AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 29.03.2012 o 21:28, Budo napisał:

/.../

No i widzisz pan, potwierdziło się- wszystkie wersje pre-purchase to wersje 100% cyfrowe,
bez fizycznej gry. Tylko kod.


Bzdura.
Płacisz za pre purchase, dostajesz kod, tworzysz konto, dzięki czemu masz dostęp do wszystkich beta-weekendów, a potem z dowodem zakupu idziesz do sklepu i odbierasz grę od lokalnego sprzedawcy.
Co do digital deluxe to ona chyba też jest pudełkowa, i jest poniekąd wersją "kolekcjonerską" tyle tylko, że dostajesz w niej same itemki cyfrowe, bez dodatków fizycznych jak figurka, czy książka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2012 o 21:28, Budo napisał:

/.../

No i widzisz pan, potwierdziło się- wszystkie wersje pre-purchase to wersje 100% cyfrowe,
bez fizycznej gry. Tylko kod.


Nie wszystkie: http://www.guildwars2.com/en/the-game/game-faq/#forty-nine

W skrócie. Niektóre sklepy będą brały w tym pre-purchase udział, a więc płacisz z góry, dostajesz kod pre-purchase''a a w dniu premiery przychodzisz do tego sklepu, lub ci ten sklep wysyła pudełko z całą resztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jeszcze 8 odpowiedzi na to samo proszę.
Sugerowałem się tweetem, który nie okazał się prawdziwy i tyle. I tak pewnie kupie cyfrową wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2012 o 13:32, Budo napisał:


Jeszcze 8 odpowiedzi na to samo proszę.
Sugerowałem się tweetem, który nie okazał się prawdziwy i tyle. I tak pewnie kupie cyfrową
wersję.


A srr, nie zauważyłem daty tego posta. Wybacz, po prostu kliknąłęm na posta na którego odpowiedział Xywiasty i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2012 o 18:12, Karanthir666 napisał:

Ale to jest raczej pewne, że u nas nie będzie pre-purchase. Zostało 8 dni i ciągle cisza.


W środę jest konferencja CDProjektu, pewnie na niej będzie jakieś info dotyczące GW2, jeżeli nie to trzeba zacząć się martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2012 o 18:21, enerkom napisał:

W środę jest konferencja CDProjektu, pewnie na niej będzie jakieś info dotyczące GW2,
jeżeli nie to trzeba zacząć się martwić.

Zobaczymy. Ale widzę, że CDP idzie coraz bardziej w stronę cenę... gi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie policzyłem, że zamawiając grę na kalahari.net (RPA) za 250 randów zapłacę 100zł (obecny kurs randa to 40 groszy). :) Ciekaw jestem czy taki myk przejdzie przy pre-purchase, bo kalahari.net będzie prowadzić pre-purchase''a. Jeśli tak to 100zł to całkiem spoko cena dla Polaka. Oczywiście widnieje tam na razie pre-order a nie pre-purchase, ale bliżej 10 kwietnia to się zmieni (mam nadzieję, że nie ilość randów).
Uprzedzając pytania - pisze to myśląc o standardowej edycji. DD będzie pewnie droższe, zaś CE w ogóle nie kalkuluje się ze względu na kolosalną przesyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2012 o 19:31, Ash napisał:

Właśnie sobie policzyłem, że zamawiając grę na kalahari.net (RPA) za 250 randów zapłacę
100zł (obecny kurs randa to 40 groszy). :) Ciekaw jestem czy taki myk przejdzie przy


Ciekawe, czy taka przesyłka z afryki dotarłaby do Polski.. i czy będzie zgodna regionalnie ;)

Ja chyba sobie odpuszczę GW2 po doniesieniach z problemami optymalizacyjnymi z bety. Nie sądzę by zdążyli to do premiery poprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2012 o 18:21, Kapas napisał:

Ciekawe, czy taka przesyłka z afryki dotarłaby do Polski.. i czy będzie zgodna regionalnie
;)


Dostawa seriala na e-mail? :P Z ameryki dojdzie a z RPA już nie? :)

Dnia 03.04.2012 o 18:21, Kapas napisał:

Ja chyba sobie odpuszczę GW2 po doniesieniach z problemami optymalizacyjnymi z bety.
Nie sądzę by zdążyli to do premiery poprawić.


Serio ktoś miał takie problemy? Poza tym premiera nadal nie jest wiadoma, więc nie ma co panikować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie CDP sie dogadał z ArenaNet.

Cytat z maila Aidana Taylora, community managera ArenaNet.

So as promised here is the Polish retailer for the GW2 Standard and Collector Edition’s, this will go live at 9 am CEST on April 10th it may not show on their website until this time due to the holiday weekend across Europe: sklep.gram.pl

Nic tylko czekać do 10 kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 00:52, Qubasus napisał:

A jakies konkrety ile trzeba bedzie zaplacic bo nie wiem czy tylko swoja czy jeszcze
mej kochanej nerke musze sprzedac


Nie podali na razie cen w Polsce. A w związku z przerwą świąteczną, poznamy je pewnie dopiero we wtorek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 16:14, Pernia napisał:

199 zł?????????? CDP, U MAD?


To akurat nic, ja musze wydać aż 500zł... nawet więcej skoro jeszcze przesyłka i nie wiem czy nie podwójna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 16:41, Noma napisał:

To akurat nic, ja musze wydać aż 500zł... nawet więcej skoro jeszcze przesyłka i nie
wiem czy nie podwójna..

to ja sobie chyba od murzynów zamówię i zapłace ze 150 zł, nty cdp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się