AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 11.04.2012 o 07:26, Fang napisał:

Klucz z tego zamówienia pozwala ci zagrać w betę i trzy dni przed premierą więc jest
to impreza w określonym czasie.


W takim razie określ ten czas i powiedz mi kiedy jest premiera. Nie wiesz? Oj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha jeszcze takie małe info- pojawiły się w necie różne nieoficjalne źródła klienta- nie ściągać tego, bo może być zainfekowane, już na gw.pl ktoś się żalił, że mu się wirki wbijały na kompa jak ściągnął klienta. Czekajcie na oficjalne źródło od ArenaNet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 11:42, Budo napisał:

W takim razie określ ten czas i powiedz mi kiedy jest premiera. Nie wiesz? Oj...


Czyli co jak ArenaNet poda jutro kalendarz kiedy są beta testy i datę premiery to wtedy już będzie niezgodne z prawem sprzedawanie gry na aukcjach? Dla twojej informacji nie jestem przeciwko takim praktykom po prostu argument KrzysztofaMarka wydaje mi się głupi i chciałem jedynie to zaznaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 12:47, Fang napisał:

Czyli co jak ArenaNet poda jutro kalendarz kiedy są beta testy i datę premiery to wtedy
już będzie niezgodne z prawem sprzedawanie gry na aukcjach? Dla twojej informacji nie
jestem przeciwko takim praktykom po prostu argument KrzysztofaMarka wydaje mi się głupi
i chciałem jedynie to zaznaczyć :)


To mam inny.
Jak Mennica Polska wydaje kolekcjonerskie monety, to kupuje się je za ustaloną cenę. Czy jeśli chciałbym taką monetę drożej odsprzedać, to powinno być to nielegalne?
Bez jaj. Wsadzać ludzi do więzienia za ich przedsiębiorczość. Wali PRLem takie rozumowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 12:57, walgierz napisał:

To mam inny.
Jak Mennica Polska wydaje kolekcjonerskie monety, to kupuje się je za ustaloną cenę.
Czy jeśli chciałbym taką monetę drożej odsprzedać, to powinno być to nielegalne?
Bez jaj. Wsadzać ludzi do więzienia za ich przedsiębiorczość. Wali PRLem takie rozumowanie.


Czytanie ze zrozumieniem się kłania... Przecież pisze że nie mam nic do tego że ktoś sprzedaję coś drożej niż kupił. Doskonale zdaje sobie sprawę że to zwykły biznes jak każdy inny tylko ta argumentacja z biletami mnie śmieszy... Zresztą nieważne bo się offtop robi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 19:16, iDMFMi napisał:

dostałem wiadomość na poczcie że mogę kupic pre-order


Jeśli to wiadomośc od NCSoft to przeczytaj ją jeszcze raz. Choćby sam tytuł. Nie pre-order tylko pre-purchase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Congratulations!
You''ve registered your Guild Wars 2 account!

Look for an e-mail from ArenaNet with information about upcoming Beta Events
and Headstart Access.

We''ll see you in-game!

A tak się tylko chwalę :P
Połączyłem już sobie konto z kontem gw1 w trakcie rejestracji, ciekawe czy to już wszystko, jeśli chodzi o łączenie kont, czy jeszcze coś będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 21:08, Budo napisał:

Połączyłem już sobie konto z kontem gw1 w trakcie rejestracji, ciekawe czy to już wszystko, jeśli chodzi o łączenie kont, czy jeszcze coś będzie.


Ja też. Pomimo dokładnego przepisania linka z kartki, miałem wielkie opory żeby podac login i hasło do jedynki. Pamiętam akcję z Xunlai, po której ludziom masowo hackowano konta i nie mam jakoś zaufania do ich zabezpieczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 21:59, walgierz napisał:

Ja też. Pomimo dokładnego przepisania linka z kartki, miałem wielkie opory żeby podac
login i hasło do jedynki. Pamiętam akcję z Xunlai, po której ludziom masowo hackowano
konta i nie mam jakoś zaufania do ich zabezpieczeń.


Hehe pamiętam tę akcję, była zrzuta na walgierza w gildii :P
Swego czasu sporo osób potraciło konta w gw, ale może to nie ich wina tylko Twoja, tzn. miałeś jakiś syf na koncie... ja nigdy nie ufałem temu "modowi" do cartographera, większość znajomych, którym zawinęli konto mieli to u siebie (jak nie wszyscy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam i brałem udziału w Xunlai Tournament i korzystam z TextModów i ani razu mnie nikt nie shackował.

Lecz i tak po przypisaniu danych konta GW 1 do GW 2, zamierzam zmienić hasło w jedynce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 22:38, Budo napisał:

Hehe pamiętam tę akcję, była zrzuta na walgierza w gildii :P
Swego czasu sporo osób potraciło konta w gw, ale może to nie ich wina tylko Twoja, tzn.
miałeś jakiś syf na koncie... ja nigdy nie ufałem temu "modowi" do cartographera, większość
znajomych, którym zawinęli konto mieli to u siebie (jak nie wszyscy).


ja straciłem konto dużo wczesniej. Wina emila, bo jak kto głupi miałem na tlenie.
Ale potem jak w czasie xunlai tournament wprowadzili logowanie się hasłem z gw2 konta ludzie tracili masowo - można było poczytac o tym na forum guru. Trudno wierzyć w przypadek.
Mody carto są bezpieczne, chyba, że ktoś je ściąga z podejrzanych stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 23:26, infernal1234 napisał:

a ja dalej pytam, czy będą jakie kolwiek jeszcze ek , jakiekolwiek, dostępne ?


Nas pytasz? Skąd mamy to wiedzieć?
Pytaj Akne w odpowiednim wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 00:37, infernal1234 napisał:

czyli jakim ?


Ogarnij się trochę, nie jest ciężko poszukać.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&u=10939

Polskich ek już raczej nie będzie, ewentualnie pojedyncze sztuki, jeśli jakiś klient anuluje zamówienie. Z zachodnich sklepów jeszcze angielski zavvi.com podobno miał, ale cena jest wysoka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się