AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 21.04.2012 o 08:36, zerohunter napisał:

Czyli jak nie kupię to nie pogram, chyba że będzie jakiś trial.


Rzeczywiście, dziwne: po co było robić zapisy do bety, ne które rzuciło się pół świata, skoro pograć będą mogli ci z prepurchase (dla których dostęp był gwarantowany). Balon testowy dla zainteresowania grą i zebranie danych o konfiguracjach komputerów - tyle mi przychodzi na myśl. To pokazuje, że od marketingu mają kogoś naprawdę dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, ci co zapisali się na betę a nie kupili nadal mają (minimalne) szanse na wylosowanie udziału mimo braku kupna gry przez pre-purchase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapytam się, bo już się zaczynam martwić. Parę dni temu wszedłem na tę stronę, ktorej adres miałem na tej tekturce z kodem, żeby się zarejestrować. Założyłem nowe konto, bo nie wiem czy to miało być konto z GW1, NCsoftowe czy jakieś inne jeszcze, wpisałem ten klucz, maile, hasła i inne pierdółki. Po tym wszystkim powinienem dostać jakiegoś maila z potwierdzeniem czy z czymkolwiek? Jedyne co dostałem to maila, że beta będzie i żebym sobie grę kupił. I teraz nie wiem, czy źle coś wpisałem mimo, ze dziesięć razy sprawdzałem czy tak po prostu jest i mam siedzieć spokojnie i czekać aż mi dzadzą link do ściągnięcia clienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Prawdopodobnie coś poszło nie tak, powinieneś dostać maila "thanks for registering" i w trakcie rejestracji połączyć konto gw2 z gw1. Ale nie wiem co mogło pójść nie tak, skoro tam było wytłumaczone jak dla dziecka i cały proces trwał ze dwie minuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj po prostu jeszcze raz się zarejestrować i tyle. Jeśli klucz został użyty to taką informacje dostaniesz, i wtedy IMHO będziesz miał pewność, że się zarejestrowałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby piszą mi tam, że kod użyty, ale po mailu ani widu ani słychu to wysłałem ticketa do supportu, może za tydzeiń odpowiedzą.

A jest gdzieś może miejsce gdzie mogę się zalogować tymi danymi, które podawałem tam przy rejestracji? Nie widzę nic na guildwars2.com, wiec albo nie ma, albo tak sprytnie ukryte. A bym miał w ten sposób pewność, że po prostu automat zapomniał dosłać maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 18:10, Budo napisał:

Account.guildwars2.com?
Przecież musiałeś wbijać na tę stronkę, żeby się rejestrować...

Nah, na kartoniku maiłem register.guildwars2.com i tam też się rejestrowałem.
Dzięki za linkacza, próbowałem się na takie coś dostać wpisując jakieś dziwactwa przed .guildwars2.com, ale nie udawało się ^^.
Wpisałem tam maila i hasło i zalogowałem się, jestem trochę spokojniejszy. Rozumiem, ze clienta do pobrania jeszcze nie ma (na FB żadnego info chyba nie było, tutaj też nie piszecie), czy mam się zacząć jeszcze bardziej martwić i panikować z powodu, że mam napis "not available"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nieoficjalnie jest, oficjalnie nie ma. Skądś tam ludzie wytrzasnęli, linki są na forum gw.pl. Ja czekam na oficjalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 15:36, Markush napisał:

Jedyne co dostałem to maila, że beta będzie i żebym
sobie grę kupił.


To co otrzymałeś, to e-mail z newslettera (musiałeś tak jak ja zapisać się na niego na https://buy.guildwars2.com/ ). Powinieneś otrzymać jeszcze jeden z podziękowaniem za rejestrację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Poszły maile z klientem, więc sprawdzać skrzynki. Ja już na starcie zapomniałem z jakimi danymi się rejestrowałem, więc jutro będzie rozkmina ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 01:02, IlMOD napisał:

Tylko po co?


Po co rozkmina? Może po to, że warto byłoby znać swoje hasło i username xD
Chyba, że to były stare z gw1, to luzik ;]
A po co maila sprawdzać? Żeby przeczytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 01:12, Budo napisał:

> Tylko po co?

Po co rozkmina? Może po to, że warto byłoby znać swoje hasło i username xD
Chyba, że to były stare z gw1, to luzik ;]
A po co maila sprawdzać? Żeby przeczytać :)


U mnie to zadziałało tak, że podałem na ich stronie, przy rejestracji, nowy mail i hasło, a na forum i do gry loguję się teraz i tak tymi z gw1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wskazówki dla tych, którzy chcieliby już ściągnąć klient, a nie dostali e-mail:
1. https://account.guildwars2.com/login?response_type=code&client_id=fangamer%40arena.net&redirect_uri=https%3A%2F%2Fforum-en.guildwars2.com%2Flogin%2Flogin&scope=all
2. Po zalogowaniu należy przeczytać i podpisać umowę (jeśli do tej pory tego nie zrobiliście).
3. Tak czy inaczej nastąpi przekierowanie, gdzie w zakładce "News and Info" jest link do tematu "News and announcements", który naciskamy.
4. Temat "Getting Started".
5.Przeczytanie instrukcji i ściąganie.

Piszę to ze względu na fakt, iż na forum guildwars.pl zostały podane linki do tego tematu, ale nie przekierowują one do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się