AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 10.04.2012 o 13:28, Witka1995 napisał:

Kiedy będzie można zagrać w betę? Bo zapisałem się już dawno temu, a klucza ani widu
ani słychu.

Nie wiadomo kiedy będzie kolejna beta. Po za tobą do bety zapisało się jakieś 2 miliony osób więc możesz sobie trochę poczekać na zaproszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 13:28, Witka1995 napisał:

Kiedy będzie można zagrać w betę? Bo zapisałem się już dawno temu, a klucza ani widu
ani słychu.


Jak ci przyślą maila że się dostałeś do bety i ja zorganizują to zagrasz.
Jak kupiles pre-purchase to czekasz już tylko na mail nt bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co gram.pl miało zostało już wykupione? Usuneli mi z koszyka moją EK której wcześniej nie dało się zrealizować... :/
Widze że usuneli już EK ze sklepu, zwykła jeszcze jest ale też nie da się kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 13:37, Noma napisał:

Wszystko co gram.pl miało zostało już wykupione? Usuneli mi z koszyka moją EK której
wcześniej nie dało się zrealizować... :/
Widze że usuneli już EK ze sklepu, zwykła jeszcze jest ale też nie da się kupić.

Tak EK i edycja standardowa zostały wyprzedane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic tylko pozazdrościć postawy gram.pl, do tego czasu miałem was za porządny sklep zdanie cofam. Żeby zwykła edycja znikła ze sprzedaży po parunastu minutach, do tego te problemy ze stroną - za ta kase która z ludzi zdzieracie postaralibyście się chociaż o lepszy serwer.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 14:53, enerkom napisał:

Tak EK i edycja standardowa zostały wyprzedane.


Najlepsze jest to że nawet nie jest jeszcze ustalona data premiery gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 15:00, m4r3x napisał:

Nic tylko pozazdrościć postawy gram.pl, do tego czasu miałem was za porządny sklep zdanie
cofam. Żeby zwykła edycja znikła ze sprzedaży po parunastu minutach, do tego te problemy
ze stroną - za ta kase która z ludzi zdzieracie postaralibyście się chociaż o lepszy
serwer.
Pozdrawiam.


Fajny foch z przytupem, tylko, że nie do końca wiem, czemu zamieściłeś go w wątku "Guild Wars 2 - info, newsy, plotki...". Myślisz, że Twoje rozgoryczenie jest istotnym dla fanów GW2 newsem?
Naprawdę uważasz, że zajrzy tu ktoś z gramu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale zrzędy. Widać sporo osób chce zacząć grać już momencie startu serwerów i pooglądać pokaz slajdów. ;]
W "jedynkę" zacząłem grać prawie rok po premierze i tragedii nie było. Teraz pójdę sobie do sklepu, jak normnalny człowiek wezmę pudełko z półki, pójdę z nim do kasy, zapłace i wrócę do domu. Zaintaluję i bedę grał, bogatszy o rady osób, które zaczęły grać już kilka dni wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 17:35, HumanGhost napisał:

Zaintaluję i bedę grał, bogatszy o rady osób, które zaczęły grać już kilka dni wcześniej.


Właśnie to jest zdrowe podejście, ale fanatycznemu odbiorcy tego nie wytłumaczysz, najgorzej będzie jak taki zamawiając przed premierą pogra chwilę i stwierdzi, że ten tytuł nie jest absolutnie dla niego.

Sam poczekam nawet dłużej, na tanie konta, znacznie niższą cenę gdy już minie szał. Aż tak mi na tej grze nie zależy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 17:52, Noma napisał:

Gdzie jeszcze kupie EK?


EK to już nie było nigdzie o 9:10. Możesz próbować zavvi, albo buy.guildwars2.com.

ps. wstałem rano o 10:00, wbiłem sobie na gram.pl, zamówiłem swoją kopię od razu, zapłaciłem przelewem i czekam na kuriera, jestem fanatykiem tato?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 17:50, Shinigami napisał:

Sam poczekam nawet dłużej, na tanie konta, znacznie niższą cenę gdy już minie szał. Aż
tak mi na tej grze nie zależy ;)


A mi zależy, ale nie aż tak, żeby kupić sobie prawo do przedpremierowego startu, który i tak nie wiadomo kiedy będzie i nie wiem czy będę mógł go wykorzystać... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 17:58, Adjatha napisał:

[...] nie wiem czy będę mógł go wykorzystać... ;)


Dokładnie, gra przez długi czas nie doczeka się jeszcze dodatków, a z tego co widziałem w kolejnych materiałach całość nie prezentuje się tak imponująco jak to twórcy przedstawiali. Poczekam na opinie graczy ;)

Jeśli w przypadku braku kopii dla siebie zaczniesz płakać i biegać po domu z krzykiem to znaczy, że tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo w ogóle, czy Gram.pl będzie miał jakąś dostawę kluczy, jesteście zaufanym sklepem, a wolałbym uniknąć ''wtopy''. Istnieje szansa na dostawę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 18:58, Amerios napisał:

Wiadomo w ogóle, czy Gram.pl będzie miał jakąś dostawę kluczy, jesteście zaufanym sklepem,
a wolałbym uniknąć ''wtopy''. Istnieje szansa na dostawę ?

Wiadomo, nie będzie żadnej nowej dostawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się