AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Mimo słabej jakości, to wygląda niesamowicie. Nie przypominam sobie, aby było MMO choć podobne, choć tak dynamiczne i choć tak efektowne. Teraz, oczekiwanie na GW2 przerosło nawet moje libido :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po dwugodzinnej meczarni zwiazanej ze sciaganiem tego filmiku z wloskiego serwisu, wreszcie udalo mi sie wstawic to na youtube: tu byl link...

Nvm, nie wiem czemu, ale youtub postanowil przydzielic mi tylko 2 rozdzialki, w takim razie to nie ma sensu, skoro ktos juz inny i tak to wrzucil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 02:02, gothicsheep napisał:

Po dwugodzinnej meczarni zwiazanej ze sciaganiem tego filmiku z wloskiego serwisu, wreszcie
udalo mi sie wstawic to na youtube: tu byl link...

Owiec - ty także miałeś problemy z szybkością pobierania? U mnie wahało się od 10 do 60 kB/s...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 02:12, Niewiernus napisał:

> Po dwugodzinnej meczarni zwiazanej ze sciaganiem tego filmiku z wloskiego serwisu,
wreszcie
> udalo mi sie wstawic to na youtube: tu byl link...
Owiec - ty także miałeś problemy z szybkością pobierania? U mnie wahało się od 10 do
60 kB/s...

Owszem, 120MB w 2 godziny. Troche hardkor, az mi sie czasy mojej radiowy przypomnialy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>What that guy filmed is what is called dress rehearsal. It is done to make sure that the audio and video setup is working as it should be. heck, i was not even working along a script.

>About unresponsive AI: We were using cheat commands and were invisible, I repeat - we were invisible (and also immortal if i remember) . So the monsterss did not see us at all.

>There are no quests: Some events are hidden and can be triggered by players. Sometimes it is an object that it is lying around, sometimes it is walking up to a guy and chatting with him.

>So - starting from today, you should see more "real" footage, without developer magic.

Z pozdrowieniami od guildwars.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu tego filmiku jestem ciekaw jakie będą wymagania. Do tej pory GW1 mogłem pociągnąć na lajcie med/high i śmigało OK, a teraz się boję czy na minimalnych nie będę miał przypadkiem pokazu slajdów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 13:42, pitah napisał:

necro został oficjalnie potwierdzony jako kolejna klasa


Heh. Prędzej czy później powinni to ogłosić, podaj źródło jeśli możesz, bo jeszcze na swoich stronach tego nie ogłosili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, po wczorajszych moich narzekaniach, ale i wyjaśnieniach - testy z GMowymi statystykami postaci ;] - dzisiejsze prezentacje gameplayu, pojawienia się elementala z niedawnego manifestu, prezentacja Divinity Reach i pokaz Nekromanty sprawiają, że jestem zadowolony i nadal nastawiony pozytywnie do GW2 :] Miasto robi wrażenie, a walki z takimi przeciwnikami... też. :P będzie epicko ^^''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 12:14, SiDi napisał:

Po obejrzeniu tego filmiku jestem ciekaw jakie będą wymagania. Do tej pory GW1 mogłem
pociągnąć na lajcie med/high i śmigało OK, a teraz się boję czy na minimalnych nie będę
miał przypadkiem pokazu slajdów.


Komfortowa gra na "mid-range gaming computers" to wersja na teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 13:57, pitah napisał:

> jestem cięki.

budo jest cieńki


Ehh, jeszcze Ciebie tu brakowało. Będę musiał omijać Twój serwer w gw2, bo wystarczy, że się zalogujesz do gry, a Frenzy i Mending same mi na pasek wskakują.

W ogóle to kusicie mnie tu jakimiś gameplayami, a ja w robicie siedzę, net wolny, dźwięku nie mam wrrrr ;[
Odpalę sobie wieczorem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 14:04, pitah napisał:

live stream z gamescomu, teraz pieprzenie o aionie a demo z gw2 zaczyna sie najprawdopodobniej
o 16


Ech... Primo słany głos, secundo pieprzy po niemiecku i nic nie mogę zrozumieć o czym gada nt. Aion''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Argh, nie torturujcie mnie wrrr ;[

Ja bym chciał już oficjalną prezentację nowej klasy. Nekro fajnie, ale to klasa zupełnie nie dla mnie. Jednak chciałbym zobaczyć co tam upichcili. W każdym razie- kolejna klasa łatwa do przewidzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się