AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Wow...Ostro się zmieniło Lion''s Arch przez te 250 lat w grze, nawet nie ma nic podobnego / dobudowanego z GW "1" ,czy coś. Lubię jak coś jest dobudowane i przypominające jednocześnie coś "dawniejszego".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hym... Czytając sobie książki ( Ghoists of Scalon i Edge of Destiny ), w ogóle sobie inaczej wyobrażałem to, jak LA wygląda po 250 latach, lecz to co ANet zrobiło nie jest złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 21:18, miki00749 napisał:

A tak btw to wie ktoś czy będzie się dało pływać?


Tak, będzie dało się pływać. ANet mówiło kiedyś, że będzie można zanurkować i i pozwiedzać sobie różne zatopione ruiny, jak również, chyba są misje dziejące się pod wodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 21:20, Piotrbov napisał:

Tak, będzie dało się pływać. ANet mówiło kiedyś, że będzie można zanurkować i i pozwiedzać
sobie różne zatopione ruiny, jak również, chyba są misje dziejące się pod wodą.


Nie pomyliło Ci się z WoWem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 21:20, Piotrbov napisał:

Tak, będzie dało się pływać. ANet mówiło kiedyś, że będzie można zanurkować i i pozwiedzać
sobie różne zatopione ruiny, jak również, chyba są misje dziejące się pod wodą.


Nie pomyliło Ci się z WoWem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 21:28, Piotrbov napisał:

Nie, nie pomyliło mi się. Daj mi trochę czasu to znajdę źródło ( jeśli mi się będzie
chciało ).

Edit. Nie trwało to długo ;) http://wiki.guildwars.com/wiki/Guild_Wars_2#Underwater_exploration

Rzeczywiście, zwracam honor. Ciekawe, jakie będą ograniczenia na oddychanie (o ile będą) i czy będą jakieś specjalne PŁATNE rzeczy zapewniające dłuższy pobyt pod wodą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 21:42, DiegoPOL napisał:

Rzeczywiście, zwracam honor. Ciekawe, jakie będą ograniczenia na oddychanie (o ile będą)
i czy będą jakieś specjalne PŁATNE rzeczy zapewniające dłuższy pobyt pod wodą...

Płatne,czyli kup za 10 euro jakiś zestaw nurka ,by być w nieskończoność w wodzie,czy u Tradera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 21:42, DiegoPOL napisał:

Rzeczywiście, zwracam honor. Ciekawe, jakie będą ograniczenia na oddychanie (o ile będą)
i czy będą jakieś specjalne PŁATNE rzeczy zapewniające dłuższy pobyt pod wodą...


Jeśli dobrze pamiętam, to nurkowanie, będzie bezczasowe i za darmo. W tym linku co dałem jest napisane, że zostało to ogłoszone pod koniec 2009 więc trochę czasu minęło, a żadnych nowych wiadomości na ten temat nie było. Ogólnie rzec biorąc to, nie wiadomo, ale na pewno w Guild Wars 2 nie będzie takich dodatków za prawdziwe pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio czytałem na GW2Guru, że pływanie od początku jest bez ograniczeń typu oddychanie pod wodą. Czytałem także, że pod wodą działają inne skille, bronie i pety dla rangera. =)
Osobiście jestem ciekaw czy będzie Underwater PvP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 15:27, walgierz napisał:

> z tego co wiem w demie mozna bylo plywac tylko na powierzchni wody.

Można będzie nurkować i rzucać czary pod wodą. Widać to choćby tutaj:
http://www.youtube.com/watch?v=ZbdaJsIZsWw
~1:40

o wielkie dzieki za filmik! Myślałem ze w demie tylko po powierzchni mozna było. ;p Ale doskonale wiem, że będziemy mogli nurkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwazajac na to iz beda oddzielne rasy lvl bedzie do jakiegos 80 oraz patrzac na wyglad inventarza boje sie ze gotuje sie nowy Warcraft a nie stary dobry old schoolowy Guild Wars 2 :). Mimo iz kusi wygladem ,wszelakimi probkami oraz brakiem abonamentu to boje sie zeby aby te ,,drobne'''' szczegoly nie odstreczyly mnie od dluzszego zasadniecia do tej gry :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się