AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Martin Kerstein:
"I see some of you concentrate on the really important stuff.
Let me explain what an overflow server is and what it does. It is a technology we also use as our version of a queuing system. When a map or a world you want to log into is at capacity limit, the game will ask you if you want to play on an overflow server - so you can actually play while you are in a queue. Once space opens on your world, the game will ask you if you want to join your friends on your world. And you keep all the progress you made while you were playing on the overflow server."

Rewolucja w grach MMO ?

Link:
http://www.guildwars2guru.com/forum/showpost.php?p=1128627&postcount=346

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ja to sie z kolei obawiam o wymagania sprzętowe i czy mój komp to wszystko udźwignie. O uruchomienie się nie boję, ale wolałby pograć w coś co ładnie wygląda. Miejmy nadzieję, że tak jak w przypadku GW tak i w przypadku kontynuacji twórcy zapewnia nam świetną optymalizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2012 o 18:20, Jeggred napisał:

A jakiego masz kompa ? I na jakiej rozdzielczości grasz ?


Kompa mam ponad trzyletniego, choć daje radę. Procesor i5 720, karta Radek 4890. Póki co wszystko w co gram chodzi bez problemów na wysokich detalach. Ale w tym roku trzeba będzie chyba coś zmienić.
Gram w rozdziałce 1680x1050.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2012 o 19:26, HumanGhost napisał:

> A jakiego masz kompa ? I na jakiej rozdzielczości grasz ?

Kompa mam ponad trzyletniego, choć daje radę. Procesor i5 720, karta Radek 4890. Póki
co wszystko w co gram chodzi bez problemów na wysokich detalach. Ale w tym roku trzeba
będzie chyba coś zmienić.
Gram w rozdziałce 1680x1050.


To tobie chodzi wszystko na wysokich, a ja mam 2 letniego i się boję bardziej niż Ty. Co prawda mam słabego, ale jeszcze da się w miarę pograć. W jedynce fakt jest świetna optymalizacja, bo na moim drugim 8 letnim PC chodzi(ło) na full bez przycinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Thanks for signing up!

Thanks for signing up for a chance to participate in the Guild Wars 2 beta test. We''ve received your application and we''ll email you if you''ve been accepted. We appreciate your interest in Guild Wars 2!

Sincerely,

The Guild Wars 2 Team

Takiego maila dostałem ale to będzie wiadomo dopiero za 48 godzin kto się dostanie jak zapisy się skończą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2012 o 20:10, HumanGhost napisał:

A długo na tego maila z potwierdzeniem trzeba czekać?


Jedni dostają od razu, inni czekają.
Ja czekam od godziny i się doczekać nie mogę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2012 o 20:10, HumanGhost napisał:

A długo na tego maila z potwierdzeniem trzeba czekać?


Ja dostałem w jakieś 5 min, ale to jeszcze zanim wszystkie serwery zaczęły się wieszać. Tłum się rzucił na zapisy, zatem jest jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2012 o 20:26, Hartus napisał:

Ja za to dostałem dwa maile, bo raz poprosiłem o ponowne wysłanie. :P


Gdzie można poprosić o ponowne wysłanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2012 o 20:37, Piotrbov napisał:

> Ja za to dostałem dwa maile, bo raz poprosiłem o ponowne wysłanie. :P

Gdzie można poprosić o ponowne wysłanie?

Podczas przeskakiwania z jednego kroku rejestracji do drugiego (chyba nawet na samym początku) była linijka gdzie można było wpisać swój adres e-mail jeśli się nie dostało maila potwierdzającego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emm. Zapisałem się i nie dostałem żadnego maila. Po podaniu wieku, maila, kraju, stylu gry powinienem dostać tego maila? Zapisałem się jakieś 2 godziny temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2012 o 23:33, Sipso2008 napisał:

Emm. Zapisałem się i nie dostałem żadnego maila. Po podaniu wieku, maila, kraju, stylu
gry powinienem dostać tego maila? Zapisałem się jakieś 2 godziny temu.


Maila dostaniesz jak dostaniesz się do bety, bo ja również maila nie dostałem po zapisaniu się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2012 o 23:33, Sipso2008 napisał:

Emm. Zapisałem się i nie dostałem żadnego maila. Po podaniu wieku, maila, kraju, stylu
gry powinienem dostać tego maila? Zapisałem się jakieś 2 godziny temu.

Powinieneś, ale weź pod uwagę ilość chętnych, no i sprawdzaj folder ze spamem. A jeśli do jutra nic nie bedzie to zarejestruj się jeszcze raz na ten sam mail (sprawdzić czy jest już zajęty czy nie). Być może w bazie juz jesteś, ale potwierdzenie gdzieś utknęło w kolejce. Nie ma w nim żadnych linków do potwierdzenia, tylko samo Thank You, więc cierpliwości,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2012 o 23:35, Isildur napisał:

Maila dostaniesz jak dostaniesz się do bety, bo ja również maila nie dostałem po zapisaniu
się ;)

biiip, źle.
MUSISZ dostać maila potwierdzającego złożenie aplikacji. (arena.net pisali ostatnio na twitterze, ze moze to potrwac bo maja ogrom maili do wyslania)

jednego maila od nich dostaniesz na pewno, jego treść to;
"Thanks for signing up!

Thanks for signing up for a chance to participate in the Guild Wars 2 beta test. We''ve received your application and we''ll email you if you''ve been accepted. We appreciate your interest in Guild Wars 2!

Sincerely,

The Guild Wars 2 Team"

jak dostaniesz sie do bety dostaniesz kolejnego maila..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się