AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Ja mam żal i to wielki do gram.pl za wielki przekręt ze zwykłą edycją. Wbijam o 9:05, produkt tymczasowo niedostępny. o 10 to samo. 10:30 też, więc dodałem do listy życzeń i co jakiś czas sprawdzałem czy gra już jest w sprzedaży. Aż teraz wchodzę do sklepu i co widzę? Komunikat, że już jest wyprzedane. No ja się pytam

Spoiler

do kurwy nędzy

, jak coś co jest przez cały dzień niedostępne może pod koniec dnia zostać wyprzedane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 19:00, Karanthir666 napisał:

/.../

To nie tak.
Po prostu nie miałeś szczęścia trafić w moment, gdy były.
Druga rzecz, że żeby kupić, trzeba było trafić, lub siedzieć przez cały czas.
Z tego co widziałem, były 3 "dostawy". Każda rozchodziła się w ok 30min.

Sam nie kupiłem, bo postanowiłem oszczędzić i kupić sm klucz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 18:52, Piotrbov napisał:

> Gdzie jeszcze kupie EK?

Na allegro za 799 złotych (sic!) Takich ludzi to powinno się do więzienia wsadzać.


Czemu... to się nazywa wolny rynek.

Karanthir666---> rozeszło się w dwóch rzutach po ok 5-10 minut każdy, takie było zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 19:26, Budo napisał:

Czemu... to się nazywa wolny rynek.


Ale dla przykładu, gdy sprzedajesz bilet np. do teatru po wyższej cenie, niż za niego kupiłeś to jest to nielegalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 19:09, IlMOD napisał:

> /.../
To nie tak.
Po prostu nie miałeś szczęścia trafić w moment, gdy były.
Druga rzecz, że żeby kupić, trzeba było trafić, lub siedzieć przez cały czas.
Z tego co widziałem, były 3 "dostawy". Każda rozchodziła się w ok 30min.

No to fajnie wiedzieć, że było coś takiego jak dostawy. Żadnego info na stronie ani nic podobnego. Tylko rzucili gry jak bydłu i kto pierwszy ten lepszy. A ten kto nie wiedział to

Spoiler

gówno

dostał. Czyli m.in. ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 19:00, Karanthir666 napisał:

Ja mam żal i to wielki do gram.pl za wielki przekręt ze zwykłą edycją. Wbijam o 9:05,
produkt tymczasowo niedostępny. o 10 to samo. 10:30 też, więc dodałem do listy życzeń
i co jakiś czas sprawdzałem czy gra już jest w sprzedaży. Aż teraz wchodzę do sklepu
i co widzę? Komunikat, że już jest wyprzedane. No ja się pytam

Spoiler

ciach

,
jak coś co jest przez cały dzień niedostępne może pod koniec dnia zostać wyprzedane?


Mylisz się o 10:30 zwykła edycja była normalnie dostępna, z koszykiem itd. Znam osoby, które zamówiły tą edycję o takich godzinach: 10:26, 10:27, a nawet o godzinie 13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 20:00, Piotrbov napisał:

Mylisz się o 10:30 zwykła edycja była normalnie dostępna, z koszykiem itd. Znam osoby,
które zamówiły tą edycję o takich godzinach: 10:26, 10:27, a nawet o godzinie 13

Słcuhaj no, bez przesady. Pisałem tak na oko. Może mam ci jeszcze napisać sekundy? Faktem jest, że nie dostałem gry, a na stronie nie było stosownego info. To, że będzie dzisiaj możliwość kupna o 9 dowiedziałem się od ludzi z gildii. Moim zdaniem to jest bardzo niepoważne podejście i lekceważenie klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ale co mieli Ci osobistego gońca wysłać? Zawsze mogłeś napisać maila i dostać odpowiednią odpowiedź, poza tym zieloni akurat informowali o szczegółach na forum. Jakbyś wiedział to i tak dużo większych szans byś nie miał, bo nakład był strasznie niski. Ci co się interesowali pre-purchasem to wiedzieli jakoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../ > Na allegro za 799 złotych (sic!) Takich ludzi to powinno się do więzienia wsadzać.

