AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 05.04.2012 o 16:42, zerohunter napisał:

Nób kłestszion, będzie kinówka?


Niewiadomo, ja stawiam że CDP nie będzie się chciało tłumaczyć takiego contentu, którego i tak nikt nie przeczyta (kto normalny czyta opisy kłestów? :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 16:49, zerohunter napisał:

W 1 było aż tak mniej tego?


Nie wiemy ile tego ma dwójka, ale stawiałbym na więcej, poza tym teraz nie będą mogli się już jarać jaką to "pierwszą grę MMO w polskiej wersji" zrobią, więc i zachęta mniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 100?

Gratuluję. Nie dość, że na końcu peletonu, to jeszcze z najwyższą ceną na świecie. :D

Pomysł Asha jest najlepszy:
> Ciekaw jestem czy taki myk przejdzie przy
> pre-purchase, bo kalahari.net będzie prowadzić pre-purchase''a. Jeśli tak to 100zł to
> całkiem spoko cena dla Polaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 16:42, Pernia napisał:

to ja sobie chyba od murzynów zamówię i zapłace ze 150 zł, nty cdp


I będzie szło dwa lata i nie wiadomo czy dojdzie ;]
Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zakupię SE, a figurkę, która jest jedynym elementem EK, na którym mi zależy, dorwę na allegro lub eBayu. :) Też wyjdzie drogo, ale na pewno taniej niż 5 stów. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Boże, to już. Pamiętam jak wszyscy czekali, dywagowali na temat GW 2, a premiera tuż tuż. Zastanawiam się, czyby sobie nie wrócić do dawnych-nowych już czasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 18:46, Budep napisał:

O Boże, to już. Pamiętam jak wszyscy czekali, dywagowali na temat GW 2, a premiera tuż
tuż. Zastanawiam się, czyby sobie nie wrócić do dawnych-nowych już czasów.

Raczej nie "tuż tuż". Nawet nie jest jeszcze znana.

Ale też się zastanawiam nad GW2, pewnie kupię. Jakaś gramowa gildia w planach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 18:49, Magwisienka napisał:

Ale też się zastanawiam nad GW2, pewnie kupię. Jakaś gramowa gildia w planach? :)


Wojownicy Gramu 2 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


To byłby fail hehe ;]
Mówię o wojownikach gramu :P

Ja chyba kupię sobie podstawową wersję za 200 zł na gramie i po prostu powiem, żeby mi klucz przesłali mailem i tyle, bo mieszkam w Anglii aktualnie, a tutaj podstawowa edycja kosztuje 50 funtów i to raczej nie będzie dostępna w moim mieście, więc byłbym skazany na ncsoft store.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.04.2012 o 17:18, Budo napisał:

I będzie szło dwa lata i nie wiadomo czy dojdzie ;]
Powodzenia.

no, internet mi zgubi klucz. Ah te zawodne skrzynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 20:27, Pernia napisał:

no, internet mi zgubi klucz. Ah te zawodne skrzynki.


Dostajesz pudełko z kluczem kolego. Tylko ncsoft store ma wersje 100% cyfrowe (chyba, że znowu coś pomyliłem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.04.2012 o 20:53, Budo napisał:

Dostajesz pudełko z kluczem kolego. Tylko ncsoft store ma wersje 100% cyfrowe (chyba,
że znowu coś pomyliłem).

Jak pre-purchase może być TYLKO pudełkiem z kluczem, skoro z samej definicji muszę mieć dostęp do wcześniejszej bety, na kluczu z oryginału?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 20:55, Pernia napisał:

Jak pre-purchase może być TYLKO pudełkiem z kluczem, skoro z samej definicji muszę mieć
dostęp do wcześniejszej bety, na kluczu z oryginału?


Przecież klucz z pre-purchase daje Ci właśnie dostęp do bety... jak i do samej gry potem, nie dostaniesz żadnego innego klucza, co najwyżej inne pudełko z grą i płytą itd, już takie normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2012 o 18:25, Ash napisał:

Serio ktoś miał takie problemy? Poza tym premiera nadal nie jest wiadoma, więc nie ma
co panikować.



Serio serio.. czytałem sporo relacji z press bety i ten temat się wszędzie powtarzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 21:40, Kapas napisał:

Serio serio.. czytałem sporo relacji z press bety i ten temat się wszędzie powtarzał.


Dziwne, bo ja też je czytam i nigdzie nie spotkałem się z opisem tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm chyba lepiej poczekać na normalny preorder. Tylko jak nie będzie tańszy to chyba się potnę :P
Te 3 dni i beta nie robi różnicy, a w portfelu coś zostanie :)
Chociaż jeszcze to przemyślę, ale też nie chce mi się bawić w dosyłane płyty itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troszkę przesadzili z tą ceną EK, za 400 zł prawdopodobnie bym się skusił ale 500zł to już gratka tylko i wyłącznie dla prawdziwych fanów, w szczególności że nie wiem jak wam, ale mnie ta figurka się średnio podoba. :P

Swoją drogą nie wydaje się wam, że wyjątkowo cienkie są te cyfrowe ajtemki z DD/CE? 3 rzeczy jednorazowe, z czego golem pewnie będzie od razu do kupienia w sklepie, zdolność, która sens będzie miała zapewne tylko podczas levelowania do czasu zdobycia pierwszej lepszej elitki, oraz jedyny tak naprawdę cenny minipet. 20 dolarów/euro za te rzeczy to według mnie troszkę za dużo, w szczególności jeśli porównać to do ilości i jakości rzeczy z HoM. Mogli przynajmniej dać tego wilka dodatkowo jako kolejną opcję peta dla rangera, a nie tylko zdolność. :P

Z drugiej strony dość dobrze wymyślili te edycje. Tylko beta, beta+cyfrowe itemki dla osób, które mają hopla na ich punkcie, oraz kolekcjonerka dla prawdziwych fanów. Co innego ceny tych edycji, ale i tak mnóstwo osób je kupi, a 200 zł za dobrą grę MMO bez abonamentu to imo cena całkiem normalna jak na dzisiejsze czasy. Szkoda tylko, że robiąc pre-order w Europie nie dostaniemy pudełka z grą. Nie wiem ile waży pełna wersja gry, ale jak znać życie to dość dużo i wolałbym mieć ją na płycie. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się