AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 16.04.2012 o 21:56, IlMOD napisał:

Można się logować na stronie acc.gw2 i forum. Później wywala.


Ale czym się logować? Bo ja otrzymałem tylko login (nick.cyferki) podczas rejestracji kodu z prepurczasa.
Co jest hasłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 19:59, Chrronnos napisał:

Kiedyś była tu świetna gildia [WG] potem przeistoczyła się w [TsH]. Była fajna zgrana
ekipa... niezbyt liczna ale zdecydowanie wystarczyło aby stworzyć dobrą atmosferę i wspólnie
dobrze się bawić na różnych wypadach. Kilka osób z tamtej ekipy jeszcze tu pewnie zagląda...
może w GW2 idea tej gildii odżyje i historia się powtórzy :)


Aaaa [TsH], fajnie tam było, lecz jak dobrze kojarze to trochę ludzi z Troublesome Heroes jest teraz w [OLA] ;)

walgierz ---> Hasło jest to same co do GW 1 masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 22:05, walgierz napisał:

/.../

Ja zalogowałem się akurat kontem z gw1.
Chociaż mail do gw2 podałem nowy.
Hasło też z gw1.

Po kodzie można poszperać i wygląda na to, że będzie możliwe uruchamianie ze strony.
Chyba, że specjalnie wrzucają tam takie skrypty, żeby nas zmyllić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 22:07, Piotrbov napisał:

walgierz ---> Hasło jest to same co do GW 1 masz.


A jeśli po dopisaniu konta gw1 do kodu prepurczasowego zminiłem hasło w jedynce, to liczy sie to nowe, czy to co podałem wcześniej? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 22:13, IlMOD napisał:

> /.../
Ja zalogowałem się akurat kontem z gw1.


Macie odwagę - mnie trochę strach logować się na jakiejś stronie danymi z jedynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 22:15, walgierz napisał:

Macie odwagę - mnie trochę strach logować się na jakiejś stronie danymi z jedynki ;)


Ja po tym na wszelki wypadek zmieniłem hasła, więc sie nie boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednakże tam pajacowania nie było. Podanie, odrzucone, pytanie, kasacja tematu. Zły wizerunek gildii pozostał w moich oczach... W ogóle przypominam sobie, że Polacy w GW byli bardzo zawistni i po prostu chamscy w stosunku do swoich rodaków (np. HA)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 22:42, Sigu napisał:

. W ogóle przypominam sobie, że Polacy w GW byli bardzo
zawistni i po prostu chamscy w stosunku do swoich rodaków (np. HA)


Jakoś chamstwa nie uświadczyłem jak grałem, wręcz przeciwnie było bardzo fajnie. Fakt zdarzały się osoby irytujące i nie miłe ale takich unikałem albo blokowałem ich spamowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo ty masz szczęście, albo ja mam pecha. Czasami wpadałem na polski dys do Kama i nigdy nie była to miła wizyta.
A na HA bardzo często zdarzało się, że podczas gdy walczyła moja gildia, gildia druga polska oraz gildia obca, w momencie przegrywania polskiej gildii #2 zaczynał się gank na nas (+ co najmniej raz Autonomy ^^). Nie rozumiem tego. My zawsze pomagaliśmy znajomym lub polakom, a znaczna większość odwdzięczała się w dość niemiły sposób. W HoH przegrać ostatni artefakt w walce na ping, ok, rozumiem. Ale gdy jest się blokowanym przez UW farmerów, przesada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 22:52, Sigu napisał:

Albo ty masz szczęście, albo ja mam pecha. Czasami wpadałem na polski dys do Kama i nigdy
nie była to miła wizyta.
A na HA bardzo często zdarzało się, że podczas gdy walczyła moja gildia, gildia druga
polska oraz gildia obca, w momencie przegrywania polskiej gildii #2 zaczynał się gank
na nas (+ co najmniej raz Autonomy ^^). Nie rozumiem tego. My zawsze pomagaliśmy znajomym
lub polakom, a znaczna większość odwdzięczała się w dość niemiły sposób. W HoH przegrać
ostatni artefakt w walce na ping, ok, rozumiem. Ale gdy jest się blokowanym przez UW
farmerów, przesada...

Pewnie mieliscie niemca w teamie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sami polacy, jeden despota i czasami jedna Ukrainka :D

To była walka o hill, złota mapka, 3 drużyny. Nie pamiętam już nazw, dawno nie grałem, na pewno kojarzysz. To było niemiłe ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś znalazł jakieś info oficjalne (półoficjalne, spekulacje) kiedy udostępnią klienta gw2 nabywcom prepurczasów? Tak, wiem, w necie już krąży, ale ja wolę poczekać na oficjalny link, a nie czyścić kopma potem z syfu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 23:39, walgierz napisał:

Ktoś znalazł jakieś info oficjalne (półoficjalne, spekulacje) kiedy udostępnią klienta
gw2 nabywcom prepurczasów? Tak, wiem, w necie już krąży, ale ja wolę poczekać na oficjalny
link, a nie czyścić kopma potem z syfu.


Podejrzewam, że niedługo... są przesłanki, że beta event będzie gdzieś tak w ostatni weekend kwietnia, zbiega się to z urodzinami guild wars. Więc na logikę klient powinien być wkrótce dostępny, żeby ludzie mieli czas pobrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 23:43, Budo napisał:

/.../


Pewnie, jak zwykle, rzucą go w ostatnim momencie.
Serwery będą padać, ludzie skakać z okien, samochody płonąć.
Kolejny, większy stress test.
Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.04.2012 o 22:07, Piotrbov napisał:

Aaaa [TsH], fajnie tam było, lecz jak dobrze kojarze to trochę ludzi z Troublesome Heroes
jest teraz w [OLA] ;)


Zgadza się tak się swego czasu losy tej gildii potoczyły :)
Ale przynajmniej kilku osób z (że tak to ujmę) "podstawowej" ekipy [TsH] nie ma w [OLA] i chyba już nie grają w GW1.

Co do klienta to pewne jakoś w tym tygodniu roześlą mail''e a beta w ostatni weekend. Chyba w ten weekend nie będzie zabawy skoro do tej pory jest cisza... ale może nas zaskoczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, słyszałem od kogoś w GW1 dziwne plotki o tym że już teraz można zajmować sobie nick dla postaci, nazwę oraz tag gildii. Czy to prawda? Jeśli tak to prosiłbym o odpowiedni link, dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 10:43, Noma napisał:

Cześć, słyszałem od kogoś w GW1 dziwne plotki o tym że już teraz można zajmować sobie
nick dla postaci, nazwę oraz tag gildii. Czy to prawda? Jeśli tak to prosiłbym o odpowiedni
link, dzięki.


Raczej nie, bo wszystko będzie resetowane przed startem gry.
Jeśli masz homa to zarezerwowane są Twoje nazwy postaci na koncie. Nie wiem jak jest z gildiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się