Dnia 10.04.2012 o 18:52, Piotrbov napisał:


Dlaczego? Bo wykazali inicjatywę, kupili na własne ryzyko i teraz zarobią sobie kilkaset złotych? Nikt nikomu nie każe kupować. Ja się tym nie gorszę, ani nie uważam za powód do uwięzienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 20:10, Budo napisał:

Ale co mieli Ci osobistego gońca wysłać? Zawsze mogłeś napisać maila i dostać odpowiednią
odpowiedź, poza tym zieloni akurat informowali o szczegółach na forum. Jakbyś wiedział
to i tak dużo większych szans byś nie miał, bo nakład był strasznie niski. Ci co się
interesowali pre-purchasem to wiedzieli jakoś.

Wystarczył news na stronie. Ale nie. Ci co wiedzieli to dostali grę, a ci nie wiedzieli srodze się zawiedli.I przestać teraz ich bronić, bo gram.pl strasznie dało ciała w tej sprawie. Teraz próbujesz mi wmówić, że to iż nie wiedziałem o kilku nakładach to moja wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 20:12, KrzysztofMarek napisał:

Dlaczego? Bo wykazali inicjatywę, kupili na własne ryzyko i teraz zarobią sobie kilkaset
złotych? Nikt nikomu nie każe kupować. Ja się tym nie gorszę, ani nie uważam za powód
do uwięzienia.


Chodzi mi o to, dlaczego sprzedawanie biletów po wyższych cenach, niż się je kupiło jest karalne, a takie rzeczy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 20:15, Karanthir666 napisał:

Wystarczył news na stronie. Ale nie. Ci co wiedzieli to dostali grę, a ci nie wiedzieli
srodze się zawiedli.I przestać teraz ich bronić, bo gram.pl strasznie dało ciała w tej
sprawie. Teraz próbujesz mi wmówić, że to iż nie wiedziałem o kilku nakładach to moja
wina.


To niczyja wina. Po prostu zachowujesz się jak dzieciak, któremu ktoś zabrał lizaka. Na całym świecie rozeszło się bardzo szybko, jakoś zainteresowani wiedzieli. Nie dowiedziałeś się, trudno, strona padła- trudno, większość sklepów padła w tym momencie, nawet oficjalny sklep się sypał. Ciągle jednak masz jeszcze przynajmniej kilka miejsc, żeby kupić swój egzemplarz. Ale po co się pospieszyć, lepiej płakać na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 20:24, Budo napisał:

Ciągle jednak masz jeszcze przynajmniej kilka miejsc, żeby kupić swój
egzemplarz. Ale po co się pospieszyć, lepiej płakać na forum.

To proszę podaj, ale polskie. Bo na oficlajnej ncsoftu to wychodzi mi dużo drożej niż na gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Podawałem już, ale poooo co szuuuuuuukać, przecież wszystko wina gram.pl Oo
inexus.pl
fabryka kluczy
guildwars2.com.pl

Wiem o tych, ale możliwe, że jest tych serwisów więcej. Inexus jest 100% sprawdzony, reszta nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 20:34, Budo napisał:


Podawałem już, ale poooo co szuuuuuuukać, przecież wszystko wina gram.pl Oo

Wybacz, ale jak mam przekopywać kilkadziesiąt stron w poszukiwaniu jednego twojego postu o którym istnieniu nawet nie wiedziałem to chyba nie ma sensu dalej rozmawiać. Przyjmij do wiadomości, że o żadnych "zasadach" zamawiania nic nie wiedziałem i nawet nie wiedziałem gdzie szukać. Ale co tam. Ty wiedziałeś więc i ja powinienem wiedzieć. Bo jak ty to i wszyscy. Zanim podasz strony zobacz czy gry są dostępne. Bo na żadnej nie ma nawet standardowej edycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.04.2012 o 20:36, infernal1234 napisał:

genialnie kolego, tylko żaden z nich nie ma ek, jakieś inne pomysły ?


on Ci pomaga a ty takie teksty? really? jak taki ogarnięty jesteś to powinieneś wiedzieć, że w Polsce tylko gram.pl oficjalnie sprzedaje EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 20:38, Onybic napisał:

on Ci pomaga a ty takie teksty? really? jak taki ogarnięty jesteś to powinieneś wiedzieć,
że w Polsce tylko gram.pl oficjalnie sprzedaje EK.


Wiem, dlatego to prowadzi prosto do 1 stwierdzenia, że to cdprojekt zawalił zamawiając tak małą ilość edycji, poza tym, np. wiedźmin 2, było tylk o10 000 edycji, a 3 miesiące po ogłoszeniu dało się zamówić, swtor, ek, były problemy, ale nawet teraz można dostać, a gw2, nie no bo po co się starać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się