AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 13.04.2012 o 20:59, szmarcin napisał:

My mówimy o innej aukcji, w której sprzedawany jest deluxe digital za 189,99 zł, a ilość
egzemplarzy to 999.

Wejdź na allegro i poszukaj, będzie na samym topie.


Ale nie rozumiem co za różnica, sklepy wystawiają się też na allegro, albo indywidualni użytkownicy sprzedają na własną rękę. Ilość to 999, bo gość najpierw zakończy aukcję, a potem kupi tyle kluczy od ncsoftu ile sprzedał na aukcji. Kupowałem już sporo rzeczy na allegro, w tym klucze, nie było nigdy problemu- wystarczy sprawdzić sprzedawcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 21:29, Budo napisał:

Ale nie rozumiem co za różnica, sklepy wystawiają się też na allegro, albo indywidualni
użytkownicy sprzedają na własną rękę. Ilość to 999, bo gość najpierw zakończy aukcję,
a potem kupi tyle kluczy od ncsoftu ile sprzedał na aukcji. Kupowałem już sporo rzeczy
na allegro, w tym klucze, nie było nigdy problemu- wystarczy sprawdzić sprzedawcę.


Ja też nie mam z tym problemu, bo sam wiem jak jest (tzn. nie ma tygodnia by nie przychodziła paczka z ebaya albo allegro). Tylko wychodzi na to, że nieoficjalni sprzedawcy są jak na razie wydajniejsi od oficjalnych... Eee, sorry, oficjalnego, przecież jest tylko jeden.

A do tego jeszcze AN samo zaczęło sugerować inne źródła kluczy. A little bit confusing...
Proszę, nie myśl, że narzekam. Oczekiwałem po prostu, że jeśli mamy oficjalnego dystrybutora w Polsce, to to on będzie załatwiał kolejne partie towaru. Jest to logiczne. Ale rozumiem - dostali tylko tyle i trzeba liczyć na innych - a inni się nawet starają ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 21:40, szmarcin napisał:

Tylko wychodzi na to, że nieoficjalni sprzedawcy są jak
na razie wydajniejsi od oficjalnych... Eee, sorry, oficjalnego, przecież jest tylko jeden.


A to było kiedyś inaczej? :)

Dnia 13.04.2012 o 21:40, szmarcin napisał:

A do tego jeszcze AN samo zaczęło sugerować inne źródła kluczy. A little bit confusing...
Proszę, nie myśl, że narzekam. Oczekiwałem po prostu, że jeśli mamy oficjalnego dystrybutora
w Polsce, to to on będzie załatwiał kolejne partie towaru. Jest to logiczne. Ale rozumiem
- dostali tylko tyle i trzeba liczyć na innych - a inni się nawet starają ;-)


Gram.pl ma limitowaną ilość, bo masz fizycznie pudełko z kluczem i potem prawo do boxa przy premierze. Inne sklepy sprzedają same klucze, więc mogą pchać ile wlezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 21:44, Budo napisał:

A to było kiedyś inaczej? :)

Nie, to miała być taka mała ironia :P

Dnia 13.04.2012 o 21:44, Budo napisał:

Gram.pl ma limitowaną ilość, bo masz fizycznie pudełko z kluczem i potem prawo do boxa
przy premierze. Inne sklepy sprzedają same klucze, więc mogą pchać ile wlezie.


To też wiem. Nie zmienia to postaci rzeczy - oficjalny dystrybutor nie załatwia kolejnych partii towaru. Looks strange. I tak trudno zrobić to pudełko z płytą? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 21:48, szmarcin napisał:

To też wiem. Nie zmienia to postaci rzeczy - oficjalny dystrybutor nie załatwia kolejnych
partii towaru. Looks strange. I tak trudno zrobić to pudełko z płytą? :P


Wszędzie pudełkowy pre-purchase był ograniczony. Kolejnych raczej nie będzie, zostają tylko cyfrowe. To też na rękę Anecie, bo dostają więcej kasy mniejszym kosztem za cyfrowe wersje bezpośrednio z ich stronki.
Możliwe, że będzie więcej ek dla Polski, na twitterze coś tam pisali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 22:24, Budo napisał:

Możliwe, że będzie więcej ek dla Polski, na twitterze coś tam pisali.


