AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 13.05.2010 o 15:39, Budo napisał:

Dodam jeszcze, że eventów na początek będzie grubo ponad 1000. Całkiem nieźle.


Co?? Kurka dużo tego. O tym to nie wiedziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"the game is lying to you!"

Hehehe to mi się spodobało. Trzeba przyznać, że fajny artykuł i tylko potęguje apetyt. Oj żeby tylko wszystko im się udało. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie i pięknie, ale twórcy zwykle lubią chwalić się tym, co ma pojawić się w grze, a w ostateczności zostaje wycięte. Ten system dynamicznych eventów przypomina mi nieco Public Questy z Warhammera Online, ale widzę, że jest krokiem do przodu względem wspomnianych przeze mnie PQ. Póki co artykuł jeszcze bardziej pozytywnie nastawił mnie względem GW 2, i już nie mogę się doczekać tej nacierającej armii Dredg''ów (czy jak to tam się powinno odmienić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2010 o 18:55, Ostrowiak napisał:

bo nie ma to jak setki kretów o poranku

^___^



One raczej nie lubią światła, więc raczej:
Dredge. Dziś wieczorem.
xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Auction house to dobra rzecz lecz to jest dopiero coś!

"The market can display the history of average value and trends for an item, making it easy to determine a fair value for your goods. It might be worth waiting to sell your item, depending if the price is rising or falling."

W dodatku "web browser"... pomyśleli o wszystkim... :-)

... i ten motyw z kopalniami i odbudową fortecy... przez tą grę nie zdam matury -_-'' za rok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2010 o 21:20, qq_MoaR napisał:

"The market can display the history of average value and trends for an item, making
it easy to determine a fair value for your goods. It might be worth waiting to sell your
item, depending if the price is rising or falling."


To prawie jak giełda. handel w grze będzie po prostu świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rany, co nowe informacje to lepsze. Widać, że ANet poważnie się zajmuje projektem i zrobi wszystko żeby to wyszło takie jakie być powinno.
Świetnie to się jak na razie zapowiada. Byle do bety! :-)

Hehehe mnie zastanawia kiedy zaczną coś przebąkiwać o tym co dostaniemy za HoM. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Już wiadomo, że przez HoM będziesz miał dostęp do tegoż HoM w gw2 i będzie można odebrać nagrody. Jakie konkretnie to pewnie powiedzą bliżej premiery, żeby ludzie nie przestali bić titli ("łeeee, tylko emota... to ja nie gram już, czekam na gw2").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2010 o 09:05, Budo napisał:

("łeeee, tylko emota... to ja nie gram już, czekam na gw2").


Hehehe dokładnie. Jeśli to będą jakieś duperele to ja sobie daję spokój. Jeśli dadzą coś fajnego, niekoniecznie wypasionego to czemu nie. Jeszcze dwa tytuły mi do R3 brakuje, pare zbroi można kupić, przypisać co wartościowsze minipety, etc. Zobaczymy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stawiam na nędzny tytuł "krul guild wars 1 pl" który każdy od razu zmieni bo nie bedzie nic warty :p

Za dużo ludzi sie do nabijania tytułów wzieło żeby wymyślili coś naprawde fajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2010 o 09:43, pitah napisał:

Za dużo ludzi sie do nabijania tytułów wzieło żeby wymyślili coś naprawde fajnego


Dlaczego nie? Możliwości manewru w tej kwestii są tak ogromne, że będzie pewnie masa możliwości. Od zwykłych emotek, przez itemki po mounty. Ogrom możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.05.2010 o 09:43, pitah napisał:

Za dużo ludzi sie do nabijania tytułów wzieło żeby wymyślili coś naprawde fajnego


Nie zapominaj też, że sporo osób, jak np. właśnie ja, zwyczajnie sobie to odpuściło, więc może być coś serio bonusowego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się