AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Nioee byle nie było sina D:

Horda narutuf i innych piczków (pomijając moją awersję do stereotypu cwanego a szybkiego mhrocznego kulerskiego) zaleje Lion''s Arcz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 16:28, Piotrbov napisał:

Udaje się komuś z was oglądać GW 2 tutaj http://www.ustream.tv/channel/ncsoft-west ?


Trochę za późno, pokaz zaczął się o 16. Graficznie nic specjalnego, standardowo walki przeplatane walkami, dużo więcej pewnie można by się dowiedzieć z tego, co mówił prowadzący, ale oczywiście przemawiał po niemiecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko jedno pytanie. Czy GW2 będzie wtórnym "point''n''clickiem" czy bardziej action, czyli walka bez zaznaczania/trza samemu wycelować że skilla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 16:41, Daronn_Darker napisał:

Gameplay Necrosia. Miniony nie mogą się poruszać?

Mogą, zresztą to widać - na początku stoi w miejscu, fakt, ale potem gracz biegnie, obraca kamerę i widać jak minion się przesuwa.

Dnia 18.08.2010 o 16:41, Daronn_Darker napisał:

I na końcu bardzo intrygująca zdolność/ci.

"The "shadowy form" is called the death shroud. When a necro enters death shroud mode, she has access to additional skills for a period of time."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że się zaczęło na całego. Hehe i bardzo dobrze. Aczkolwiek trochę głupio wygląda bieg tego Charra z gameplaya. Mam nadzieję, że to zmienią.

Swoją drogą po tworzeniu postaci można dojść do wniosku, że w GW 2 duuże znaczenie będzie mieć linia fabularna. Też dobrze. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 18:19, HumanGhost napisał:

Widzę, że się zaczęło na całego. Hehe i bardzo dobrze. Aczkolwiek trochę głupio wygląda
bieg tego Charra z gameplaya. Mam nadzieję, że to zmienią.


no właśnie mnie się podoba :) bądźmy szczerzy - wygląda to bardziej naturalnie niż koślawe bieganie Charrów z GWEN. teraz widać*, że Charry są cywilizowane, ale to wciąż bestie, drapieżnicy. i chyba właśnie ze względu na ich zwierzęce pochodzenie szybciej i wygodniej będzie im się biegać z użyciem przednich łap :)
nie uczłowieczajmy wszystkich na siłę, taka różnorodność wydaje mi się ciekawa.


* noo, bla bla, wiem, że to tylko jeden gameplay w tragicznej jakości, ale co tam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 16:36, Pediator napisał:

Mam tylko jedno pytanie. Czy GW2 będzie wtórnym "point''n''clickiem" czy bardziej
action, czyli walka bez zaznaczania/trza samemu wycelować że skilla?


Gra\ będzie celowała za nas, gdy weźmiesz target postać będzi automatycznie go atakowała, a od Ciebie zależy jakich umiejętności użyjesz, ale nie będziesz musiał celować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 18:44, Budo napisał:

taaaa 7k punktów życia, jak nie więcej, bo nie widzę dokładnie ;[


Hehe mnie zaciekawiła ilość zadawanych obrażeń. Critical Hit za 2k? Hiehie Glint po paru ciosach by leżała i kwiczała. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 18:44, Budo napisał:

taaaa 7k punktów życia, jak nie więcej, bo nie widzę dokładnie ;[


Jeśli chodzi o te pokazy Charra-GMa to można przypuszczać, że ma on statystyki ''lekko'' podrasowane - stąd też liczby.
Bardziej martwią mnie wartości energii nawet na testach dziennikarskich, czy to elem, czy ranger, czy necro - wolniejsza regeneracja i sporo większe zapasy + energy potiony - wygląda to na zwyczajną manę jak w innych MMO... Może też być opcja taka, że skoro jest limitowany czas testów to zapas jest większy żeby nie czekać na regen... Ale w takim razie - po co byłyby potiony? :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 18:19, HumanGhost napisał:

Swoją drogą po tworzeniu postaci można dojść do wniosku, że w GW 2 duuże znaczenie będzie mieć linia fabularna. Też dobrze. :-)


"Czego najbardziej żałujesz w swoim życiu?"
"Nigdy nie odkryłam ciała mojej siostry"

Perwersik.

PS. tak, wiem, swobodne to moje tłumaczenie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 18:41, Budo napisał:

> Mam tylko jedno pytanie. Czy GW2 będzie wtórnym "point''n''clickiem" czy bardziej

> action, czyli walka bez zaznaczania/trza samemu wycelować że skilla?

Gra\ będzie celowała za nas, gdy weźmiesz target postać będzi automatycznie go atakowała,
a od Ciebie zależy jakich umiejętności użyjesz, ale nie będziesz musiał celować.

Hmmm, a jak będzie wyglądać chodzenie? WSAD/arrowsy czy denne klikanie myszą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 21:32, Pediator napisał:

Hmmm, a jak będzie wyglądać chodzenie? WSAD/arrowsy czy denne klikanie myszą ?


Podejrzewam, że tak jak w jedynce- czyli albo mychą, albo klawiszami, albo jednym i drugim. Masz normalnego WSADa, point and click, oprócz tego możesz też przytrzymać ekran i obrócić go myszką, jak w strategiach. Ja zazwyczaj poruszam się wszystkim po trochu, bo w pvp trzeba się orientować i ruszać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się