Tak, tak, też tam zaglądam czasem. Mam taką nadzieję. Ceny ek na naszym allegro są atrakcyjne, ale tylko dla fanatyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nastawiłem się dzisiaj na te 6 godzinne stress server testy, które miały ruszyć o 20 a tu cały czas po zalogowaniu w grze komunikat, iż serwery offline:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 23:53, Nightdew napisał:

Nastawiłem się dzisiaj na te 6 godzinne stress server testy, które miały ruszyć o 20
a tu cały czas po zalogowaniu w grze komunikat, iż serwery offline:/


Stresujesz się? Czyli wszystko ok, stress testy w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po wpisach w internecie to niektórym udało się dostać na stress testy bez invite''a. Hehe pograli chwilkę i koniec. Ciekawe czy ktoś nagrał jakis filmik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupował ktoś z was na jednej z tych aukcji z dość dziwnie tanimi kluczami na allegro?
Na wszystkich pewnych stronkach kluczy już nie ma(zapłaciłem na keye, ale skończyły im się klucze i odesłali mi kasę... oj, jest branie na GW2 :P), nie wiadomo kiedy dokładnie będzie dostawa, a jednak wolałbym mieć zagwarantowane te beta testy. Jednakże na allegro można albo przepłacić, albo trafić na ruskie czy kupowane za kradzione karty kredytowe klucze, czego wolałbym uniknąć, stąd to pytanie. Za dużo wiem i czytałem o różnych akcjach z kluczami Steam/EA czy kontami Xbox Live żeby teraz rzucać się na to co najtańsze. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Kupowałbym ze sprawdzonych źródeł, jak np inexus.pl... albo oficjalna stronka buy.guildwars2.com. Możesz tam płacić paypalem, albo paysafe card, więc można ogarnąć, nawet, jak się nie ma karty kredytowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 17:46, Gosu napisał:

Czy to prawda ze gra wychodzi 4 maja?


Skąd to info?

Raczej wątpię, bo gra dopiero zaczęła weekend-testy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 17:47, walgierz napisał:

Nie. To bzdura.


No ja dostalem sms z gamestopa bo mam zamowiona kolekcjonerska ze wychodzi 4 maja. Po pracy poszedlem tam i spytalem sie ich czy to jakis zart, tez tlumaczac im ze beta, ze to, ze tamto, a oni mi w koncu ze zniecierpliwieniem odp: wiesz lepiej niz Head Office GameStopa?! Wiec nic juz nie mowilem, oni maja w systemie 4 maj, powiedzialem im ze jak tego dnia nie dostane gry i okaze sie ze ja mam racje to mi ja dadza za darmo, na co oni ze jak ja sie myle to mi jej 4 maja nie sprzedadza. Z poczatku naprawde myslalem ze to zart ale w koncu sam menager mi powiedzial ze taka informacje dostali od gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to się head office manager zdziwi. Wg mnie nie ma szans na premierę w maju, biorąc pod uwagę ile jeszcze do roboty jest z betą. Zresztą, na miesiąc przed premierą, to już data premiery na bank byłaby podana do wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 18:15, Budo napisał:


No to się head office manager zdziwi. Wg mnie nie ma szans na premierę w maju, biorąc
pod uwagę ile jeszcze do roboty jest z betą. Zresztą, na miesiąc przed premierę, to już
data premiery na bank byłaby podana do wiadomości.



Szczerze to ja chce zeby to byla nie prawda, po raz pierwszy w zyciu sie nie cieszylem ze gra na ktora czekam wychodzi wczesniej niz myslalem. Powodem tego jest oczywiscie Diablo 3, myslalem ze pogram sobie przynajmniej ze 3 miechy w D3 zanim Guild Wars wyjdzie, a tak musial bym wybierac bo nie dal bym rady grac w dwie gry naraz czasowo. Heh w takim razie jestem spokojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie poczekam aż na keye przyjdzie dostawa, na livechacie mówią że będzie prawdopodobnie we wtorek jeśli kogoś to interesuje. :) Może też wreszcie coś ruszy ze sklepem na GW2 Fanpage... Z kolei na buy.guildwars2.com chętnie bym kupił, ale ok. 100 zł więcej za wersję Digital mnie nie zachęca, mimo faktu że GW2 nie ma abonamentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się