AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Osobiście to mam nadzieję, ze GW 2 wyjdzie w takim terminie, gdy będę miał juz powoli dosyć Diablo III. ;]
Za dużo dobrych gier na raz by wyszło. I za dużo drogich gier na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 18:15, Budo napisał:

No to się head office manager zdziwi. Wg mnie nie ma szans na premierę w maju, biorąc
pod uwagę ile jeszcze do roboty jest z betą. Zresztą, na miesiąc przed premierą, to już
data premiery na bank byłaby podana do wiadomości.

Yeap, ponadto jeszcze nie było żadnego beta weekendu dla ludzi z pre-pruchase , w maju dopiero podamy czy chcemy w gramie dostać box do zamówienia, super stary przeciek na koszulkach z funday''u 2010/2011 była data czerwiec 2012, gamestop już się wyłożył prorokując premierę D ]|[ , teraz zapewne jest podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 19:16, Varo napisał:

Czy powinienem zmienić Mailing Address w GW1 (nie mam do niego dostępu), jeśli chcę połączyć
konta GW1 i GW2?


Ja nie mam dostępu do maila konta w GW1 a bez problemu połączyłem konta podczas rejestracji GW2. Dostałem tez nowy login.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 19:12, loytar napisał:

http://www.gamestop.com/pc/games/guild-wars-2/75863
taaa...
Release Date 6/26/2012 i jak tu wierzyć w takie cuś.


Nie wiem. Ja bylem w gamestopie w Irlandii, oni mi odwrocili ekran nawet i pokazali ze maja 4 maja w systemie. Ta data 6/26/2012 to tez wcale nie musi byc prawdziwa, oni chyba sami nie wiedza.

Edit : na tej stronie co podales linka pisze ze EK kosztuje 150 e a ja za swoja dalem 129 e, a niby ta sama firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 19:32, Gosu napisał:

Ta data 6/26/2012 to tez wcale nie musi byc prawdziwa, oni chyba
sami nie wiedza.


Bo nie jest. Oficjalną datę poda ANet po betach o ile te pojdą dobrze. Jedyne co wiadomo to, że gra będzie w 2012 i nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 18:11, Gosu napisał:

No ja dostalem sms z gamestopa bo mam zamowiona kolekcjonerska ze wychodzi 4 maja. Po
pracy poszedlem tam i spytalem sie ich czy to jakis zart, tez tlumaczac im ze beta, ze
to, ze tamto, a oni mi w koncu ze zniecierpliwieniem odp: wiesz lepiej niz Head Office
GameStopa?! Wiec nic juz nie mowilem, oni maja w systemie 4 maj, powiedzialem im ze jak
tego dnia nie dostane gry i okaze sie ze ja mam racje to mi ja dadza za darmo, na co
oni ze jak ja sie myle to mi jej 4 maja nie sprzedadza. Z poczatku naprawde myslalem
ze to zart ale w koncu sam menager mi powiedzial ze taka informacje dostali od gory.


Wiesz, jak masz naturę złośliwca, to napisz do ANet jakie wiadomości o premierze rozpowszechnia head office GameStop. Pewnie się nieźle obśmieją, bo cała data jest tak realna jak triumf biało-czerwonych na EURO 2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 20:22, walgierz napisał:

Wiesz, jak masz naturę złośliwca, to napisz do ANet jakie wiadomości o premierze rozpowszechnia
head office GameStop. Pewnie się nieźle obśmieją, bo cała data jest tak realna jak triumf
biało-czerwonych na EURO 2012.


No wiesz co? z grupy musza wyjsc ;)
Musial bym miec wiecej podstaw do tego niz jeden sklep. Jedynie co zrobie to im powiem w gamestopie zeby sprawdzili wlasna strone internetowa i przestali marnowac moj prywatny czas po pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 20:26, Gosu napisał:

No wiesz co? z grupy musza wyjsc ;)


LoL. Niech chociaż jedną bramkę strzelą...

EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 19:32, Gosu napisał:

Ta data 6/26/2012 to tez wcale nie musi byc prawdziwa, oni chyba
sami nie wiedza.

No i właśnie o to w tym wszystkim chodzi, że oni nie mają na razie żadnej wiedzy nt. tego kiedy wyjdzie GW2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawiło się coś takiego:

Guild Wars 2 BETA + HEADSTART CDKey, Klucz EU

Klucz upoważnia do:
- udział w BETA
- HEADSTART

Klucz nie daje możliwości pełnej gry, jest to jedynie możliwośc udziału w BECIE i HEADSTARCIE


Raczej nie oszustwo, bo to z fabryki. Wygląda na skok na kasę od ANety...
Wstydźcie się panowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 13:01, IlMOD napisał:

Raczej nie oszustwo, bo to z fabryki. Wygląda na skok na kasę od ANety...
Wstydźcie się panowie.


Z kieszeni te pieniądze zabierają ludziom? Drobnym druczkiem jest mowa o braku dostepu do pełnej gry? Nie? To niby czego mają się wstydzić?
Jak ktoś jest tak głupi/naiwny/zdesperowany* żeby dać 60 zeta za grę w betę i trzy dni zwykłej gry, to droga wolna.

* - niepotrzebne skreślić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2012 o 13:01, IlMOD napisał:

Klucz nie daje możliwości pełnej gry, jest to jedynie możliwośc udziału w BECIE i HEADSTARCIE

Lul, czyli, że możesz grać w pełną grę trzy dni przed premierą (headstart) ale nie możesz grać w pełną grę? To się kupy nie trzyma, omijaj z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 13:08, Daelor napisał:

Lul, czyli, że możesz grać w pełną grę trzy dni przed premierą (headstart) ale nie możesz
grać w pełną grę? To się kupy nie trzyma, omijaj z daleka.


Normalna sprawa, Pre-order do SWTOR działał na podobnej zasadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Eh, znalazłem info, które niezbyt mi się podoba... dla każdego gracza będzie przyporządkowany home server, którego zmiana będzie się wiązała z opłatą. Można grać na innych serwach, ale bonusy z wvw będą tylko z home servera. W dodatku wvw można walczyć tylko z home servera. Ciekawe czy home serwer będzie można wybrać chociaż... dziwne to, przecież gildie będą związane z wvw, a wvw łączy się z home serverem, a ludzie lubią często zmieniać gildie. Może za dużo kombinuję, ale fajnie by było wiedzieć, jak dokładnie to będzie wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że te Home Servery będą wyglądały tak jak serwery w innych grach MMO, to jest typowe że za zmianę serwerów się płaci.
A w GW 2 będziemy mieli o tyle lepiej, że będzie można grać na innych serwerach, co w innych MMO nie jest możliwe.

Tylko jest teraz pytanie, ile osób maksymalnie może być przypisanych do jednego serwera? No i czy ten home server jest dla całego konta, czy tylko dla postaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się