AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 10.04.2012 o 10:38, Budo napisał:

A że ilość jest ograniczona to było już wiadomo, zainteresowanie jest
duże...


Czekam od 9 rano. Gdy w końcu po ponad godzinie jest napis "dodaj do koszyka" to okazuje się, że nie mogę zamówić 2 edycji kolekcjonerskich, ani żadnej standardowej (przynajmniej na tę chwilę). Ale teraz nie mogę zamówić nawet jednej kolekcjonerki.

Podsumowując: chciałem zamówić 2 CE + 3 Standard, bo tak się dogadałem ze znajomymi, byśmy mieli jedną przesyłkę. Nie zdążyłem zamówić nic, choć siedziałem i cierpliwie czekałem. :)

edit: Ach, zapomniałem dodać, że nie da się również zamówić Ek + Standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi asie po prostu w głowie nie miesci jak mozna w ten sposób traktować klienta. Żadbnej informacji, słowa wyjasnienia. mam 32 lata, od wielu lat jestem stałym klientem sklepu gram.pl i nawet malutkiego info nie dostałem mailem. Jestem bardzo rozczarowy postawą sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Bywa, ratuj lepiej tą jedną standardową xD
ArenaNet mówiła, że ek jest w bardzo ograniczonym nakładzie, wszędzie już się rozeszła praktycznie. Z tego co wiem, większe sklepy negocjują więcej egzemplarzy, ale gram.pl raczej takiej siły przebicia nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 10:49, ralion napisał:

Mi asie po prostu w głowie nie miesci jak mozna w ten sposób traktować klienta. Żadbnej
informacji, słowa wyjasnienia. mam 32 lata, od wielu lat jestem stałym klientem sklepu
gram.pl i nawet malutkiego info nie dostałem mailem. Jestem bardzo rozczarowy postawą
sklepu.


A co byś chciał, gołębia pocztowego? Zieloni są w wątku o pre-purchase i na bieżąco w miarę piszą. Na całym świecie są problemy z pre purchase, bo zainteresowanie jest ogromne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Mam w koszyku ale zamówić nie moge! :D Mam nadzieje że jednak jeszcze pozwolą... Zależy mi na tej figurce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alez kolego Budo, to sklepowi powinno zaklezec na kliencie a nie odwrotnie. Sam pracuje w dziale obsługi klienta i takie coś byłoby dla mnie nie do pomyslenia. Ja w kazdym razie porzucam ten sklep bo jak widze produkt jest dostepny gdzie indziej. Nie ma znaczenia czy dostępna ilosc to 5 sztuk czy 500.
Ja jako klient powinienem byc usatysfakcjonowany ofertą lub przeproszony za niedobór tejze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ok jaśnie panie, po to mamy wolny rynek, żeby każdy mógł sobie kupić gdzie mu się podoba, o gram.pl się nie bój i tak cały nakład pójdzie. A problemy są wszędzie, oficjalna strona buy.guildwars2.com pada co sekundę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka, że to jest nie tyle fail GRAM.PL co NC Softu w ogóle - praktycznie nigdzie na świecie nie ma już dostepnych kolekcjonerek [a przynajmniej w krajach, które do nas wysyłają]. To jest kpina z klienta i próba uczynienia produktu na siłę elitarnym. Cóż, jeżeli nie chcą zarobić - ich problem. Masa ludzi chciała zakupić kolekcjonerke, NC Soft miał blisko 6 LAT żeby przygotować sie na ten dzień :| Jako stary gracz Guild Warsa czuję się oburzony tym stanem rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Na tym polega kolekcjonerka... ArenaNet już pisała, że nakład jest bardzo mały. Cena za to bardzo wysoka, taki model wybrali... gdyby każdy mógł kupić ek, kto by chciał, to nie byłaby ek po prostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dosc, ze ceny wysokie to jeszcze cuda janki ze sklepem sie dzieja... od 09:00 probowalem kupic kolekcjonerke, ktora raz byla raz nie... ostatecznie okazuje sie, ze jej miec nie bede...
Dzieki gram.pl, nigdy u was nic nie kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 11:34, Budo napisał:

/.../

Na tym polega kolekcjonerka... ArenaNet już pisała, że nakład jest bardzo mały. Cena
za to bardzo wysoka, taki model wybrali... gdyby każdy mógł kupić ek, kto by chciał,
to nie byłaby ek po prostu?



