AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 25.04.2012 o 16:51, akodo_ryu napisał:

Czemu za późno? Ktoś kupuje w ogóle kolekcjonerkę stricte dla bety?


A ktoś nie kupuje kolekcjonerki nie tylko dla bety? Wszystkie bonusy są atrakcyjne, ale imo beta jest jednym z najważniejszych (ale nie umniejsza wartości physical items będąc dostępną w innych edycjach).

Kto chciał, ten po prostu już grę kupił i pogodził się z brakiem kolekcjonerki w sklepach.
Napisali, że ce będzie dostępna. Ale gdzie, kiedy, jak - to nie było w żaden sposób uściślone. This is madness.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 15:35, Budo napisał:

Wiesz gdzie będziecie grali?


Jeszcze nie. Zarejestruj się na naszym gildiowym forum, to będziesz na bieżąco ze wszystkimi naszymi ustaleniami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 18:52, szmarcin napisał:

A ktoś nie kupuje kolekcjonerki nie tylko dla bety? Wszystkie bonusy są atrakcyjne, ale
imo beta jest jednym z najważniejszych (ale nie umniejsza wartości physical items będąc
dostępną w innych edycjach).

Trochę tego nie rozumiem w sumie - filmiki z YT lepiej i szybciej podsumowują doświadczenie i zmiany, postaci i tak będą skasowane, balans będzie zmieniony. IMO nie ma sensu tracić czasu na beŧę, ale być może niektórzy są strasznie najarani. I tu wchodzi dalszy punkt z poprzedniej wypowiedzi - będą kolejne weekendy.

Dnia 25.04.2012 o 18:52, szmarcin napisał:

Kto chciał, ten po prostu już grę kupił i pogodził się z brakiem kolekcjonerki w sklepach.

Nie do końca, bo poza dystrybucją elektroniczną gry nie ma w ogóle - ani CE, ani zwykłego wydania.

Dnia 25.04.2012 o 18:52, szmarcin napisał:

Napisali, że ce będzie dostępna. Ale gdzie, kiedy, jak - to nie było w żaden sposób uściślone.
This is madness.

Napisali konkretnie - miało być dzisiaj o 14. Czy było - nie wiem, nie interesowałem się. Trochę kusi, ale mam ważniejsze wydatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 20:45, akodo_ryu napisał:

Napisali konkretnie - miało być dzisiaj o 14. Czy było - nie wiem, nie interesowałem
się.


Był było cały nakład CE sprzedał się w około godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 20:45, akodo_ryu napisał:

IMO nie ma sensu tracić
czasu na beŧę (...)


Oo Aha :D

Dnia 25.04.2012 o 20:45, akodo_ryu napisał:

Nie do końca, bo poza dystrybucją elektroniczną gry nie ma w ogóle - ani CE, ani zwykłego
wydania.


Tak, ale była. Założę się, że masa osób, gdy obeszła się smakiem CE, kupiła inne edycje. Tak było z moimi kumplami np.

Dnia 25.04.2012 o 20:45, akodo_ryu napisał:

Napisali konkretnie - miało być dzisiaj o 14. Czy było - nie wiem, nie interesowałem
się. Trochę kusi, ale mam ważniejsze wydatki.


Taaak, napisali to dzisiaj. Gr8, naprawdę mi tym info pomogli, kiedy pogodziłem się z brakiem ce i zamówiłem deluxe. Kumple też są stratni... Ale przynajmniej te 3 stówki w kieszeni zostały, a cały ten bałagan z dystrybucją się dla nas skończył.

Była dostępna, nawet chyba 2 godziny. Nic dziwnego, skoro wyskoczyli z tym jak Filip z konopi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 21:12, szmarcin napisał:

Oo Aha :D

Niech pomyślę, 4-5 godzin bicia trashu i padania na bossach, które nic mi nie da, bo wszystko będzie wyczyszczone pod koniec weekendu, a balans najprawdopodobniej się zmieni, czy 30 minutowe podsumowanie z ciekawym komentarzem, skupiające się na kluczowych elementach i trudnościach w walce z bossami?

Jedyne na czym by mi zależało przy pre-purchase, to 3 dniowy headstart.

Dnia 25.04.2012 o 21:12, szmarcin napisał:

Tak, ale była.

Przez ~30 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 10:32, Daronn_Darker napisał:

To u mnie był błąd? Ech, a bym kupił...


Nie wiem czy nie było lekkiego opóźnienia, bo patrzyłem po 14 ze 2, 3 minuty to nie było u mnie dostępne jeszcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 09:33, akodo_ryu napisał:

Niech pomyślę, 4-5 godzin bicia trashu i padania na bossach, które nic mi nie da, bo
wszystko będzie wyczyszczone pod koniec weekendu, a balans najprawdopodobniej się zmieni,
czy 30 minutowe podsumowanie z ciekawym komentarzem, skupiające się na kluczowych elementach
i trudnościach w walce z bossami?


Tylko dungi bedziesz robić?
Może ludzie chcą po prostu pograc, pobawić się. Nie zalezy mi na itemkach, tylko zeby w koncu pograc sobie.
Poza tym mówią, że nie cel jest najważniejszy, a droga do niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, jakoś mi zapał oczekiwania na GW2 przeszedł. Nie rusza mnie to jakoś ostatnio. :/
Jak bedzie coś wiadomo o premierze to się może zakręcę wokół tematu. Ale póki beta tylko dla pre-purchase to ja odpadam.
Miłej gry życzę wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 18:08, zerohunter napisał:

A jakie ceny obstawiacie po premierze?


Nie sądzę, żeby było mniej niż pre-purchase...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 17:51, HumanGhost napisał:

Kurde, jakoś mi zapał oczekiwania na GW2 przeszedł. Nie rusza mnie to jakoś ostatnio.
:/
Jak bedzie coś wiadomo o premierze to się może zakręcę wokół tematu. Ale póki beta tylko
dla pre-purchase to ja odpadam.
Miłej gry życzę wszystkim.


Mam to samo, ale to pewnie wina zbliżającego się złowrogiego pana ciemności... :)

zerohunter Ja tam liczę na ciut mieszą cenę niż pre-purchase, bo zawsze w sklepach są cenny mniejsze niż te sugerowane przez wydawcę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 18:08, zerohunter napisał:

A jakie ceny obstawiacie po premierze?


Tyle co pre-purchase. Przynajmniej te u producenta. U retailerów być może będą ciutke mniejsze, aczkolwiek nie liczyłbym na wielkie rabaty w stylu 10zł. To premiera, a pre-purchase to tylko kupienie przysłowiowego "kota w worku".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się