AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Właśnie dostałem.. podziękowania za zapisanie do do bety. ;]
Wolałbym gratulacje z okazji wylosowania mnie do udziału w becie. Ale cóż. Trzeba dalej trzymać kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pudełko ładne, chociaż liczyłem na trochę inny design, w każdym razie na plus.
Charr fajowy, dostałby jakieś dobre miejsce w pokoju na bank. ;P
Reszta - uwielbiam guildwarsowe artworki, także ramka i artbook strasznie mi pasują...

...w przeciwieństwie do ceny.

No nic, poczeka się jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popaczałem i tak:
- kolekcjonerka dla mnie odpada ze względu na cenę (kiedyś byłem święcie przekonany, że kupię - przeliczyłem się, 150$ to przegięcie)
- digital deluxe jest spoko, ale nie wiem czy opłaca się dopłacać, żeby dostać jednego skilla, miniaturkę i przedmioty jednorazowego (!) użytku
- zaletą każdej pre-purchased wersji jest wcześniejszy dostęp do gry i Hero''s Band (siakiś item, trochę bonusów do statystyk, na początek gry jak znalazł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2012 o 14:34, Daelor napisał:

Popaczałem i tak:
- kolekcjonerka dla mnie odpada ze względu na cenę (kiedyś byłem święcie przekonany,
że kupię - przeliczyłem się, 150$ to przegięcie)

U mnie podobnie. Planowałem pierwszą w życiu kolekcjonerkę kupić, ale odpadam... zwłaszcza, że aktualnie zbieram powoli na nowego PC, więc wolę już dołożyć do kompa niż wydać tyle na kolekcjonerkę...

Swoją drogą podali też wymagania minimalne:
Windows® XP Service Pack 2 or better
Intel® Core™ 2 Duo 2.0 GHz, Core i3, AMD Athlon™ 64 X2 or better
NVIDIA® GeForce® 7800, ATI Radeon™ X1800, Intel HD 3000 or better (256MB of video RAM and shader model 3.0 or better)
25 GB available HDD space
Broadband Internet connection
Keyboard and mouse


Z tego wychodzi, że na moim obecnym laptopie raczej nie pogram w GW2... ale w GTA 4 też miałem nie móc grać a grałem :] a wymagania mimimalne są podobne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2012 o 14:34, Daelor napisał:

- kolekcjonerka dla mnie odpada ze względu na cenę (kiedyś byłem święcie przekonany,
że kupię - przeliczyłem się, 150$ to przegięcie)


Dobiję jeszcze :P
Cena u Niemców: https://d2p3tu22c584ot.cloudfront.net/img/prepurchase/collectors-items-de.1528705237.jpg
Więc cena prawdopodobnie będzie podobna w prawie całej Europie, prócz Wielkiej Brytanii gdzie kolekcjonerka będzie kosztować 129 funtów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

te ceny są dobijające xD liczyłem aby sobie kupić kolekcjonerkę i postawić gdzieś figurkę w widocznym miejscu.. a tak lipa.. chociaż znając siebie to i tak kupię hehe, nie wyjdę pare razy na imprezę, zaoszczędze trochę na jedzeniu i dam rade hiehie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena z kosmosu... chyba robią konkurencje z Blizzardem "kto da więcej" za grę.
Pewnie zwykła będzie za ~180 zł. I tak nie planowałem kolekcjonerki, ale co jak co cenią się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, zapomnieli, że większość odbiorców to dzieci które nie potrafią jeszcze zarabiać i musza żebrać od rodziców... Patrząc na cenę SWTOR nie jestem zdziwiony. Ja osobiście obiecałem sobie kolekcjonerkę i kupie ja, a te 150$ to nie jest akurat dla mnie(biednego studenta) dużo, zawsze się z pieniędzmi lubiłem^^ Ja osobiście bym się nie martwił na zapas. Jeśli wyjdzie polska wersja, to cena też pewnie będzie obniżona odpowiednio do polskich standardów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2012 o 14:56, cinus2 napisał:

Swoją drogą podali też wymagania minimalne:
Windows® XP Service Pack 2 or better
Intel® Core™ 2 Duo 2.0 GHz, Core i3, AMD Athlon™ 64 X2 or better
NVIDIA® GeForce® 7800, ATI Radeon™ X1800, Intel HD 3000 or better
(256MB of video RAM and shader model 3.0 or better)
25 GB available HDD space
Broadband Internet connection
Keyboard and mouse

Z tego wychodzi, że na moim obecnym laptopie raczej nie pogram w GW2... ale w GTA 4 też
miałem nie móc grać a grałem :] a wymagania mimimalne są podobne :P

Mimo iż w GW1 nigdy nie grałem to jeśli jakbym napisał, że na GW2 nie czekam to był skłamał :D.
Gierka zrobiła na mnie spore wrażenie wrażenie. Czuję, ze miło będzie się w nią grało. Nie przekonam się jeśli nie kupię.
Jak dobrze było na gwiazdkę zainwestować w nowego krzemiaka ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się