Jak się ma do obsłużenia wielomilionowe community graczy (licząc tych z GW1 + tych, którzy się podjarali GW2) to nie daje się nakładu w wysokości 10 sztuk na kraj [tak jak w przypadku Polski]. To jest niepowazne traktowanie społeczności. Gdyby bylo ~100/200 sztuk to w takim wypadku nakład byłby również bardzo limitowany. Pomyśl w skali makroekonomicznej, gdzie grę kupuje nie 1000 osób, a kilka milionów :/

10 sztuk limitowanych to można zrobić jakiejgoś indie game

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 11:38, Tenchion napisał:

10 sztuk limitowanych to można zrobić jakiejgoś indie game


Chyba coś ominąłem, masz jakieś potwierdzenie, że było 10 sztuk?
Nakłady na pewno były negocjowane, na całym świecie ek rozeszła się w kilka minut, wszędzie jest płacz, że za mały nakład i że niepoważne, wierz mi. Taką decyzję podjęli, jestem w stanie to zrozumieć (aczkolwiek sam jestem fanem nieco większych nakładów ek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie buy.guildwars.com zmienili walutę z dolarów na euro. I od razu zrobilo się 50 złotych droższe. No i nie ma fizycznej kopii gry.
Oficjalnym dystrybutorem w Polsce jest gram, nie wiem jak to wyglada nieoficjalnie. Czy przy zakupie kodu tez gwarantują fizyczną kopię? Wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 11:47, Budo napisał:

Chyba coś ominąłem, masz jakieś potwierdzenie, że było 10 sztuk?
Nakłady na pewno były negocjowane, na całym świecie ek rozeszła się w kilka minut, wszędzie
jest płacz, że za mały nakład i że niepoważne, wierz mi. Taką decyzję podjęli, jestem
w stanie to zrozumieć (aczkolwiek sam jestem fanem nieco większych nakładów ek).

Budo daj sobie spokój, rozwścieczonego tłumu "hejterów" nie powstrzymasz. Nakład był ograniczony to pewne że większość chętnych była już wykluczona po paru minutach od startu ... życie.
Proponuje omijać ten temat do jutra.
@up nie samego kodu lecz pudełka z kodem (płacisz za dostawę), następnie w maju podejmujesz decyzje czy chcesz otrzymać dodatkowo box, jeśli tak paczka z edycją standardową bez kodu zostaje do ciebie wysłana (ponownie opłacasz dostawę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 11:56, Latniak napisał:

Na stronie buy.guildwars.com zmienili walutę z dolarów na euro. I od razu zrobilo się
50 złotych droższe. No i nie ma fizycznej kopii gry.

To akurat było wiadome już od dobrych kilku dni. A jak ktoś naiwnie liczył, że kupi w dolarach, to ma teraz zonka na własne życzenie.

Dnia 10.04.2012 o 11:56, Latniak napisał:

Oficjalnym dystrybutorem w Polsce jest gram, nie wiem jak to wyglada nieoficjalnie. Czy
przy zakupie kodu tez gwarantują fizyczną kopię? Wątpię.

Z tego co wiem, to w Polsce jedynie gram.pl daje opcję dostawy pudełka z grą po premierze. Zakupy wersji digital (sam klucz) z definicji są pozbawione pudełka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, skąd to zdziwienie. To, że EK ma być bardzo limitowane, wiadomym było od dawna i powtarzane było wiele razy. Dla osób, którym bardziej niż na figurce itd. zależy na przedmiotach w grze, jest właśnie DD. I tyle w temacie. Chociaż fakt, pudełko fajna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 11:56, Latniak napisał:

Oficjalnym dystrybutorem w Polsce jest gram, nie wiem jak to wyglada nieoficjalnie. Czy
przy zakupie kodu tez gwarantują fizyczną kopię? Wątpię.


Tylko gram.pl daje Ci opcję na pudełko, inne źródła to klucze.

DarkWolf_PL---> coś Ty, można posty ponabijać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 12:03, Budo napisał:

Tylko gram.pl daje Ci opcję na pudełko, inne źródła to klucze.


W takim razie czekam aż edycja standardowa będzie znowu dostępna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Będzie opcja ulepszenia edycji standardowej do edycji deluxe, AN właśnie takie info zapodała. Pewnie przez in game store.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 12:14, Latniak napisał:

W takim razie czekam aż edycja standardowa będzie znowu dostępna :)


Kupuj teraz, nowa partia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się