AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 16.04.2012 o 22:42, Sigu napisał:

Jednakże tam pajacowania nie było. Podanie, odrzucone, pytanie, kasacja tematu. Zły wizerunek
gildii pozostał w moich oczach...


Podanie składać może każdy, gildia ma prawo je odrzucić nawet bez powodu. Wszelkie kolejne pytania i kolejne tematy są zbędne, a gildia nie ma prawa się tłumaczyć i może kasować tematy/pytania/posty bez wyraźnego powodu. Zupełnie jakbyś aplikował do firmy o posadę, tez można cię odrzucić bez podania przyczyny a firma nie ma obowiązku tłumaczyć się dlaczego odrzuciła kandydata. Wylewanie żalów przez ciebie i rozgrzebywanie jest nieprofesjonalizmem z twojej strony nie gildii i źle świadczy o Tobie. Nie bronię Ci aplikować tam gdzie chcesz. Zraziłeś się do Polaków więc graj w międzynarodowych gildiach - na pewno znajdziesz wspólny język i chętnych do gry graczy. Jednak nie dziw się, że się burzą członkowie dobrej gildii kiedy piszesz głupoty nt jej na forach. Twoje CV poszło do niszczarki jak wielu innych chętnych. Za parę lat będziesz starać się o pracę, więc radzę sobie ten system przyswoić. :)
Mam nadzieję, że skończysz swoją frustrację i zaczniesz się zachowywać nieco doroślej i dojrzalej, w końcu nikt ci na złość nie robi.

kthxbye

@Walgierz, link do klienta GW2 z tego co wiem przed samą betą zostanie wysłany przez ANete na maile. Nawet jak się go nie dostanie, albo się zagubi to i tak pewnie ktoś go poda do informacji. Ja nie ściągam obecnie dostępnych klientów - po pierwsze względy bezpieczeństwa, po drugie BWE wcale nie musi na nich działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2012 o 12:11, Budo napisał:

Duży artykuł plus filmik o petach dla tych, którzy planują zagrać rangerem.


Fajnie, rangera na pewno przetestuję, tylko obawy mam co do AI petów, musiałbym to osobiście przetestować, ale sama postać wydaje się znacznie bardziej grywalna niż w GW1 dzięki samemu wachlarzowi dostępnych broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2012 o 12:21, Ash napisał:

Fajnie, rangera na pewno przetestuję, tylko obawy mam co do AI petów, musiałbym to osobiście
przetestować, ale sama postać wydaje się znacznie bardziej grywalna niż w GW1 dzięki
samemu wachlarzowi dostępnych broni.


Aneta mówiła, że ai petów zostanie dopracowane, bo na razie średnio wypada i oni o tym wiedzą- tyle, że to nie priorytet. Szkoda, że na tamtym filmiku lądowe zwierzaki są w ogóle niewidoczne, ale jest kilka ciekawych petów. W ogóle pająki są ogromne, chyba je zmniejszą trochę, co? :/

ponury666---> nigdy nie mówili kiedy wyjdzie gw2, wiadomo tyle, że w 2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2012 o 12:34, Ponury666 napisał:

A już wstępnie w lutym miał być gw:) Może w wakacje chociaż? Ciekawe czy stare gildie
się przeniosą?


W lutym? Nigdzie oficjalnie tak nie mówiono.
Co do gildii to nie będzie przenosin jako tako. Nazwy gildii na ta chwilę rezerwowane nie są (chyba, że coś się zmieniło - o czym nie wiem) i trzeba je na nowo założyć w nowej grze.

@ Jeśli chodzi o pety to boję się nie tylko o pety rangera, ale o resztę petów też :) spirit weapony, turrety, miniony i iluzje. W pierwszej becie chce się skupić na necro właśnie i minionach, studniach oraz systemie craftu. W następnych na pewno przetestuję rangera i jego pety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Klony i iluzje działają spoko z tego co widziałem na filmikach- nie ma filozofii, po prostu tworzysz je i one atakują wroga, miniony podobnie żadnego zaawansowanego ai nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Mnie tylko zastanawia jakie one mają obrażenia? I myślałem, że one stanowią większe ''zagrożenie'' dla przeciwników(mowa o pve). Jeśli Mes nosi tylko clothy to te klony powinny jakby tanować, po to są chyba? A na filmikach widać, że po jednej umiejętności użytej przez mesa potworek od razu do niego leci. Nie wiedzę sensu w takiej mechanice, ale może czegoś nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2012 o 15:25, Daronn_Darker napisał:

Mnie tylko zastanawia jakie one mają obrażenia? I myślałem, że one stanowią większe ''zagrożenie''
dla przeciwników(mowa o pve). Jeśli Mes nosi tylko clothy to te klony powinny jakby tanować,
po to są chyba? A na filmikach widać, że po jednej umiejętności użytej przez mesa potworek
od razu do niego leci. Nie wiedzę sensu w takiej mechanice, ale może czegoś nie wiem?


Myślę, że rola klonów i iluzji leży raczej w pvp, żeby zakręcić przeciwników ;]
Mesmer zawsze był postacią nastawioną raczej na pvp w jedynce i dwójka chyba będzie kontynuować tą tradycję, chociaż pve wygląda ciekawie też obecnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2012 o 23:22, Budo napisał:


Beta event już oficjalnie 27-29 kwietnia.


heh jak sie dowiedziałem o tym to spadłem z krzesła.... zawsze moje szczęście, akurat sobie do holandii na tydzień wyjeżdżam wtedy xD

liczę na wiele relacji, w szczególności o zachowania Thief''a w pvp jak i elementalisty!

Nie zawiedźcie mnie ^^ (tak wiem, jest dużo relacji w necie, ale jednak relacje prasy=/= relacje graczy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2012 o 23:22, Budo napisał:

Beta event już oficjalnie 27-29 kwietnia.


Super teraz tylko czekać na linka do ściągnięcia gry :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 07:51, Onybic napisał:

Nie zawiedźcie mnie ^^ (tak wiem, jest dużo relacji w necie, ale jednak relacje prasy=/=
relacje graczy)


Z tego co wiem BWE mają NDA, więc nie licz na wiele relacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 16:40, Ash napisał:

> Nie zawiedźcie mnie ^^ (tak wiem, jest dużo relacji w necie, ale jednak relacje
prasy=/=
> relacje graczy)

Z tego co wiem BWE mają NDA, więc nie licz na wiele relacji.

Nie maja na 100% AN pisalo o tym na twitterze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 16:54, cinus2 napisał:

Nie maja na 100% AN pisalo o tym na twitterze


O to nawet fajnie. :) Nie śledzę twitta bo dla mnie to jakiś chaos, więc dobrze wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 22:12, miecio1996 napisał:

Witam jaka prędkość internetu minimalna jest potrzebna do tej gry aby chodzila wmiare
normalnie ??


Póki co nikt Ci nie powie, musisz czekać do beta eventu. Ale ponoć jest ok, jeśli chodzi o pingi, więc może i słabsze łącza będą działały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się