - będą ownować wszystkich równo gołymi łapami :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale tym misiom poza kolorem futra się przytyło - teraz są bardziej postawni i niedźwiedziowaci, nie pokraczni jak w jedynce. Ciekaw jestem form Wilka i Kruka :)

A Sylvari mogli być entopodobni, ale nie - anet wolał zrobić rusałki :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakiś podział musi być - nie wszystkie rasy mogą być wielkie i straszne ;]
Nornowie to wielkie skurwle, to było wiadomo od GWEN. duże gabaryty dano też Charrom, na trailerze widać, że są prawie dwa razy wyżsi od ludzi O_o
no i z drugiej strony - Asury i Sylvari, małe knypki. nie bez powodu będą mieli do pomocy golemy i te liściaste stwory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 11:48, Azra napisał:

no i z drugiej strony - Asury i Sylvari, małe knypki. nie bez powodu będą mieli do pomocy
golemy i te liściaste stwory.


Czemu porównujesz wielkośc Asur i Sylvari, że są małymi knypkami? Sylvari, przecież są średnio wzrostu ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2009 o 12:15, Piotrbov napisał:

Czemu porównujesz wielkośc Asur i Sylvari,

bo mogę. 1:0 dla mnie.

Dnia 28.08.2009 o 12:15, Piotrbov napisał:

że są małymi knypkami? Sylvari, przecież są
średnio wzrostu ludzi.


jestem Nornem z powołania, wszystko mniejsze ode mnie jest knypkiem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 12:15, Piotrbov napisał:

Czemu porównujesz wielkośc Asur i Sylvari, że są małymi knypkami? Sylvari, przecież są
średnio wzrostu ludzi.


Na screenie konczacym trailer gw2 sylvari jest o glowe, albo nawet wiecej, nizszy od czlowieka. Wiec skad bierzesz, ze oni sa srednio wzrostu ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 12:37, Budo napisał:

Na screenie konczacym trailer gw2 sylvari jest o glowe, albo nawet wiecej, nizszy od
czlowieka. Wiec skad bierzesz, ze oni sa srednio wzrostu ludzi?


A noś... Masz racje. Lecz na tym screenie widać również, że ludź i norn są podobnego wzrostu, więc coś tutaj jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Więc nie wysuwaj takich głupich wniosków, skoro nie ma na czym się oprzeć. Ja stawiam, że drabinka wzrostu będzie taka (od najwyższych): Charr, Norn, Człowiek, Sylvari, Asura, ale sprawdzić tego póki co nie ma jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 14:56, Budo napisał:

/.../

Więc nie wysuwaj takich głupich wniosków, skoro nie ma na czym się oprzeć. Ja stawiam,
że drabinka wzrostu będzie taka (od najwyższych): Charr, Norn, Człowiek, Sylvari, Asura,
ale sprawdzić tego póki co nie ma jak.


No to chyba dość oczywiste, nawet w GW1 można sobię sprawdzić ... a Sylvari na pewno są niżsi od ludzi o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 15:08, Outlander-pro napisał:

No to chyba dość oczywiste, nawet w GW1 można sobię sprawdzić


Hmm, pomyślmy. Sprawdźmy czy w gw2 będzie broń palna. W jedynce nie ma, więc w dwójce też nie będzie. Tak?

Dnia 28.08.2009 o 15:08, Outlander-pro napisał:

... a Sylvari na pewno
są niżsi od ludzi o.O


Na pewno to trzeba płacić podatki. Rasy pewnie będą miały suwaki wzrostu, a kobiety będą niższe od mężczyzn (na screenie jest kobieta Norn, facet Charr, człowiek i Asura oraz kobieta sylvari). W dodatku nie widać podłoża na jakim ekipa stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 15:26, Budo napisał:

> No to chyba dość oczywiste, nawet w GW1 można sobię sprawdzić
Hmm, pomyślmy. Sprawdźmy czy w gw2 będzie broń palna. W jedynce nie ma, więc w dwójce
też nie będzie. Tak?

Zaiście, logika niesamowita ... czyli wg Ciebie Asury mogą być wyższe od Nornów? Porażające. Tak?

Dnia 28.08.2009 o 15:26, Budo napisał:

> ... a Sylvari na pewno
> są niżsi od ludzi o.O

Na pewno to trzeba płacić podatki. Rasy pewnie będą miały suwaki wzrostu, a kobiety będą
niższe od mężczyzn (na screenie jest kobieta Norn, facet Charr, człowiek i Asura oraz
kobieta sylvari). W dodatku nie widać podłoża na jakim ekipa stoi.

Wow! Oświeciłeś mnie waląc takimi oczywistościami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 15:47, Outlander-pro napisał:

Zaiście, logika niesamowita ... czyli wg Ciebie Asury mogą być wyższe od Nornów? Porażające.
Tak?


Nie, mówię tylko, że proporcje z jedynki można sobie o kant tyłka potłuc, bo mogą być częściowo inne i tyle.

Dnia 28.08.2009 o 15:47, Outlander-pro napisał:

Wow! Oświeciłeś mnie waląc takimi oczywistościami!


Musiałem, bo pisałeś coś odwrotnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę sobie o wzroście Charrów, myślę, aż w końcu wymyśliłem: przecież w GW 1 są niewiele wyższe od ludzi, a chodzą, hmm... mocno przygarbione, może przez te 250 lat plecy im sie wyprostowały, sami optycznie urośli, a to wszystko od noszenia ciężkich bazook na garbach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się